ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Respinge, ca nefondate, apelurile. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de serviciul grefă al instanţei, azi, 25 februarie 2026.
Având nevoie de timp mai îndelungat pentru studierea actelor şi lucrărilor dosarului, reamână pronunţarea la data de 25 februarie 2026. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 11 februarie 2026.
Amână pronunţarea la data de 11 februarie 2026. Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 28 ianuarie 2026.
Respinge cererea de preschimbare a termenului. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor de serviciul grefă al instanţei, azi, 5 noiembrie 2025.
Amână judecarea cauzei la data de 28.01.2026 sala 5 - ora 10,00, având în vedere cererea de amânare a cauzei pentru lipsă de apărare formulată de către apelanta-reclamantă . Pronunţată în şedinţă publică astăzi, 22.10.2025.
Admite in parte actiunea, asa cum a fost precizata.
Amână pronunţarea la data de 30.04.2025. Pronunţată la data de 15.04.2025, în şedinţă publică.
Amana cauza in vederea administrarii de probe.
Amana cauza in vederea administrarii de probe.
Amana cauza in vederea administrarii de probe.
Amana cauza in vederea administrarii de probe.
Amana cauza in vederea administrarii de probe.
Respinge cererea de repunere pe rol a cauzei.Menţine suspendarea judecării acţiunii în baza art.413 al.1 pct.2 Cod pr.civ.Cu drept de recurs pe toata durata suspendării.
În baza art. 413 alin. (1) pct. 2 Cod procedură civilă, suspendă judecata cauzei.
Amână pronunţarea asupra cererii de suspendare a soluţionării cauzei, la data de 28.10.2021.
Amână cauza pentru a se reveni cu adresă la Parchetul de pe lângă Judecătoria Răcari.
Amână cauza pentru administrarea probelor aşa cum au fost încuviinţate de către instanţă la acest termen.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 821.947 RON | 6.917 RON | 334.881 RON | 0 RON | 127.884 RON | -206.997 RON | 2 |
| 2024 | 823.237 RON | -73.745 RON | 272.111 RON | — | 131.942 RON | -140.169 RON | 2 |
| 2023 | 1.019.912 RON | -48.495 RON | 185.491 RON | — | 119.067 RON | -66.424 RON | 2 |
| 2022 | 1.189.126 RON | -37.057 RON | 211.400 RON | — | 193.471 RON | -17.929 RON | 3 |
| 2021 | 1.039.644 RON | -52.646 RON | 185.303 RON | — | 204.431 RON | 19.128 RON | 3 |
| 2020 | 903.660 RON | -33.397 RON | 131.231 RON | — | 203.004 RON | 71.773 RON | 3 |
| 2019 | 1.251.752 RON | -37.879 RON | 99.222 RON | 3.360 RON | 201.032 RON | 105.170 RON | 4 |
| 2018 | 1.239.147 RON | 601 RON | 74.173 RON | 13.441 RON | 203.781 RON | 143.049 RON | 4 |
| 2017 | 1.179.066 RON | 24.708 RON | 92.268 RON | 24.335 RON | 210.381 RON | 142.448 RON | 4 |
| 2016 | 1.192.174 RON | 63.215 RON | 92.740 RON | 34.952 RON | 175.528 RON | 117.740 RON | 3 |
| 2015 | 1.154.112 RON | 58.263 RON | 116.694 RON | 45.571 RON | 125.648 RON | 54.525 RON | 3 |
| 2014 | 734.187 RON | -4.672 RON | 145.046 RON | 53.777 RON | 87.531 RON | -3.738 RON | 3 |
| 2013 | 467.452 RON | 45.814 RON | 147.336 RON | 63.857 RON | 84.413 RON | 934 RON | 3 |
| 2012 | 635.295 RON | -13.891 RON | 233.927 RON | 73.938 RON | 115.108 RON | -44.881 RON | 3 |
| 2011 | 675.057 RON | -22.181 RON | 202.900 RON | — | 171.503 RON | -31.397 RON | 2 |
| 2010 | 556.777 RON | -12.660 RON | 224.219 RON | — | 215.003 RON | -9.216 RON | 2 |
| 2009 | 308.884 RON | 8.289 RON | 210.035 RON | — | 213.479 RON | 3.444 RON | 2 |
| 2008 | 234.679 RON | -866 RON | 102.811 RON | — | 97.966 RON | -4.845 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 821.947 RON | 823.237 RON | 1.019.912 RON | 1.189.126 RON | 1.039.644 RON | 903.660 RON | 1.251.752 RON | 1.239.147 RON | 1.179.066 RON | 1.192.174 RON | 1.154.112 RON | 734.187 RON | 467.452 RON | 635.295 RON | 675.057 RON | 556.777 RON | 308.884 RON | 234.679 RON |
| Venituri totale | 827.052 RON | 833.419 RON | 1.035.901 RON | 1.210.701 RON | 1.052.715 RON | 919.629 RON | 1.269.654 RON | 1.259.250 RON | 1.197.558 RON | 1.206.096 RON | 1.167.711 RON | 747.126 RON | 549.169 RON | 643.475 RON | 677.808 RON | 559.055 RON | 309.279 RON | 234.869 RON |
| Cheltuieli totale | 820.135 RON | 907.164 RON | 1.084.396 RON | 1.235.650 RON | 1.095.045 RON | 946.012 RON | 1.294.837 RON | 1.246.056 RON | 1.161.676 RON | 1.130.450 RON | 1.097.953 RON | 751.798 RON | 503.355 RON | 657.366 RON | 699.989 RON | 566.840 RON | 296.657 RON | 235.351 RON |
| Profit brut | 6.917 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.194 RON | 35.882 RON | 75.646 RON | 69.758 RON | 0 RON | 45.814 RON | 0 RON | 0 RON | — | 12.622 RON | — |
| Pierdere bruta | 0 RON | 73.745 RON | 48.495 RON | 24.949 RON | 42.330 RON | 26.383 RON | 25.183 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 4.672 RON | 0 RON | 13.891 RON | 22.181 RON | 7.785 RON | — | 482 RON |
| Profit net | 6.917 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 601 RON | 24.708 RON | 63.215 RON | 58.263 RON | 0 RON | 45.814 RON | 0 RON | 0 RON | — | 8.289 RON | — |
| Pierdere neta | 0 RON | 73.745 RON | 48.495 RON | 37.057 RON | 52.646 RON | 33.397 RON | 37.879 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.672 RON | 0 RON | 13.891 RON | 22.181 RON | 12.660 RON | — | 866 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 0 RON | — | — | — | — | — | 3.360 RON | 13.441 RON | 24.335 RON | 34.952 RON | 45.571 RON | 53.777 RON | 63.857 RON | 73.938 RON | — | — | — | — |
| Active circulante | 127.884 RON | 131.942 RON | 119.067 RON | 193.471 RON | 204.431 RON | 203.004 RON | 201.032 RON | 203.781 RON | 210.381 RON | 175.528 RON | 125.648 RON | 87.531 RON | 84.413 RON | 115.108 RON | 171.503 RON | 215.003 RON | 213.479 RON | 97.966 RON |
| Stocuri | 100.819 RON | 128.322 RON | 115.256 RON | 160.117 RON | 165.813 RON | 158.086 RON | 149.461 RON | 164.151 RON | 163.656 RON | 157.268 RON | 114.933 RON | 82.789 RON | 72.234 RON | 23.702 RON | 65.108 RON | 199.727 RON | 195.740 RON | 92.472 RON |
| Creante | 18.868 RON | 3.100 RON | 3.229 RON | 24.616 RON | 25.364 RON | 25.109 RON | 28.364 RON | 25.855 RON | 33.210 RON | 11.882 RON | 4.171 RON | 4.176 RON | 11.732 RON | 18.811 RON | 8.760 RON | 11.809 RON | 17.655 RON | 5.026 RON |
| Casa si conturi la banci | 8.197 RON | 520 RON | 582 RON | 8.738 RON | 13.254 RON | 19.809 RON | 23.207 RON | 13.775 RON | 13.515 RON | 6.378 RON | 6.544 RON | 566 RON | 447 RON | 72.595 RON | 97.635 RON | 3.467 RON | 84 RON | 468 RON |
| Datorii totale | 334.881 RON | 272.111 RON | 185.491 RON | 211.400 RON | 185.303 RON | 131.231 RON | 99.222 RON | 74.173 RON | 92.268 RON | 92.740 RON | 116.694 RON | 145.046 RON | 147.336 RON | 233.927 RON | 202.900 RON | 224.219 RON | 210.035 RON | 102.811 RON |
| Capitaluri proprii | -206.997 RON | -140.169 RON | -66.424 RON | -17.929 RON | 19.128 RON | 71.773 RON | 105.170 RON | 143.049 RON | 142.448 RON | 117.740 RON | 54.525 RON | -3.738 RON | 934 RON | -44.881 RON | -31.397 RON | -9.216 RON | 3.444 RON | -4.845 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
160 de contracte atribuite, in valoare de 917 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.077 lei.
Achizitii directe
160 de contracte
917 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 30.08.2026, 23:37).