ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 32.677 RON | -963.411 RON | 533.385 RON | 41.158 RON | 1.175.571 RON | 683.966 RON | 1 |
| 2024 | — | -1.388.750 RON | 146.331 RON | 34.793 RON | 728.104 RON | 630.637 RON | 1 |
| 2023 | — | -211.408 RON | 75.610 RON | 30.873 RON | 1.055.878 RON | 1.024.267 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 32.677 RON | — | — |
| Venituri totale | 39.741 RON | 17.244 RON | 7.107 RON |
| Cheltuieli totale | 1.003.152 RON | 1.405.994 RON | 218.515 RON |
| Pierdere bruta | 963.411 RON | 1.388.750 RON | 211.408 RON |
| Pierdere neta | 963.411 RON | 1.388.750 RON | 211.408 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 41.158 RON | 34.793 RON | 30.873 RON |
| Active circulante | 1.175.571 RON | 728.104 RON | 1.055.878 RON |
| Stocuri | 17.132 RON | 17.375 RON | 2.300 RON |
| Creante | 156.684 RON | 171.285 RON | 34.327 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.001.755 RON | 539.444 RON | 1.019.251 RON |
| Cheltuieli in avans | 622 RON | 14.071 RON | 13.126 RON |
| Datorii totale | 533.385 RON | 146.331 RON | 75.610 RON |
| Capitaluri proprii | 683.966 RON | 630.637 RON | 1.024.267 RON |
| Capital subscris varsat | 3.247.535 RON | 2.230.795 RON | 1.235.675 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 |