ORIYA CO S.R.L.
- UMBRELLA DESIGN & CONSTRUCTION S.R.L.documentat 2020 – 2024
- J40/49/2020BUCURESTIdin 07.01.2020
- J23/3956/2020ILFOVdin 04.09.2020
- J2022010741407BUCURESTIdin 07.06.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 656.625 RON | 72.295 RON | 464.998 RON | 4.366 RON | 486.242 RON | 27.171 RON | 0 |
| 2024 | 666.232 RON | -99.677 RON | 326.218 RON | 159 RON | 278.208 RON | -45.125 RON | — |
| 2023 | 677.129 RON | -93.915 RON | 209.407 RON | 11.503 RON | 251.343 RON | 54.552 RON | — |
| 2022 | 1.137.211 RON | 135.864 RON | 116.265 RON | 26.673 RON | 236.814 RON | 148.467 RON | 3 |
| 2021 | 1.790.363 RON | -29.603 RON | 518.384 RON | 65.251 RON | 463.890 RON | 12.604 RON | 8 |
| 2020 | 780.045 RON | 473.586 RON | 104.593 RON | 21.357 RON | 553.643 RON | 473.786 RON | 5 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 656.625 RON | 666.232 RON | 677.129 RON | 1.137.211 RON | 1.790.363 RON | 780.045 RON |
| Venituri totale | 700.903 RON | 666.232 RON | 677.168 RON | 1.137.211 RON | 1.790.363 RON | 780.045 RON |
| Cheltuieli totale | 612.692 RON | 749.246 RON | 765.327 RON | 990.544 RON | 1.804.210 RON | 298.659 RON |
| Profit brut | 88.211 RON | 0 RON | 0 RON | 146.667 RON | 0 RON | 481.386 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 83.014 RON | 88.159 RON | 0 RON | 13.847 RON | 0 RON |
| Profit net | 72.295 RON | 0 RON | 0 RON | 135.864 RON | 0 RON | 473.586 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 99.677 RON | 93.915 RON | 0 RON | 29.603 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 4.366 RON | 159 RON | 11.503 RON | 26.673 RON | 65.251 RON | 21.357 RON |
| Active circulante | 486.242 RON | 278.208 RON | 251.343 RON | 236.814 RON | 463.890 RON | 553.643 RON |
| Stocuri | 243.599 RON | 203.096 RON | 203.876 RON | 182.023 RON | 245.085 RON | — |
| Creante | 242.400 RON | 28.042 RON | 32.267 RON | 35.999 RON | 141.945 RON | 433.263 RON |
| Casa si conturi la banci | 243 RON | 47.070 RON | 15.200 RON | 18.792 RON | 76.860 RON | 120.380 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.561 RON | 2.726 RON | 1.113 RON | 1.245 RON | 1.847 RON | 3.379 RON |
| Datorii totale | 464.998 RON | 326.218 RON | 209.407 RON | 116.265 RON | 518.384 RON | 104.593 RON |
| Capitaluri proprii | 27.171 RON | -45.125 RON | 54.552 RON | 148.467 RON | 12.604 RON | 473.786 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | 3 | 8 | 5 |