ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Amână judecarea cauzei la data de 29.09.2026, în vederea continuării procedurii
Amână judecarea cauzei la data de 07.04.2026, în vederea continuării procedurii de concordat
Amână cauza pentru data de 19.01.2026 în vederea continuării procedurii
Admite cererea formulată de administratorul concordatar D.S. IPURL, şi omologhează modificarea planului de restructurare ce prive?te pe debitorul S.C. C. S.R.L.. Prezenta se menţionează în registrul în care este înregistrat debitorul. Executorie de drept. Fixează termen pentru evaluarea stadiului procedurii pentru data de 24.10.2025, ora 9:00. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se depune la Tribunalul Sălaj. Pronunţată azi, 20.08.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei
Amână judecarea cauzei la data de 24.10.2025, pentru depunerea unei noi propuneri de modificare a planului de restructurare şi continuarea procedurii de concordat
Amână judecarea cauzei la data de 03.06.2025 în vederea continuării procedurii
Amână judecarea cauzei la data de 04.03.2025 pentru continuarea procedurii
Amână judecarea cauzei la data de 03.12.2024, pentru continuarea procedurii
Amână judecarea cauzei la data de 01.10.2024, în vederea continuării procedurii
În vederea continuării procedurii va amâna judecarea cauzei
Admite cererea formulată de administratorul concordatar D. S. IPURL. Omologhează concordatul preventiv al creditorilor în ce prive?te pe debitorul C. SRL. De la data pronunţării hotărârii de omologare a concordatului preventiv se suspendă de drept executările silite individuale asupra debitorului ce au ca obiect recuperarea unor creanţe afectate şi curgerea prescripţiei dreptului de a cere executarea silită creanţelor acestora. Respinge ca rămasă fără obiect cererea administratorul concordatar de prelungire a măsurii suspendării executărilor silite îndreptate împotriva societăţii C. SRL. Prezenta se menţionează în registrul în care este înregistrat debitorul. Executorie de drept. Fixează termen pentru evaluarea stadiului procedurii pentru data de 04.06.2024. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se depune la Tribunalul Sălaj. Dată în camera de consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 27.02.2024.
Amână judecarea cauzei pentru data de 27 februarie 2024, în vederea emiterii unei adrese către administrator
Având în vedere Hotărârea nr.1/08.01.2024 a Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Tribunalului Sălaj prin care s-a hotărât continuarea formei de protest adoptată prin Hotărârea nr.5/11.12.2023 a Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Tribunalului Sălaj, până la data de 15 ianuarie 2024, inclusiv, ţinând cont de faptul că prezenta cauză nu se află pe lista obiectelor urgente, amână judecarea cauzei la data de 02.04.2024.
Admite cererea introdusă de societatea-debitor C. SRl, . Deschide procedura de concordat preventiv faţă de debitoarea C. SRL. Nume?te în calitate de administrator concordatar provizoriu practicianul în insolvenţă D. S. IPURL, . În termen de 60 de zile de la deschiderea procedurii, administratorul concordatar elaborează sau, după caz, asistă debitorul în elaborarea planului de restructurare. Pune în vedere administratorului concordatar că are obligaţia de a comunica Planul de restructurare creditorilor ale căror creanţe sunt afectate prin mijloace de comunicare rapidă, care permit dovedirea recepţionării documentelor transmise. Planul de restructurare va fi depus la dosarul cauzei, iar despre depunerea şi notificarea acestuia se face menţiune în registrul în care este înregistrat debitorul. De la data deschiderii procedurii de concordat se suspendă de drept toate executările silite îndreptate împotriva debitorului sau acestea nu încep, indiferent de natura creanţei, pe o perioadă de 4 luni. Fixează termen pentru evaluarea stadiului procedurii pentru data de 09 ianuarie 2024. Executorie de drept. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicare. Cererea pentru exercitarea căii de atac se depune la Tribunalul Sălaj. Se comunică încheierea Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Sălaj în vederea efectuării menţiunii Dată în camera de consiliu ?i pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, azi, 19.10.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 319.726 RON | 35.991 RON | 541.943 RON | 65.416 RON | 206.198 RON | -270.329 RON | 4 |
| 2024 | 278.330 RON | -252.934 RON | 532.255 RON | 44.383 RON | 181.552 RON | -306.320 RON | 4 |
| 2023 | 209.041 RON | 7.347 RON | 356.968 RON | 42.408 RON | 261.174 RON | -53.386 RON | 4 |
| 2022 | 138.439 RON | -35.189 RON | 306.720 RON | 44.596 RON | 201.391 RON | -60.733 RON | 3 |
| 2021 | 107.121 RON | -45.715 RON | 271.976 RON | 60.504 RON | 185.927 RON | -25.545 RON | 3 |
| 2020 | 114.562 RON | -38.916 RON | 227.129 RON | 76.744 RON | 170.555 RON | 20.170 RON | 3 |
| 2019 | 103.509 RON | -32.859 RON | 204.567 RON | 74.453 RON | 189.200 RON | 59.086 RON | 3 |
| 2018 | 86.970 RON | -19.273 RON | 164.400 RON | 79.500 RON | 176.845 RON | 91.945 RON | 2 |
| 2017 | 59.986 RON | -24.878 RON | 132.389 RON | 67.594 RON | 176.013 RON | 111.218 RON | 2 |
| 2016 | 115.023 RON | 22.296 RON | 97.216 RON | 65.731 RON | 167.581 RON | 136.096 RON | 2 |
| 2015 | 86.533 RON | 18.238 RON | 117.141 RON | 64.397 RON | 166.544 RON | 113.800 RON | 2 |
| 2014 | 94.579 RON | 47.725 RON | 88.160 RON | 52.113 RON | 131.608 RON | 95.561 RON | 1 |
| 2013 | 55.206 RON | 17.150 RON | 154.682 RON | 49.414 RON | 153.104 RON | 47.836 RON | 1 |
| 2012 | 54.869 RON | 10.035 RON | 129.603 RON | 49.414 RON | 110.874 RON | 30.685 RON | 1 |
| 2011 | 42.176 RON | 4.961 RON | 154.005 RON | 58.781 RON | 115.873 RON | 20.649 RON | 1 |
| 2010 | 43.547 RON | 7.336 RON | 134.409 RON | 68.104 RON | 81.993 RON | 15.688 RON | 3 |
| 2009 | 71.403 RON | 4.583 RON | 107.029 RON | 68.104 RON | 47.278 RON | 8.353 RON | 3 |
| 2008 | 58.154 RON | 2.417 RON | 93.024 RON | 69.737 RON | 27.056 RON | 3.769 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 319.726 RON | 278.330 RON | 209.041 RON | 138.439 RON | 107.121 RON | 114.562 RON | 103.509 RON | 86.970 RON | 59.986 RON | 115.023 RON | 86.533 RON | 94.579 RON | 55.206 RON | 54.869 RON | 42.176 RON | 43.547 RON | 71.403 RON | 58.154 RON |
| Venituri totale | 319.810 RON | 278.530 RON | 209.041 RON | 138.440 RON | 107.327 RON | 114.663 RON | 103.620 RON | 86.970 RON | 60.079 RON | 115.053 RON | 87.686 RON | 94.579 RON | 55.215 RON | 54.874 RON | 42.179 RON | 43.547 RON | 71.410 RON | 61.040 RON |
| Cheltuieli totale | 278.868 RON | 528.679 RON | 199.604 RON | 172.244 RON | 151.969 RON | 152.433 RON | 135.444 RON | 105.373 RON | 84.355 RON | 91.606 RON | 66.817 RON | 44.017 RON | 36.523 RON | 42.910 RON | 36.272 RON | 32.716 RON | 63.735 RON | 58.163 RON |
| Profit brut | 40.942 RON | 0 RON | 9.437 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.447 RON | 20.869 RON | 50.562 RON | 18.692 RON | 11.964 RON | 5.907 RON | 10.831 RON | 7.675 RON | 2.877 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 250.149 RON | 0 RON | 33.804 RON | 44.642 RON | 37.770 RON | 31.824 RON | 18.403 RON | 24.276 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 35.991 RON | 0 RON | 7.347 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 22.296 RON | 18.238 RON | 47.725 RON | 17.150 RON | 10.035 RON | 4.961 RON | 7.336 RON | 4.583 RON | 2.417 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 252.934 RON | 0 RON | 35.189 RON | 45.715 RON | 38.916 RON | 32.859 RON | 19.273 RON | 24.878 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 65.416 RON | 44.383 RON | 42.408 RON | 44.596 RON | 60.504 RON | 76.744 RON | 74.453 RON | 79.500 RON | 67.594 RON | 65.731 RON | 64.397 RON | 52.113 RON | 49.414 RON | 49.414 RON | 58.781 RON | 68.104 RON | 68.104 RON | 69.737 RON |
| Active circulante | 206.198 RON | 181.552 RON | 261.174 RON | 201.391 RON | 185.927 RON | 170.555 RON | 189.200 RON | 176.845 RON | 176.013 RON | 167.581 RON | 166.544 RON | 131.608 RON | 153.104 RON | 110.874 RON | 115.873 RON | 81.993 RON | 47.278 RON | 27.056 RON |
| Stocuri | 152.631 RON | 151.659 RON | 151.228 RON | 159.640 RON | 161.306 RON | 156.980 RON | 159.190 RON | 153.720 RON | 150.309 RON | 149.128 RON | 153.852 RON | 118.210 RON | 140.607 RON | 99.556 RON | 103.111 RON | 62.896 RON | 33.230 RON | 3.622 RON |
| Creante | 2.902 RON | 615 RON | 7.947 RON | 2.937 RON | 5.496 RON | 1.785 RON | 12.041 RON | 9.674 RON | 8.110 RON | 8.989 RON | 10.215 RON | 12.511 RON | 12.084 RON | 10.487 RON | 11.886 RON | 14.952 RON | 11.989 RON | 7.424 RON |
| Casa si conturi la banci | 50.665 RON | 29.278 RON | 101.999 RON | 38.814 RON | 19.125 RON | 11.790 RON | 17.969 RON | 13.451 RON | 17.594 RON | 9.464 RON | 2.477 RON | 887 RON | 413 RON | 831 RON | 876 RON | 4.145 RON | 2.059 RON | 16.010 RON |
| Datorii totale | 541.943 RON | 532.255 RON | 356.968 RON | 306.720 RON | 271.976 RON | 227.129 RON | 204.567 RON | 164.400 RON | 132.389 RON | 97.216 RON | 117.141 RON | 88.160 RON | 154.682 RON | 129.603 RON | 154.005 RON | 134.409 RON | 107.029 RON | 93.024 RON |
| Capitaluri proprii | -270.329 RON | -306.320 RON | -53.386 RON | -60.733 RON | -25.545 RON | 20.170 RON | 59.086 RON | 91.945 RON | 111.218 RON | 136.096 RON | 113.800 RON | 95.561 RON | 47.836 RON | 30.685 RON | 20.649 RON | 15.688 RON | 8.353 RON | 3.769 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2 contracte atribuite, in valoare de 2.136 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
2 contracte
2.136 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 09:27).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.