ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Respinge, ca nefondate, apelurile. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de serviciul grefă al instanţei, azi, 25 februarie 2026.
Având nevoie de timp mai îndelungat pentru studierea actelor şi lucrărilor dosarului, reamână pronunţarea la data de 25 februarie 2026. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 11 februarie 2026.
Amână pronunţarea la data de 11 februarie 2026. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 28 ianuarie 2026.
Respinge cererea de preschimbare a termenului. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de serviciul grefă al instanţei, azi, 5 noiembrie 2025.
Amână judecarea cauzei la data de 28.01.2026 sala 5 - ora 10,00, având în vedere cererea de amânare a cauzei pentru lipsă de apărare formulată de către apelanta-reclamantă . Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 22.10.2025.
Admite in parte actiunea, asa cum a fost precizata.
Amână pronunţarea la data de 30.04.2025. Pronunţată la data de 15.04.2025, în şedinţă publică.
Amana cauza in vederea administrarii de probe.
Amana cauza in vederea administrarii de probe.
Amana cauza in vederea administrarii de probe.
Amana cauza in vederea administrarii de probe.
Amana cauza in vederea administrarii de probe.
Respinge cererea de repunere pe rol a cauzei.Menţine suspendarea judecării acţiunii în baza art.413 al.1 pct.2 Cod pr.civ.Cu drept de recurs pe toata durata suspendării.
În baza art. 413 alin. (1) pct. 2 Cod procedură civilă, suspendă judecata cauzei.
Amână pronunţarea asupra cererii de suspendare a soluţionării cauzei, la data de 28.10.2021.
Amână cauza pentru a se reveni cu adresă la Parchetul de pe lângă Judecătoria Răcari.
Amână cauza pentru administrarea probelor aşa cum au fost încuviinţate de către instanţă la acest termen.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.138.555 RON | 1.076.420 RON | 3.649.465 RON | 9.146.233 RON | 9.631.330 RON | 7.158.527 RON | 19 |
| 2024 | 5.343.586 RON | 1.135.936 RON | 3.983.259 RON | 1.448.677 RON | 8.609.691 RON | 6.082.106 RON | 20 |
| 2023 | 5.266.818 RON | 1.237.288 RON | 442.339 RON | 1.529.473 RON | 4.042.769 RON | 5.122.021 RON | 25 |
| 2022 | 5.721.981 RON | 1.387.542 RON | 1.035.990 RON | 1.709.507 RON | 3.223.614 RON | 3.884.734 RON | 26 |
| 2021 | 4.840.619 RON | 1.161.493 RON | 159.037 RON | 1.671.226 RON | 2.514.027 RON | 3.985.590 RON | 27 |
| 2020 | 4.593.782 RON | 1.126.552 RON | 133.514 RON | 1.223.861 RON | 1.984.373 RON | 3.063.040 RON | 29 |
| 2019 | 4.080.589 RON | 611.759 RON | 116.585 RON | 968.278 RON | 1.864.901 RON | 2.684.011 RON | 28 |
| 2018 | 4.197.498 RON | 842.405 RON | 112.051 RON | 806.365 RON | 1.889.374 RON | 2.552.543 RON | 30 |
| 2017 | 4.097.808 RON | 1.002.610 RON | 204.219 RON | 850.250 RON | 1.684.418 RON | 2.281.849 RON | 32 |
| 2016 | 3.560.332 RON | 382.386 RON | 316.662 RON | 1.274.220 RON | 816.652 RON | 1.520.164 RON | 23 |
| 2015 | 2.897.691 RON | 370.935 RON | 107.315 RON | 826.766 RON | 844.609 RON | 1.271.753 RON | 19 |
| 2014 | 2.395.127 RON | 112.852 RON | 117.277 RON | 729.044 RON | 693.093 RON | 977.956 RON | 18 |
| 2013 | 2.069.540 RON | 67.228 RON | 66.439 RON | 316.471 RON | 801.146 RON | 1.058.404 RON | 15 |
| 2012 | 2.010.887 RON | 117.579 RON | 48.281 RON | 408.798 RON | 722.389 RON | 1.110.906 RON | 14 |
| 2011 | 2.266.610 RON | 194.082 RON | 32.328 RON | 491.700 RON | 528.955 RON | 993.327 RON | 17 |
| 2010 | 2.208.450 RON | 267.746 RON | 81.912 RON | 403.829 RON | 458.018 RON | 779.935 RON | 17 |
| 2009 | 1.926.014 RON | 144.288 RON | 140.187 RON | 203.642 RON | 319.601 RON | 383.965 RON | 14 |
| 2008 | 2.110.390 RON | 3.742 RON | 446.942 RON | 246.420 RON | 406.737 RON | 239.678 RON | 20 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.138.555 RON | 5.343.586 RON | 5.266.818 RON | 5.721.981 RON | 4.840.619 RON | 4.593.782 RON | 4.080.589 RON | 4.197.498 RON | 4.097.808 RON | 3.560.332 RON | 2.897.691 RON | 2.395.127 RON | 2.069.540 RON | 2.010.887 RON | 2.266.610 RON | 2.208.450 RON | 1.926.014 RON | 2.110.390 RON |
| Venituri totale | 5.614.881 RON | 5.491.490 RON | 5.504.765 RON | 5.741.228 RON | 4.897.151 RON | 4.682.789 RON | 4.179.183 RON | 4.244.825 RON | 4.372.343 RON | 3.589.173 RON | 2.915.340 RON | 2.438.902 RON | 2.116.051 RON | 2.027.668 RON | 2.304.198 RON | 2.215.033 RON | 1.934.295 RON | 2.122.973 RON |
| Cheltuieli totale | 4.361.719 RON | 4.171.958 RON | 4.074.043 RON | 4.274.180 RON | 3.694.915 RON | 3.518.982 RON | 3.530.333 RON | 3.360.046 RON | 3.181.629 RON | 3.129.333 RON | 2.468.486 RON | 2.299.453 RON | 2.026.546 RON | 1.882.992 RON | 2.070.838 RON | 1.889.630 RON | 1.760.093 RON | 2.117.919 RON |
| Profit brut | 1.253.162 RON | 1.319.532 RON | 1.430.722 RON | 1.467.048 RON | 1.202.236 RON | 1.163.807 RON | 648.850 RON | 884.779 RON | 1.190.714 RON | 459.840 RON | 446.854 RON | 139.449 RON | 89.505 RON | 144.676 RON | 233.360 RON | 325.403 RON | 174.202 RON | 5.054 RON |
| Profit net | 1.076.420 RON | 1.135.936 RON | 1.237.288 RON | 1.387.542 RON | 1.161.493 RON | 1.126.552 RON | 611.759 RON | 842.405 RON | 1.002.610 RON | 382.386 RON | 370.935 RON | 112.852 RON | 67.228 RON | 117.579 RON | 194.082 RON | 267.746 RON | 144.288 RON | 3.742 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 9.146.233 RON | 1.448.677 RON | 1.529.473 RON | 1.709.507 RON | 1.671.226 RON | 1.223.861 RON | 968.278 RON | 806.365 RON | 850.250 RON | 1.274.220 RON | 826.766 RON | 729.044 RON | 316.471 RON | 408.798 RON | 491.700 RON | 403.829 RON | 203.642 RON | 246.420 RON |
| Active circulante | 9.631.330 RON | 8.609.691 RON | 4.042.769 RON | 3.223.614 RON | 2.514.027 RON | 1.984.373 RON | 1.864.901 RON | 1.889.374 RON | 1.684.418 RON | 816.652 RON | 844.609 RON | 693.093 RON | 801.146 RON | 722.389 RON | 528.955 RON | 458.018 RON | 319.601 RON | 406.737 RON |
| Stocuri | 330.842 RON | 391.896 RON | 498.518 RON | 518.737 RON | 396.902 RON | 244.241 RON | 189.831 RON | 294.289 RON | 397.263 RON | 368.504 RON | 318.934 RON | 358.384 RON | 339.398 RON | 363.368 RON | 330.484 RON | 247.840 RON | 120.248 RON | 115.710 RON |
| Creante | 6.262.841 RON | 33.394 RON | 17.614 RON | 2.931 RON | 33.575 RON | 6.958 RON | 47.726 RON | 9.334 RON | 18.232 RON | 58.367 RON | 58.317 RON | 76.033 RON | 42.270 RON | 36.298 RON | 55.526 RON | 175.471 RON | 162.959 RON | 138.547 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.037.647 RON | 8.184.401 RON | 1.526.637 RON | 1.201.946 RON | 2.083.550 RON | 1.733.174 RON | 1.627.344 RON | 1.585.751 RON | 1.268.923 RON | 389.781 RON | 467.358 RON | 258.676 RON | 419.478 RON | 322.723 RON | 142.945 RON | 34.707 RON | 36.394 RON | 152.480 RON |
| Cheltuieli in avans | 23.460 RON | 22.857 RON | 19.984 RON | 10.490 RON | 8.753 RON | 6.122 RON | 4.659 RON | 4.571 RON | 3.011 RON | 4.185 RON | — | 526 RON | 7.226 RON | 28.000 RON | 5.000 RON | — | 1.037 RON | 35.713 RON |
| Datorii totale | 3.649.465 RON | 3.983.259 RON | 442.339 RON | 1.035.990 RON | 159.037 RON | 133.514 RON | 116.585 RON | 112.051 RON | 204.219 RON | 316.662 RON | 107.315 RON | 117.277 RON | 66.439 RON | 48.281 RON | 32.328 RON | 81.912 RON | 140.187 RON | 446.942 RON |
| Venituri in avans | 7.993.031 RON | 15.860 RON | 27.866 RON | 22.887 RON | 49.379 RON | 17.802 RON | 37.242 RON | 35.716 RON | 51.611 RON | 258.231 RON | 292.307 RON | 327.430 RON | — | — | — | — | 128 RON | 2.250 RON |
| Capitaluri proprii | 7.158.527 RON | 6.082.106 RON | 5.122.021 RON | 3.884.734 RON | 3.985.590 RON | 3.063.040 RON | 2.684.011 RON | 2.552.543 RON | 2.281.849 RON | 1.520.164 RON | 1.271.753 RON | 977.956 RON | 1.058.404 RON | 1.110.906 RON | 993.327 RON | 779.935 RON | 383.965 RON | 239.678 RON |
| Capital subscris varsat | 409.890 RON | 409.890 RON | 409.890 RON | 409.890 RON | 409.890 RON | 409.890 RON | 409.890 RON | 409.890 RON | 409.890 RON | 409.890 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 19 | 20 | 25 | 26 | 27 | 29 | 28 | 30 | 32 | 23 | 19 | 18 | 15 | 14 | 17 | 17 | 14 | 20 |
1 contract atribuit, in valoare de 980 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
980 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 15:35).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.