ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
comuna Leţcani, satul Leţcani
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 15.160.348 RON | 1.465.230 RON | 67.971.007 RON | 129.160.651 RON | 9.921.230 RON | 61.809.096 RON | 1 |
| 2024 | 19.350.771 RON | 2.700.717 RON | 68.732.106 RON | 118.349.250 RON | 6.391.524 RON | 46.188.096 RON | 1 |
| 2023 | 10.584.101 RON | 1.409.342 RON | 75.657.106 RON | 120.331.125 RON | 8.537.443 RON | 43.324.025 RON | 1 |
| 2022 | 9.047.759 RON | 1.757.349 RON | 36.525.956 RON | 58.898.540 RON | 4.686.626 RON | 16.828.451 RON | 2 |
| 2021 | 318.978 RON | -1.501.743 RON | 37.991.149 RON | 60.207.567 RON | 3.740.537 RON | 15.071.102 RON | 0 |
| 2020 | — | -3.503 RON | 3.503 RON | — | 200 RON | -3.303 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 15.160.348 RON | 19.350.771 RON | 10.584.101 RON | 9.047.759 RON | 318.978 RON | — |
| Venituri totale | 16.809.955 RON | 23.940.288 RON | 51.047.403 RON | 11.187.809 RON | 608.159 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 14.900.731 RON | 20.557.558 RON | 49.148.740 RON | 8.783.472 RON | 2.100.333 RON | 3.503 RON |
| Profit brut | 1.909.224 RON | 3.382.730 RON | 1.898.663 RON | 2.404.337 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.492.174 RON | 3.503 RON |
| Profit net | 1.465.230 RON | 2.700.717 RON | 1.409.342 RON | 1.757.349 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.501.743 RON | 3.503 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 129.160.651 RON | 118.349.250 RON | 120.331.125 RON | 58.898.540 RON | 60.207.567 RON | — |
| Active circulante | 9.921.230 RON | 6.391.524 RON | 8.537.443 RON | 4.686.626 RON | 3.740.537 RON | 200 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | 115.780 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Creante | 2.577.687 RON | 3.743.314 RON | 2.709.336 RON | 1.450.009 RON | 1.179.323 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 7.343.543 RON | 2.648.210 RON | 5.712.327 RON | 3.236.617 RON | 2.561.214 RON | 200 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.772.025 RON | 1.282.381 RON | 1.031.446 RON | 387.346 RON | 72.940 RON | — |
| Datorii totale | 67.971.007 RON | 68.732.106 RON | 75.657.106 RON | 36.525.956 RON | 37.991.149 RON | 3.503 RON |
| Provizioane | 52.295 RON | 25.641 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — |
| Venituri in avans | 11.021.508 RON | 11.077.312 RON | 10.918.883 RON | 10.618.105 RON | 10.958.793 RON | — |
| Capitaluri proprii | 61.809.096 RON | 46.188.096 RON | 43.324.025 RON | 16.828.451 RON | 15.071.102 RON | -3.303 RON |
| Capital subscris varsat | 445.200 RON | 445.200 RON | 445.200 RON | 445.200 RON | 445.200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | — |