ONRC
ANAF
ANAF
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În temeiul art. 200 alin. (4) C. proc. civ., anulează cererea. Cu drept de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Cererea de reexaminare se depune la Tribunalul Bucureşti – Secţia a VI-a, sub sancţiunea nulităţii. Pronunţată astăzi, 10.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -9.330 RON | 10.360 RON | — | 6.165 RON | -4.195 RON | — |
| 2024 | — | -6.616 RON | 0 RON | — | 5.135 RON | 5.135 RON | — |
| 2023 | 47.466 RON | -46.282 RON | 55.401 RON | — | 67.152 RON | 11.751 RON | 1 |
| 2022 | 343.868 RON | 26.866 RON | 128.220 RON | — | 186.253 RON | 58.033 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 47.466 RON | 343.868 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 7.541 RON | 47.931 RON | 345.479 RON |
| Cheltuieli totale | 9.330 RON | 14.157 RON | 94.213 RON | 315.282 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 30.197 RON |
| Pierdere bruta | 9.330 RON | 6.616 RON | 46.282 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.866 RON |
| Pierdere neta | 9.330 RON | 6.616 RON | 46.282 RON | 0 RON |
| Active circulante | 6.165 RON | 5.135 RON | 67.152 RON | 186.253 RON |
| Creante | 6.165 RON | 5.145 RON | 65.213 RON | 159.287 RON |
| Casa si conturi la banci | — | -10 RON | 1.939 RON | 26.966 RON |
| Datorii totale | 10.360 RON | 0 RON | 55.401 RON | 128.220 RON |
| Capitaluri proprii | -4.195 RON | 5.135 RON | 11.751 RON | 58.033 RON |
| Capital subscris varsat | 47.740 RON | 47.740 RON | 47.740 RON | 47.740 RON |
| Nr. mediu salariati | — | — | 1 | 1 |