ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 109.839 RON | -93.482 RON | 930.629 RON | 587.111 RON | 152.637 RON | -196.881 RON | 0 |
| 2024 | 124.799 RON | -97.552 RON | 341.921 RON | 157.897 RON | 80.625 RON | -103.399 RON | — |
| 2021 | 492.734 RON | 432.245 RON | 32.602 RON | 6.120 RON | 459.017 RON | 432.535 RON | 1 |
| 2020 | 254.600 RON | 221.875 RON | 8.813 RON | — | 230.978 RON | 222.165 RON | — |
| 2019 | 121.393 RON | 68.893 RON | 8.584 RON | — | 77.717 RON | 69.133 RON | — |
| 2018 | 18.675 RON | 13.264 RON | 5.210 RON | — | 18.674 RON | 13.464 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 109.839 RON | 124.799 RON | 492.734 RON | 254.600 RON | 121.393 RON | 18.675 RON |
| Venituri totale | 109.839 RON | 124.799 RON | 492.734 RON | 254.600 RON | 121.393 RON | 18.675 RON |
| Cheltuieli totale | 203.321 RON | 222.351 RON | 51.702 RON | 25.372 RON | 48.858 RON | 4.851 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 441.032 RON | 229.228 RON | 72.535 RON | 13.824 RON |
| Pierdere bruta | 93.482 RON | 97.552 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 432.245 RON | 221.875 RON | 68.893 RON | 13.264 RON |
| Pierdere neta | 93.482 RON | 97.552 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 587.111 RON | 157.897 RON | 6.120 RON | — | — | — |
| Active circulante | 152.637 RON | 80.625 RON | 459.017 RON | 230.978 RON | 77.717 RON | 18.674 RON |
| Stocuri | 12.841 RON | 12.841 RON | 8.591 RON | 8.591 RON | — | — |
| Creante | 122.984 RON | 62.679 RON | 340.941 RON | 171.448 RON | 4.369 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 16.812 RON | 5.105 RON | 109.485 RON | 50.939 RON | 73.348 RON | 18.674 RON |
| Datorii totale | 930.629 RON | 341.921 RON | 32.602 RON | 8.813 RON | 8.584 RON | 5.210 RON |
| Venituri in avans | 6.000 RON | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | -196.881 RON | -103.399 RON | 432.535 RON | 222.165 RON | 69.133 RON | 13.464 RON |
| Capital subscris varsat | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 250 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | — | — | — |