ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Amână judecarea cauzei la data de 28.09.2026 ora 09,00 pentru continuarea procedurii
Amână judecarea cauzei la data de 25.05.2026 ora 10,00
Amână judecarea cauzei la data de 23.03.2026 ora 10,00 pentru continuarea procedurii
Având în vedere Hotărârea nr.2 din data de 26.08.2025 a Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Tribunalului Constanţa, amână judecarea cauzei la data de 26.01.2026, ora 09:00.
Amână judecarea cauzei la data de 20.10.2025 ORA 09,00 pentru continuarea procedurii
Amână judecarea cauzei la data de 16.06.2025 pentru convocarea creditorilor cu mentiunea de a-si exprima punctuzl de vedere asupra propunerii privind inchiderea procedurii
Amână judecarea cauzei la data de 24.03.2025 pentru continuarea procedurii
Termen la 03.12.2024 ora 09,00 pentru continuarea procedurii
ÎNCH: 22.04.2024 Repune cauza pe rol pentru lămuriri suplimentare. Pune în vedere lichidatorului judiciar să formuleze precizări privind stocul de marfă în valoare de 13.430 euro menţionat în raportul nr. 45, depus la termenul din data de 22.04.2024. Stabile?te termen de judecată la data de 23.09.2024, ora 09.30, cu citarea părţilor prin BPI. Cu calea de atac odată cu fondul. Pronunţată în şedinţă publică, astăzi, 22.04.2024.
Termen la 22.04.2024 ora 09,00 pentru continuarea procedurii
T. 29.01.2024 pentru continuarea procedurii insolvenţei
T. 20.11.2023 pentru continuarea procedurii insolvenţei
T. 12.06.2023 pentru continuarea procedurii insolvenţei
T. 13.03.2023 pentru continuarea procedurii insolvenţei
T. 21.11.2022 pentru continuarea prcedurii insolvenţei
T. 12.09.2022 pentru continuarea procedurii insolvenţei
T. 11.04.2022 pentru continuarea procedurii insolvenţei
T. 31.01.2022 pentru continuarea procedurii insolvenţei
t. 11.10.2021 pentru continuarea procedurii insolvenţei,
T. 24.05.2021 pentru valorificarea bunurilor ,pentru continuarea procedurii insolvenţei
T. 08.03.2021 pentru continuara procedurii insolvenţei
T. 23.11.2020 pentru continuarea procedurii insolvenţei
T. 07.09.2020 pentru continuarea procedurii insolvenţei
„Constată suspendarea de drept a judecăţii în conformitate cu prevederile art. 42 alin. 6 din Decretul nr. 195/2020”
T: 06.04.2020, ora 8:30, complet F6.
T: 18.02.2020 pt. continuarea procedurii.
T: 19.11.2019 pt. continuarea procedurii
T: 04.06.2019 pt. continuarea procedurii.
T: 05.03.2019 pt. continuarea procedurii.
T: 04.12.2018 pentru continuarea procedurii.
Termen: 29.05.2018 pentru continuarea procedurii.
T: 13.02.2018 pentru continuarea procedurii.
T: 31.10.2017 pt. continuarea procedurii.
T: 13.06.2017 pt. continuarea procedurii.
T: 28.02.2017 pt. continuarea procedurii.
T: 01.11.2016 pt. continuarea procedurii.
T: 14.06.2016 pt. continuarea procedurii.
T: 01.03.2016.
T: 17.11.2015 pt. continuarea procedurii.
T: 08.09.2015 pt. continuarea procedurii.
T: 21.04.2015 pt. continuarea procedurii.
T: 03.02.2015 pentru continuarea procedurii.
Termen:21.10.2014
T: 20.05.2014 pentru continuarea procedurii.
Hot.: Admite cererea. Dispune trecerea la faliment. Lich. jud. CANTOR IPURL. T: 18.03.2014.
T: 07.01.2014.
T: 01.10.2013
T: 04.06.2013
T: 05.03.2013, ora 11:00.
T: 13.12.2012
T 27.09.2012 pt solutionarea irevocabilă a contestaţiei la tabel
T 26.04.2012 pt.reprezentarea debioarei în cauzele aflate pe rolul instanţei,
T 02.02.2012
T 6.10.2011
Termen 19.05.2011.
6146. Încheiere. Admite cererea privind menţinerea contului. Termen la 24.02.2011.
Încheiere. Amână pronunţarea la data de 10.06.2010. Încheiere. Amână pronunţarea la data de 17.06.2010. 3966. Hot. Admite excepţia tardivităţii contestaţiei împotriva cererii creditoarei S.C. Ercon Company S.R.L. Respinge contestaţia ca tardivă. Respinge contestaţia împotriva cererii creditoarei S.C. Euro Activ S.R.L. Admite cererile conexe. Deschide procedura insolvenţei. Administrator judiciar Cantor SPRL.Termen la 4.11.2010.
Amână cauza la data de 03.06.2010.
Amână cauza la data de 08.04.2010.
7635. Încheiere, În temeiul art. 33 alin. 3 Legea nr. 85/2006 respinge cererea creditoarei S.C. Cefin România S.R.L. Termen la 18.02.2010.
Termen la 3.12.2009.
127/ÎNCH/ ADMITE SESIZAREA
INCH NR. 4448 ADMITE CEREREA DEBITOAREI. OBLIGĂ CREDITOAREA LA PLATA CAUŢIUNII T.8.10.2009
Amână cauza la data de 18.06.2009.
Amână cauza la data de 9.04.2009
Amână cauza la 12.02.2009
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 578.167 RON | -129.211 RON | 27.614 RON | 287.224 RON | 1.378.480 RON | 1.639.976 RON | 3 |
| 2024 | 696.279 RON | -134.771 RON | 30.920 RON | 302.144 RON | 1.495.978 RON | 1.769.187 RON | 4 |
| 2023 | 746.201 RON | -112.527 RON | 62.973 RON | 317.216 RON | 1.647.535 RON | 1.903.958 RON | 4 |
| 2022 | 793.748 RON | -53.196 RON | 66.516 RON | 332.255 RON | 1.748.540 RON | 2.016.484 RON | 5 |
| 2021 | 898.704 RON | 27.332 RON | 23.768 RON | 347.327 RON | 1.824.087 RON | 2.149.681 RON | 6 |
| 2020 | 948.138 RON | -5.798 RON | 29.305 RON | 361.099 RON | 1.887.927 RON | 2.222.349 RON | 6 |
| 2019 | 1.056.932 RON | -70.994 RON | 37.573 RON | 377.160 RON | 1.884.667 RON | 2.228.147 RON | 8 |
| 2018 | 1.271.043 RON | 163 RON | 45.141 RON | 393.348 RON | 2.248.195 RON | 2.599.141 RON | 8 |
| 2017 | 1.392.331 RON | 28.072 RON | 41.090 RON | 409.536 RON | 2.248.422 RON | 2.620.979 RON | 9 |
| 2016 | 1.723.810 RON | 123.458 RON | 88.096 RON | 425.749 RON | 2.372.237 RON | 2.712.907 RON | 10 |
| 2015 | 1.951.305 RON | 196.020 RON | 131.959 RON | 442.534 RON | 2.423.921 RON | 2.739.447 RON | 10 |
| 2014 | 2.216.481 RON | 207.350 RON | 162.829 RON | 438.146 RON | 2.414.762 RON | 2.693.427 RON | 10 |
| 2013 | 2.746.007 RON | 301.032 RON | 200.979 RON | 453.902 RON | 2.380.175 RON | 2.636.077 RON | 10 |
| 2012 | 3.285.149 RON | 385.293 RON | 157.887 RON | 452.672 RON | 2.210.022 RON | 2.507.589 RON | 11 |
| 2011 | 3.616.010 RON | 391.059 RON | 273.046 RON | 479.289 RON | 2.133.163 RON | 2.322.297 RON | 11 |
| 2010 | 4.030.328 RON | 323.499 RON | 325.177 RON | 506.592 RON | 1.916.326 RON | 2.081.239 RON | 10 |
| 2009 | 3.730.424 RON | 419.880 RON | 366.439 RON | 585.032 RON | 1.737.221 RON | 1.958.116 RON | 10 |
| 2008 | 3.551.555 RON | 462.720 RON | 230.256 RON | 553.469 RON | 1.397.269 RON | 1.722.436 RON | 10 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 578.167 RON | 696.279 RON | 746.201 RON | 793.748 RON | 898.704 RON | 948.138 RON | 1.056.932 RON | 1.271.043 RON | 1.392.331 RON | 1.723.810 RON | 1.951.305 RON | 2.216.481 RON | 2.746.007 RON | 3.285.149 RON | 3.616.010 RON | 4.030.328 RON | 3.730.424 RON | 3.551.555 RON |
| Venituri totale | 586.714 RON | 702.202 RON | 754.134 RON | 798.683 RON | 899.391 RON | 963.120 RON | 1.059.581 RON | 1.272.530 RON | 1.394.675 RON | 1.726.772 RON | 1.958.656 RON | 2.239.801 RON | 2.760.035 RON | 3.209.655 RON | 3.697.589 RON | 4.075.837 RON | 3.736.213 RON | 3.554.415 RON |
| Cheltuieli totale | 702.328 RON | 820.353 RON | 859.271 RON | 844.052 RON | 863.063 RON | 960.133 RON | 1.119.979 RON | 1.259.639 RON | 1.351.358 RON | 1.577.828 RON | 1.723.035 RON | 1.990.855 RON | 2.397.620 RON | 2.747.446 RON | 3.228.017 RON | 3.686.339 RON | 3.235.645 RON | 3.002.161 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 36.328 RON | 2.987 RON | 0 RON | 12.891 RON | 43.317 RON | 148.944 RON | 235.621 RON | 248.946 RON | 362.415 RON | 462.209 RON | 469.572 RON | 389.498 RON | 500.568 RON | 552.254 RON |
| Pierdere bruta | 115.614 RON | 118.151 RON | 105.137 RON | 45.369 RON | 0 RON | 0 RON | 60.398 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.332 RON | 0 RON | 0 RON | 163 RON | 28.072 RON | 123.458 RON | 196.020 RON | 207.350 RON | 301.032 RON | 385.293 RON | 391.059 RON | 323.499 RON | 419.880 RON | 462.720 RON |
| Pierdere neta | 129.211 RON | 134.771 RON | 112.527 RON | 53.196 RON | 0 RON | 5.798 RON | 70.994 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 287.224 RON | 302.144 RON | 317.216 RON | 332.255 RON | 347.327 RON | 361.099 RON | 377.160 RON | 393.348 RON | 409.536 RON | 425.749 RON | 442.534 RON | 438.146 RON | 453.902 RON | 452.672 RON | 479.289 RON | 506.592 RON | 585.032 RON | 553.469 RON |
| Active circulante | 1.378.480 RON | 1.495.978 RON | 1.647.535 RON | 1.748.540 RON | 1.824.087 RON | 1.887.927 RON | 1.884.667 RON | 2.248.195 RON | 2.248.422 RON | 2.372.237 RON | 2.423.921 RON | 2.414.762 RON | 2.380.175 RON | 2.210.022 RON | 2.133.163 RON | 1.916.326 RON | 1.737.221 RON | 1.397.269 RON |
| Stocuri | 1.206.036 RON | 1.248.316 RON | 1.274.095 RON | 1.272.576 RON | 1.246.939 RON | 1.279.332 RON | 1.274.958 RON | 1.283.486 RON | 1.400.503 RON | 1.537.250 RON | 1.661.819 RON | 1.575.460 RON | 1.677.196 RON | 1.440.855 RON | 1.561.529 RON | 1.282.436 RON | 1.002.566 RON | 804.133 RON |
| Creante | 36.352 RON | 47.166 RON | 50.010 RON | 149.428 RON | 201.523 RON | 276.865 RON | 316.015 RON | 371.808 RON | 361.349 RON | 445.848 RON | 443.561 RON | 532.822 RON | 575.481 RON | 455.327 RON | 495.674 RON | 494.097 RON | 553.518 RON | 388.566 RON |
| Casa si conturi la banci | 136.092 RON | 200.496 RON | 323.430 RON | 326.536 RON | 375.625 RON | 331.730 RON | 293.694 RON | 592.901 RON | 486.570 RON | 389.139 RON | 318.541 RON | 306.480 RON | 127.498 RON | 313.840 RON | 75.960 RON | 139.793 RON | 181.137 RON | 204.570 RON |
| Cheltuieli in avans | 1.886 RON | 1.985 RON | 2.180 RON | 2.205 RON | 2.035 RON | 2.628 RON | 3.893 RON | 2.739 RON | 4.111 RON | 3.017 RON | 4.951 RON | 3.348 RON | 2.979 RON | 2.782 RON | 1.891 RON | 2.498 RON | 2.302 RON | 1.954 RON |
| Datorii totale | 27.614 RON | 30.920 RON | 62.973 RON | 66.516 RON | 23.768 RON | 29.305 RON | 37.573 RON | 45.141 RON | 41.090 RON | 88.096 RON | 131.959 RON | 162.829 RON | 200.979 RON | 157.887 RON | 273.046 RON | 325.177 RON | 366.439 RON | 230.256 RON |
| Provizioane | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 19.000 RON | 19.000 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.639.976 RON | 1.769.187 RON | 1.903.958 RON | 2.016.484 RON | 2.149.681 RON | 2.222.349 RON | 2.228.147 RON | 2.599.141 RON | 2.620.979 RON | 2.712.907 RON | 2.739.447 RON | 2.693.427 RON | 2.636.077 RON | 2.507.589 RON | 2.322.297 RON | 2.081.239 RON | 1.958.116 RON | 1.722.436 RON |
| Capital subscris varsat | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | — | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON | 1.800 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 8 | 8 | 9 | 10 | 10 | 10 | 10 | 11 | 11 | 10 | 10 | 10 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
17 contracte atribuite, in valoare de 11.208 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
17 contracte
11.208 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 23:40).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.