ALTASOFT SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.
- J22/21/2021IASIdin 06.01.2021
- J40/22214/2022BUCURESTIdin 07.11.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | — | -1.329 RON | 56.865 RON | — | 224.139 RON | 167.351 RON | — |
| 2024 | 68.260 RON | -13.286 RON | 56.901 RON | — | 225.504 RON | 168.680 RON | 1 |
| 2023 | 616.317 RON | 30.069 RON | 20.828 RON | 2.209 RON | 216.835 RON | 198.216 RON | 1 |
| 2022 | 2.997.466 RON | 538.870 RON | 122.387 RON | 7.510 RON | 654.274 RON | 539.397 RON | 1 |
| 2021 | 275.606 RON | 84.108 RON | 33.038 RON | — | 116.579 RON | 84.308 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 68.260 RON | 616.317 RON | 2.997.466 RON | 275.606 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 190.152 RON | 620.517 RON | 3.010.691 RON | 276.684 RON |
| Cheltuieli totale | 1.329 RON | 203.438 RON | 585.511 RON | 2.442.126 RON | 184.760 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 35.006 RON | 568.565 RON | 91.924 RON |
| Pierdere bruta | 1.329 RON | 13.286 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 30.069 RON | 538.870 RON | 84.108 RON |
| Pierdere neta | 1.329 RON | 13.286 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 2.209 RON | 7.510 RON | — |
| Active circulante | 224.139 RON | 225.504 RON | 216.835 RON | 654.274 RON | 116.579 RON |
| Creante | 223.844 RON | 225.187 RON | 213.585 RON | 639.395 RON | 113.953 RON |
| Casa si conturi la banci | 295 RON | 317 RON | 3.250 RON | 14.879 RON | 2.626 RON |
| Cheltuieli in avans | 77 RON | 77 RON | — | — | 767 RON |
| Datorii totale | 56.865 RON | 56.901 RON | 20.828 RON | 122.387 RON | 33.038 RON |
| Capitaluri proprii | 167.351 RON | 168.680 RON | 198.216 RON | 539.397 RON | 84.308 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 | — |