ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Pentru a se depune relatiile solicitate de către intimat.
În temeiul art. 242 alin. (1) C.proc.civ., suspendă judecata cauzei având ca obiect validare poprire privind pe creditoarea ***, debitorulul *** şi terţul poprit ***. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Constanţa. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 27.11.2025.
Amână judecarea cauzei la data de 06.11.2026.
Pentru lipsă de procedură, amână judecarea cauzei la data de 19.06.2026.
Potrivit Hotărârii Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Judecătoriei Medgidia nr. 6 din data de 26 august 2025, modificată prin Hotărârea Adunării Generale a Judecătorilor din cadrul Judecătoriei Medgidia nr. 7 din data de 01.09.2025, începând cu data de 27.08.2025 se suspendă soluţionarea cauzelor pe secţia civilă cu excepţia ordinelor de protecţie şi ordonanţelor preşedinţiale privind situaţiile de risc pentru viaţa şi integritatea fizică şi psihică a minorilor
JUDECĂTORIA MANGALIA DOSAR NR. 2471/254/2025 HOT. 02.07.2025. Admite excepţia necompetenţei teritoriale a Judecătoriei Mangalia, excepţie invocată de instanţă din oficiu. Declină în favoarea Judecătoriei Medgidia competenţa de soluţionare a cererii de validare a popririi formulată de creditoarea INVESTCAPITAL LTD în contradictoriu cu terţul poprit AMI COM S.R.L. şi debitorul BĂNARU MIHAI-ALEXANDRU. Fără cale de atac. Pronunţată astăzi, 02.07.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite în parte cererea de validare a popririi. Validează poprirea înfiinţată de executorul judecătoresc Gavrilescu Alin – Mihail prin adresa emisă la data de 04.10.2024 în dosarul de executare nr. 2240/G/2020 al B.E.J. “Gavrilescu Alin – Mihail” asupra sumelor de bani obţinute de către debitoarea Gheorghe Ionela de la terţul poprit Ami Com S.R.L, până la concurenţa sumei de 7.507,01 lei reprezentând debit datorat creditoarei şi cheltuieli de executare. Obligă pe terţul poprit Ami Com S.R.L. să reţină 1/3 din veniturile lunare nete cuvenite debitoarei Gheorghe Ionela şi să plătească aceste sume creditoarei Exim Banca Românească S.A., în limita sumei de 7.507,01 lei. Respinge ca neîntemeiată, cererea creditoarei sub aspectul celorlalte pretenţii. Obligă terţul poprit la plata către creditoare a sumei de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în 5 zile de la comunicare, cererea de apel urmând a se depune la Judecătoria Mangalia. Pronunţată astăzi, 21.01.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.01.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 13.01.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.711.809 RON | -318.564 RON | 341.197 RON | 174.326 RON | 618.669 RON | 451.798 RON | 32 |
| 2024 | 6.302.394 RON | 197.561 RON | 493.811 RON | 242.211 RON | 1.021.962 RON | 770.362 RON | 33 |
| 2023 | 7.151.991 RON | 143.761 RON | 448.494 RON | 326.080 RON | 695.215 RON | 572.801 RON | 36 |
| 2022 | 7.881.526 RON | 620.455 RON | 491.490 RON | 400.569 RON | 1.574.123 RON | 1.049.495 RON | 35 |
| 2021 | 4.756.636 RON | 436.816 RON | 371.482 RON | 397.193 RON | 1.456.132 RON | 865.856 RON | 28 |
| 2020 | 3.336.274 RON | 6.112 RON | 434.209 RON | 317.822 RON | 583.638 RON | 467.251 RON | 30 |
| 2019 | 5.768.154 RON | 293.936 RON | 391.553 RON | 468.416 RON | 646.212 RON | 723.075 RON | 35 |
| 2018 | 6.014.995 RON | 229.241 RON | 484.118 RON | 588.974 RON | 553.425 RON | 658.281 RON | 46 |
| 2017 | 7.018.033 RON | 482.949 RON | 647.782 RON | 741.223 RON | 811.578 RON | 911.989 RON | 47 |
| 2016 | 7.969.334 RON | 278.033 RON | 509.200 RON | 851.108 RON | 363.465 RON | 707.073 RON | 50 |
| 2015 | 6.374.951 RON | 523.349 RON | 597.296 RON | 996.687 RON | 579.031 RON | 973.019 RON | 51 |
| 2014 | 4.541.634 RON | 130.154 RON | 624.580 RON | 1.157.291 RON | 443.959 RON | 963.745 RON | 49 |
| 2013 | 4.399.332 RON | 47.446 RON | 920.493 RON | 1.277.692 RON | 285.978 RON | 737.522 RON | 56 |
| 2012 | 3.315.029 RON | 7.307 RON | 1.666.604 RON | 1.443.354 RON | 728.706 RON | 690.076 RON | 54 |
| 2011 | 3.071.088 RON | 13.873 RON | 1.444.202 RON | 1.585.142 RON | 452.224 RON | 682.769 RON | — |
| 2010 | 4.455.429 RON | 47.855 RON | 673.350 RON | 1.119.172 RON | 307.988 RON | 712.220 RON | 45 |
| 2009 | 4.892.586 RON | 60.640 RON | 851.799 RON | 1.393.474 RON | 171.802 RON | 664.365 RON | 41 |
| 2008 | 4.373.153 RON | 227.430 RON | 1.496.400 RON | 1.842.753 RON | 232.753 RON | 603.726 RON | 43 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.711.809 RON | 6.302.394 RON | 7.151.991 RON | 7.881.526 RON | 4.756.636 RON | 3.336.274 RON | 5.768.154 RON | 6.014.995 RON | 7.018.033 RON | 7.969.334 RON | 6.374.951 RON | 4.541.634 RON | 4.399.332 RON | 3.315.029 RON | 3.071.088 RON | 4.455.429 RON | 4.892.586 RON | 4.373.153 RON |
| Venituri totale | 5.718.273 RON | 6.478.413 RON | 7.588.822 RON | 8.320.773 RON | 5.105.160 RON | 3.418.486 RON | 5.770.347 RON | 6.015.067 RON | 7.136.709 RON | 8.033.890 RON | 6.448.821 RON | 4.653.265 RON | 4.522.468 RON | 3.485.038 RON | 3.139.361 RON | 4.530.231 RON | 4.990.189 RON | 4.551.194 RON |
| Cheltuieli totale | 6.036.837 RON | 6.238.004 RON | 7.374.719 RON | 7.642.209 RON | 4.622.119 RON | 3.382.270 RON | 5.411.310 RON | 5.724.967 RON | 6.608.924 RON | 7.650.351 RON | 5.808.180 RON | 4.494.607 RON | 4.454.540 RON | 3.469.088 RON | 3.119.253 RON | 4.469.838 RON | 4.908.278 RON | 4.282.033 RON |
| Profit brut | 0 RON | 240.409 RON | 214.103 RON | 678.564 RON | 483.041 RON | 36.216 RON | 359.037 RON | 290.100 RON | 527.785 RON | 383.539 RON | 640.641 RON | 158.658 RON | 67.928 RON | 15.950 RON | 20.108 RON | 60.393 RON | 81.911 RON | 269.161 RON |
| Pierdere bruta | 318.564 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 197.561 RON | 143.761 RON | 620.455 RON | 436.816 RON | 6.112 RON | 293.936 RON | 229.241 RON | 482.949 RON | 278.033 RON | 523.349 RON | 130.154 RON | 47.446 RON | 7.307 RON | 13.873 RON | 47.855 RON | 60.640 RON | 227.430 RON |
| Pierdere neta | 318.564 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 174.326 RON | 242.211 RON | 326.080 RON | 400.569 RON | 397.193 RON | 317.822 RON | 468.416 RON | 588.974 RON | 741.223 RON | 851.108 RON | 996.687 RON | 1.157.291 RON | 1.277.692 RON | 1.443.354 RON | 1.585.142 RON | 1.119.172 RON | 1.393.474 RON | 1.842.753 RON |
| Active circulante | 618.669 RON | 1.021.962 RON | 695.215 RON | 1.574.123 RON | 1.456.132 RON | 583.638 RON | 646.212 RON | 553.425 RON | 811.578 RON | 363.465 RON | 579.031 RON | 443.959 RON | 285.978 RON | 728.706 RON | 452.224 RON | 307.988 RON | 171.802 RON | 232.753 RON |
| Stocuri | 228.236 RON | 257.130 RON | 241.666 RON | 225.236 RON | 251.994 RON | 133.038 RON | 210.117 RON | 184.011 RON | 184.649 RON | 195.979 RON | 163.756 RON | 140.088 RON | 72.529 RON | 453.041 RON | 279.612 RON | 118.029 RON | 120.332 RON | 79.257 RON |
| Creante | 216.620 RON | 203.706 RON | 117.734 RON | 241.549 RON | 189.729 RON | 98.303 RON | 69.141 RON | 168.605 RON | 110.532 RON | 67.930 RON | 37.615 RON | 168.010 RON | 198.106 RON | 254.190 RON | 158.719 RON | 50.137 RON | 30.449 RON | 76.450 RON |
| Casa si conturi la banci | 173.813 RON | 561.126 RON | 335.815 RON | 1.107.338 RON | 1.014.409 RON | 352.297 RON | 366.954 RON | 200.809 RON | 516.397 RON | 99.556 RON | 377.660 RON | 135.861 RON | 15.343 RON | 21.475 RON | 13.893 RON | 139.822 RON | 21.021 RON | 77.046 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | 3.054 RON | — | — | — | — | 6.970 RON | 1.700 RON | — | — | 113.995 RON | 211.792 RON | 123.672 RON | — | — | 24.620 RON |
| Datorii totale | 341.197 RON | 493.811 RON | 448.494 RON | 491.490 RON | 371.482 RON | 434.209 RON | 391.553 RON | 484.118 RON | 647.782 RON | 509.200 RON | 597.296 RON | 624.580 RON | 920.493 RON | 1.666.604 RON | 1.444.202 RON | 673.350 RON | 851.799 RON | 1.496.400 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | 436.761 RON | 615.987 RON | — | — | — | — | — | 5.403 RON | 12.925 RON | 19.650 RON | 27.172 RON | 34.067 RON | 41.590 RON | 49.112 RON | — |
| Capitaluri proprii | 451.798 RON | 770.362 RON | 572.801 RON | 1.049.495 RON | 865.856 RON | 467.251 RON | 723.075 RON | 658.281 RON | 911.989 RON | 707.073 RON | 973.019 RON | 963.745 RON | 737.522 RON | 690.076 RON | 682.769 RON | 712.220 RON | 664.365 RON | 603.726 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 32 | 33 | 36 | 35 | 28 | 30 | 35 | 46 | 47 | 50 | 51 | 49 | 56 | 54 | — | 45 | 41 | 43 |
8 contracte atribuite, in valoare de 24.769 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
8 contracte
24.769 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 23:07).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.