ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
mun. Baia Mare
localitatea Cehu Silvaniei
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 60% |
| persoană | 40% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
În temeiul art. 488 ind. 6 Cod procedură penală, raportat la art. 488 ind. 1 alin. 2 şi 3 lit. a) Cod procedură penală, respinge ca inadmisibilă contestaţia privind durata procesului penal formulată de contestatoarea KOTOCZ ILEANA, în dosarul penal nr. 4975/197/2023 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Baia Mare. În baza art. 275 alin. 2 Cod procedură penală obligă pe contestatoare la plata către stat a sumei de 100 lei, reprezentând cheltuieli judiciare. Fără cale de atac. Pronunţată în camera de consiliu, azi, 23.01.2026.
pt data de 23.01.2026
faţă de lipsa de procedură cu intimatul Feraru Radu
amână cauza pentru data de 12.12.2025.
Amână cauza la data de 03.12.2025
S-a preschimbat din oficiu termenul de judecată din data de 10.10.2025, pentru data de 15.10.2025, ora 10,00.
În baza art. 346 alin. 1 Cod procedură penală, constată legalitatea sesizării instanţei, a administrării probelor şi a efectuării actelor de urmărire penală în dosarul penal nr. 3420/197/P/2022 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Baia Mare în care a fost emis rechizitoriul nr. 3420/197/P/2022, privind pe inculpaţii: - Florian ?tefan-Ioan, trimis în judecată pentru săvâr?irea infrac?iunii de furt calificat în formă continuată (2 acte materiale), prev. de art. 228 alin. (1) – art. 229 alin. (1) lit. b) cu aplic. art. 35 alin. (1) şi art. 77 lit. a) C.pen. - Onaci Cristian-Flaviu, trimis în judecată pentru săvâr?irea infrac?iunii de furt calificat în formă continuată (2 acte materiale), prev. de art. 228 alin. (1) – art. 229 alin. (1) lit. b) cu aplic. art. 35 alin. (1) şi art. 77 lit. a) C.pen. - Budea Ovidiu-Cosmin, trimis în judecată pentru săvâr?irea infrac?iunii de furt calificat în formă continuată (2 acte materiale), prev. de art. 228 alin. (1) – art. 229 alin. (1) lit. b) cu aplic. art. 35 alin. (1) şi art. 77 lit. a) C.pen. - Moi? Vasile, trimis în judecată pentru săvâr?irea infracţiunii de complicitate la furt calificat în formă continuată (2 acte materiale), prev. de art. 48 alin. (1) raportat la art. 228 alin. (1)-art. 229 alin. (1) lit. b) cu aplic. art. 35 alin. (1) şi art. 77 lit. a) C.pen. - Maxim Dănu?-Marius, trimis în judecată pentru săvâr?irea infracţiunii de complicitate la furt calificat în formă continuată (2 acte materiale), prev. de art. 48 alin. (1) rap la art. 228 alin. (1)- art. 229 alin. (1) lit. b) cu aplic. art. 35 alin. (1) şi art. 77 lit. a) C.pen. - Petric Mircea-Radu, trimis în judecată pentru săvâr?irea infracţiunii de complicitate la furt calificat în formă continuată (2 acte materiale), prev. de art. 48 alin. (1) rap la art. 228 alin. (1)-art. 229 alin. (1) lit. b) cu aplic. art. 35 alin. (1) şi art. 77 lit. a) C.pen. Dispune începerea judecăţii în cauză, după rămânerea definitivă a prezentei încheieri. Cu drept de contestaţie în termen 3 zile de la comunicare. Pronunţată în camera de consiliu astăzi, 29.09.2025.
Ia act de renun?area la judecarea cererii formulată de petentul BEJ AMI?CULESEI RADU CĂTĂLIN, cu sediul în ..., în contradictoriu cu creditorul CDC INVEST S.R.L., cu sediul în ..., cu adresa de coresponden?ă în ..., cu ter?ul poprit ARAMIS INVEST SRL, CUI ..., cu sediul în ..., ?i cu debitorul REZMIVE? ANAMARIA, CNP ..., cu domiciliul în ..., având ca obiect validare poprire. Cu drept de recurs în termen de 30 zile de la comunicare. Cererea ?i motivele de recurs se vor depune la Judecătoria Jibou. Pronun?ată azi, 10.12.2025, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, potrivit art. 402 C.proc.civ.
Amână pronunţarea în cauză la data de 10.12.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 25.11.2025.
Având în vedere Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor de la Judecătoria Jibou nr. 2 din 26.08.2025, prin care s-a hotărât amânarea soluţionării cauzelor începând cu data de 27.08.2025 şi până la retragerea proiectului de lege privind reforma pensiilor de serviciu ale magistraţilor, cu excepţia cauzelor urgente, stabilite prin Anexa la Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor de la Judecătoria Jibou nr. 2 din 26.08.2025, şi constatând că prezenta cauză nu se încadrează în rândul cauzelor urgente stabilite prin Anexa la Hotărârea anterior menţionată, va amâna prezenta cauză la data de 25.11.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.010.678.405 RON | 31.413.158 RON | 438.145.649 RON | 562.080.645 RON | 409.800.701 RON | 527.672.822 RON | 6.992 |
| 2024 | 1.948.001.996 RON | 34.636.588 RON | 505.007.620 RON | 572.827.039 RON | 446.301.173 RON | 503.134.592 RON | 6.070 |
| 2023 | 1.922.845.629 RON | 74.642.924 RON | 422.944.084 RON | 533.363.199 RON | 390.619.903 RON | 490.036.785 RON | 6.013 |
| 2022 | 2.085.962.727 RON | 43.177.369 RON | 499.486.073 RON | 444.456.870 RON | 425.900.432 RON | 370.613.260 RON | 5.292 |
| 2021 | 1.627.925.310 RON | 10.389.612 RON | 458.528.943 RON | 437.865.016 RON | 369.406.670 RON | 348.468.542 RON | 4.967 |
| 2020 | 1.183.797.690 RON | 56.777.932 RON | 365.131.273 RON | 413.631.473 RON | 304.500.274 RON | 352.710.508 RON | 4.640 |
| 2019 | 1.144.289.276 RON | 50.971.068 RON | 339.821.639 RON | 368.754.833 RON | 242.380.360 RON | 271.048.941 RON | 4.368 |
| 2018 | 1.068.065.586 RON | 21.649.682 RON | 398.016.855 RON | 398.021.195 RON | 231.563.329 RON | 231.356.242 RON | 4.297 |
| 2017 | 1.001.204.362 RON | 37.227.845 RON | 391.799.593 RON | 417.871.302 RON | 188.232.159 RON | 214.145.205 RON | 4.544 |
| 2016 | 838.324.225 RON | 45.373.224 RON | 332.336.224 RON | 333.831.984 RON | 160.797.477 RON | 162.147.751 RON | 4.133 |
| 2015 | 659.360.337 RON | 27.829.398 RON | 323.250.917 RON | 292.273.923 RON | 154.740.607 RON | 122.563.998 RON | 3.240 |
| 2014 | 567.145.182 RON | 24.820.532 RON | 258.589.699 RON | 226.845.015 RON | 126.408.954 RON | 94.734.600 RON | 2.845 |
| 2013 | 546.503.795 RON | 29.153.589 RON | 213.440.545 RON | 182.716.978 RON | 105.824.538 RON | 75.254.253 RON | 2.859 |
| 2012 | 505.910.724 RON | 8.192.882 RON | 235.509.325 RON | 171.201.598 RON | 111.425.429 RON | 47.648.283 RON | 2.909 |
| 2011 | 462.621.227 RON | 6.727.816 RON | 240.402.478 RON | 169.837.605 RON | 109.829.597 RON | 39.455.401 RON | 2.728 |
| 2010 | 327.067.135 RON | 9.187.989 RON | 210.745.623 RON | 166.493.086 RON | 92.688.238 RON | 48.445.843 RON | 2.729 |
| 2008 | 198.251.359 RON | 12.336.128 RON | 93.673.467 RON | 71.047.316 RON | 53.502.939 RON | 30.972.283 RON | 1.780 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.010.678.405 RON | 1.948.001.996 RON | 1.922.845.629 RON | 2.085.962.727 RON | 1.627.925.310 RON | 1.183.797.690 RON | 1.144.289.276 RON | 1.068.065.586 RON | 1.001.204.362 RON | 838.324.225 RON | 659.360.337 RON | 567.145.182 RON | 546.503.795 RON | 505.910.724 RON | 462.621.227 RON | 327.067.135 RON | 198.251.359 RON |
| Venituri totale | 2.052.918.638 RON | 1.962.198.641 RON | 1.917.902.387 RON | 2.107.515.922 RON | 1.653.636.754 RON | 1.225.516.998 RON | 1.151.128.216 RON | 1.083.963.806 RON | 1.023.241.029 RON | 849.458.051 RON | 665.511.186 RON | 574.474.824 RON | 548.221.407 RON | 511.426.986 RON | 469.364.818 RON | 338.253.344 RON | 211.604.814 RON |
| Cheltuieli totale | 2.004.043.065 RON | 1.912.302.596 RON | 1.836.078.975 RON | 2.059.251.794 RON | 1.642.163.499 RON | 1.163.290.223 RON | 1.092.363.925 RON | 1.060.100.104 RON | 984.524.350 RON | 799.694.574 RON | 636.867.904 RON | 546.867.834 RON | 513.469.007 RON | 501.312.995 RON | 461.437.788 RON | 327.505.793 RON | 197.170.388 RON |
| Profit brut | 48.875.573 RON | 49.896.045 RON | 81.823.412 RON | 48.264.128 RON | 11.473.255 RON | 62.226.775 RON | 58.764.291 RON | 23.863.702 RON | 38.716.679 RON | 49.763.477 RON | 28.643.282 RON | 27.606.990 RON | 34.752.400 RON | 10.113.991 RON | 7.927.030 RON | 10.747.551 RON | 14.434.426 RON |
| Profit net | 31.413.158 RON | 34.636.588 RON | 74.642.924 RON | 43.177.369 RON | 10.389.612 RON | 56.777.932 RON | 50.971.068 RON | 21.649.682 RON | 37.227.845 RON | 45.373.224 RON | 27.829.398 RON | 24.820.532 RON | 29.153.589 RON | 8.192.882 RON | 6.727.816 RON | 9.187.989 RON | 12.336.128 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 562.080.645 RON | 572.827.039 RON | 533.363.199 RON | 444.456.870 RON | 437.865.016 RON | 413.631.473 RON | 368.754.833 RON | 398.021.195 RON | 417.871.302 RON | 333.831.984 RON | 292.273.923 RON | 226.845.015 RON | 182.716.978 RON | 171.201.598 RON | 169.837.605 RON | 166.493.086 RON | 71.047.316 RON |
| Active circulante | 409.800.701 RON | 446.301.173 RON | 390.619.903 RON | 425.900.432 RON | 369.406.670 RON | 304.500.274 RON | 242.380.360 RON | 231.563.329 RON | 188.232.159 RON | 160.797.477 RON | 154.740.607 RON | 126.408.954 RON | 105.824.538 RON | 111.425.429 RON | 109.829.597 RON | 92.688.238 RON | 53.502.939 RON |
| Stocuri | 231.530.788 RON | 222.151.295 RON | 181.285.214 RON | 201.844.041 RON | 191.855.123 RON | 133.339.679 RON | 113.187.957 RON | 110.451.082 RON | 103.601.240 RON | 78.867.262 RON | 74.592.248 RON | 64.534.060 RON | 48.862.817 RON | 52.282.706 RON | 51.343.761 RON | 58.775.434 RON | 19.424.006 RON |
| Creante | 176.878.519 RON | 222.991.271 RON | 206.714.752 RON | 222.489.586 RON | 176.328.535 RON | 169.625.833 RON | 128.211.101 RON | 120.242.210 RON | 83.890.622 RON | 81.298.936 RON | 78.136.371 RON | 61.381.555 RON | 49.795.540 RON | 57.786.630 RON | 55.927.263 RON | 30.296.900 RON | 29.491.463 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.391.394 RON | 1.158.607 RON | 2.619.937 RON | 1.566.805 RON | 1.223.012 RON | 1.534.762 RON | 981.302 RON | 870.037 RON | 740.297 RON | 631.279 RON | 2.011.988 RON | 493.339 RON | 7.166.181 RON | 1.356.093 RON | 2.558.573 RON | 3.615.904 RON | 4.587.470 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | 467 RON | 980 RON | 798 RON | 194 RON | 604 RON | 385 RON | 70.330 RON | 153.282 RON | 543.925 RON | 204.366 RON | 10.142 RON | 95.495 RON |
| Datorii totale | 438.145.649 RON | 505.007.620 RON | 422.944.084 RON | 499.486.073 RON | 458.528.943 RON | 365.131.273 RON | 339.821.639 RON | 398.016.855 RON | 391.799.593 RON | 332.336.224 RON | 323.250.917 RON | 258.589.699 RON | 213.440.545 RON | 235.509.325 RON | 240.402.478 RON | 210.745.623 RON | 93.673.467 RON |
| Provizioane | 5.977.497 RON | 10.969.768 RON | 10.969.768 RON | — | — | — | — | — | — | — | 1.200.000 RON | — | — | — | — | — | — |
| Venituri in avans | 85.378 RON | 16.232 RON | 32.465 RON | 257.969 RON | 274.201 RON | 290.433 RON | 265.593 RON | 212.225 RON | 158.857 RON | 146.090 RON | — | — | 0 RON | 13.344 RON | 13.689 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 527.672.822 RON | 503.134.592 RON | 490.036.785 RON | 370.613.260 RON | 348.468.542 RON | 352.710.508 RON | 271.048.941 RON | 231.356.242 RON | 214.145.205 RON | 162.147.751 RON | 122.563.998 RON | 94.734.600 RON | 75.254.253 RON | 47.648.283 RON | 39.455.401 RON | 48.445.843 RON | 30.972.283 RON |
| Capital subscris varsat | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 2.030.000 RON | 30.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 6.992 | 6.070 | 6.013 | 5.292 | 4.967 | 4.640 | 4.368 | 4.297 | 4.544 | 4.133 | 3.240 | 2.845 | 2.859 | 2.909 | 2.728 | 2.729 | 1.780 |
1 contract atribuit, in valoare de 2.842 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
1 contract
2.842 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 02:17).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.