ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
bl. M 1, parter, Biroul nr. 1001 · bl. M 1, parter, Biroul nr. 1008 · bl. M1, etaj 0, biroul nr. 1024
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 18 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 18 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 12.742.598 RON | -248.336 RON | 834.235 RON | 153.876 RON | 1.019.600 RON | 339.241 RON | 39 |
| 2024 | 3.314.219 RON | 557.810 RON | 236.059 RON | 60.849 RON | 762.786 RON | 587.576 RON | 11 |
| 2023 | 252.654 RON | -31.718 RON | 23.315 RON | — | 53.081 RON | 29.766 RON | 3 |
| 2022 | 227.784 RON | -24.284 RON | 7.893 RON | — | 69.377 RON | 61.484 RON | 2 |
| 2021 | 265.431 RON | 45.972 RON | 3.680 RON | — | 89.448 RON | 85.768 RON | 2 |
| 2020 | 181.496 RON | 39.556 RON | 1.376 RON | — | 41.172 RON | 39.796 RON | 1 |
| 2019 | 87.726 RON | 4.244 RON | 2.740 RON | — | 5.325 RON | 2.585 RON | 1 |
| 2018 | 3.790 RON | -1.859 RON | 2.256 RON | 168 RON | 429 RON | -1.659 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 12.742.598 RON | 3.314.219 RON | 252.654 RON | 227.784 RON | 265.431 RON | 181.496 RON | 87.726 RON | 3.790 RON |
| Venituri totale | 12.744.098 RON | 3.319.219 RON | 252.654 RON | 227.784 RON | 265.431 RON | 181.496 RON | 87.726 RON | 3.790 RON |
| Cheltuieli totale | 12.992.434 RON | 2.651.393 RON | 281.971 RON | 249.790 RON | 216.909 RON | 140.160 RON | 82.604 RON | 5.535 RON |
| Profit brut | 0 RON | 667.826 RON | 0 RON | 0 RON | 48.522 RON | 41.336 RON | 5.122 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 248.336 RON | 0 RON | 29.317 RON | 22.006 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.745 RON |
| Profit net | 0 RON | 557.810 RON | 0 RON | 0 RON | 45.972 RON | 39.556 RON | 4.244 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 248.336 RON | 0 RON | 31.718 RON | 24.284 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.859 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 153.876 RON | 60.849 RON | — | — | — | — | — | 168 RON |
| Active circulante | 1.019.600 RON | 762.786 RON | 53.081 RON | 69.377 RON | 89.448 RON | 41.172 RON | 5.325 RON | 429 RON |
| Stocuri | 33.021 RON | 53.682 RON | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 25.994 RON | 92.977 RON | 13.960 RON | 62.432 RON | 2.511 RON | 146 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 960.585 RON | 616.127 RON | 39.121 RON | 6.945 RON | 86.937 RON | 41.026 RON | 5.325 RON | 429 RON |
| Datorii totale | 834.235 RON | 236.059 RON | 23.315 RON | 7.893 RON | 3.680 RON | 1.376 RON | 2.740 RON | 2.256 RON |
| Capitaluri proprii | 339.241 RON | 587.576 RON | 29.766 RON | 61.484 RON | 85.768 RON | 39.796 RON | 2.585 RON | -1.659 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 39 | 11 | 3 | 2 | 2 | 1 | 1 | — |