ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoană | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Fara termene inregistrate.
Admite în parte cererea formulată de creditoarea Investcapital LTD în contradictoriu cu ter?ul poprit Benidorm Trans srl ?i debitoarea Mure?an Marcela Bianca. Validează poprirea înfiin?ată la data de 02.06.2025 în dosarul execu?ional nr. 983/2025 instrumentat de BEJ Mărginean Viorel Victor Daniel. Obligă terţul poprit să plătească creditoarei, cota de 1/3-a parte din veniturile lunare nete datorate debitoarei pentru perioada 04.06.2025-15.09.2025. Obligă terţul poprit să achite creditoarei suma de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Judecătoria Turda. Pronunţată astăzi, 06.03.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 06.03.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 27.02.2026.
Amână pronunţarea la data de 27.02.2026
Amână cauza la termenul din data de 13.02.2026, ora 9.00 pentru a se înainta adresă către BEJ
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Respinge excepţia lipsei de interes invocată de intimata debitoare prin administrator judiciar şi prin administrator special ca neîntemeiată. Respinge cererea de apel ca nefondată. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei azi, 24.11.2025.
În baza Hotărârii nr.2/26.08.2025 a Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Curţii de Apel Bucureşti, dispune suspendarea soluţionării prezentei cauze.
Fara termene inregistrate.
ROMÂNIA TRIBUNALUL CLUJ – SECŢIA PENALĂ DOSAR PENAL NR.3071/328/2025/a1 Document supus reglementărilor aflate sub incidenţa Regulamentului U.E. 2016/679 Minuta Încheierii penale nr. /2025 ÎN NUMELE LEGII DISPUNE: 23.12.2025 În temeiul art. 4251 alin. (7) pct. 1 lit. b) ?i art. 347 din C. proc. pen., Respinge, ca nefondată, contestaţia declarată de către contestatorii inculpa?i SC. BENIDORM TRANS S.R.L., CĂMĂRĂŞAN ANA SIMONA, ?i CĂMĂRĂŞAN CRISTIAN IOAN, to?i cu domiciliul procesual ales la sediul Cabinet de avocat Cornoiu Teodorian, în mun. Cluj-Napoca, jud. Cluj, împotriva încheierii penale nr. 900/21.10.2025 a judecătorului de camera preliminară din cadrul Judecătoriei Turda, pronun?ată în dosarul nr. 3071/328/2025/a1. În temeiul art. 275 alin. (2) din C.proc.pen obligă contestatorii la plata cheltuielilor judiciare avansate de stat în cuantum de 500 de lei fiecare. Definitivă. Pronunţată prin punerea minutei la dispoziţia păr?ilor şi a procurorului, prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, data de 23.12.2025. COMPLETUL DE JUDECĂTORI DE CAMERĂ PRELIMINARĂ PREŞEDINTE, JUDECĂTOR,
Amână pronun?area pentru data de 23.12.2025
Faţă de cererea de amânare formulată de avocatul ales al contestatorului
În baza art. 342 Cod Procedură Penală coroborat cu art. 346 alin. 2 Cod Procedură Penală, respinge cererile ?i excep?iile invocate de inculpaţii S B T S, C A S şi C C I, privind legalitatea actului de sesizare şi în consecinţă: În baza art. 35 alin. 1 şi art. 41 alin. 1 lit. a) Cod Procedură Penală, constată că Judecătoria Turda este competentă din punct de vedere material şi teritorial în ceea ce priveşte judecarea prezentei cauze. În baza disp. art. 346 alin. 2 Cod procedură penală: Constată legalitatea sesizării instanţei cu rechizitoriul emis la data de 07.04.2025 în dosarul nr. 503/P/2021 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Turda, privind pe inculpata S B T S, trimisă în judecată sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de ucidere din culpă, prev. de art. 192 alin. (1) şi (2) C.pen., neluarea măsurilor legale de securitate şi sănătate în muncă, prev. de art. 349 alin. (1) C.pen.. Constată legalitatea sesizării instanţei cu rechizitoriul emis la data de 07.04.2025 în dosarul nr. 503/P/2021 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Turda, privind pe inculpata C A S, trimisă în judecată sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de ucidere din culpă, prev. de art. 192 alin. (1) şi (2) C.pen., neluarea măsurilor legale de securitate şi sănătate în muncă, prev. de art. 349 alin. (1) C.pen. Constată legalitatea sesizării instanţei cu rechizitoriul emis la data de 07.04.2025 în dosarul nr. 503/P/2021 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Turda, privind pe inculpatul C C I, trimis în judecată sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de ucidere din culpă, prev. de art. 192 alin. (1) şi (2) C.pen., neluarea măsurilor legale de securitate şi sănătate în muncă, prev. de art. 349 alin. (1) C.pen Dispune începerea judecăţii cauzei privind pe inculpata S B T S, trimisă în judecată sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de ucidere din culpă, prev. de art. 192 alin. (1) şi (2) C.pen., neluarea măsurilor legale de securitate şi sănătate în muncă, prev. de art. 349 alin. (1) C.pen.. Dispune începerea judecăţii cauzei privind pe inculpata C A S, trimisă în judecată sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de ucidere din culpă, prev. de art. 192 alin. (1) şi (2) C.pen., neluarea măsurilor legale de securitate şi sănătate în muncă, prev. de art. 349 alin. (1) C.pen. Dispune începerea judecăţii cauzei privind pe inculpatul C C I, trimis în judecată sub aspectul săvârşirii infracţiunilor de ucidere din culpă, prev. de art. 192 alin. (1) şi (2) C.pen., neluarea măsurilor legale de securitate şi sănătate în muncă, prev. de art. 349 alin. (1) C.pen. Cu drept de contestaţie în 3 zile de la comunicare, potrivit art. 347 alin. 1 Cod Procedură Penală. Contesta?ia se depune la Judecătoria Turda. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi 21 octombrie 2025.
Stabileşte termen pentru deliberare şi pronunţare hotărâre la data de 21 octombrie 2025, urmând ca soluţia să fie pusă la dispoziţia părţilor şi a procurorului prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 405 alin. 1 teza finală Cod procedură penală.
pentru continuitatea completului de judecată
cerere de amânare
cerere de amânare
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 7.116.117 RON | 2.070 RON | 1.364.439 RON | 10.025.771 RON | 1.503.845 RON | 10.015.351 RON | 35 |
| 2024 | 7.211.607 RON | 7.350 RON | 1.901.960 RON | 10.203.674 RON | 1.877.385 RON | 10.013.529 RON | 39 |
| 2023 | 10.012.518 RON | 2.161.817 RON | 4.038.882 RON | 9.774.808 RON | 4.719.931 RON | 10.277.917 RON | 42 |
| 2022 | 8.436.914 RON | 1.409.711 RON | 5.051.442 RON | 9.721.095 RON | 3.446.447 RON | 8.116.100 RON | 34 |
| 2021 | 4.666.055 RON | 456.860 RON | 7.564.065 RON | 8.180.057 RON | 4.462.852 RON | 4.961.991 RON | 21 |
| 2020 | 5.019.744 RON | 87.930 RON | 8.751.691 RON | 8.391.025 RON | 5.409.172 RON | 4.505.131 RON | 35 |
| 2019 | 8.272.037 RON | 190.361 RON | 8.604.887 RON | 8.490.067 RON | 4.491.520 RON | 4.417.200 RON | 50 |
| 2018 | 8.175.040 RON | 355.509 RON | 8.394.701 RON | 8.205.295 RON | 4.375.367 RON | 4.226.461 RON | 50 |
| 2017 | 6.127.021 RON | -345.789 RON | 8.316.620 RON | 8.251.100 RON | 3.895.973 RON | 3.870.953 RON | 46 |
| 2016 | 5.620.162 RON | -370.205 RON | 8.364.804 RON | 4.715.074 RON | 3.970.762 RON | 361.532 RON | 43 |
| 2015 | 5.666.040 RON | -744.366 RON | 8.260.964 RON | 4.933.865 RON | 4.085.134 RON | 731.737 RON | 41 |
| 2014 | 10.954.142 RON | 4.136 RON | 9.215.498 RON | 4.976.287 RON | 6.089.890 RON | 1.824.381 RON | 37 |
| 2013 | 7.338.459 RON | 66.967 RON | 7.408.429 RON | 4.672.710 RON | 4.614.795 RON | 1.820.245 RON | 38 |
| 2012 | 8.856.293 RON | 113.990 RON | 6.507.742 RON | 3.683.442 RON | 4.792.516 RON | 1.753.278 RON | 44 |
| 2011 | 12.172.039 RON | 179.768 RON | 5.630.314 RON | 2.764.778 RON | 4.797.114 RON | 1.600.816 RON | 45 |
| 2010 | 6.640.312 RON | 59.707 RON | 4.164.800 RON | 1.668.181 RON | 3.377.166 RON | 921.047 RON | 32 |
| 2009 | 5.698.396 RON | 122.161 RON | 3.714.604 RON | 1.497.136 RON | 3.135.169 RON | 847.505 RON | 30 |
| 2008 | 5.368.713 RON | 75.577 RON | 2.614.779 RON | 1.189.489 RON | 2.087.232 RON | 672.442 RON | 30 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 7.116.117 RON | 7.211.607 RON | 10.012.518 RON | 8.436.914 RON | 4.666.055 RON | 5.019.744 RON | 8.272.037 RON | 8.175.040 RON | 6.127.021 RON | 5.620.162 RON | 5.666.040 RON | 10.954.142 RON | 7.338.459 RON | 8.856.293 RON | 12.172.039 RON | 6.640.312 RON | 5.698.396 RON | 5.368.713 RON |
| Venituri totale | 7.142.550 RON | 7.252.421 RON | 10.029.395 RON | 8.573.508 RON | 5.374.719 RON | 5.222.466 RON | 8.300.953 RON | 8.193.838 RON | 7.132.862 RON | 5.614.250 RON | 5.682.650 RON | 11.028.562 RON | 7.431.965 RON | 8.889.901 RON | 12.172.075 RON | 6.646.787 RON | 5.916.437 RON | 5.849.434 RON |
| Cheltuieli totale | 7.131.025 RON | 7.240.490 RON | 7.791.319 RON | 7.154.726 RON | 4.908.789 RON | 5.129.290 RON | 8.092.696 RON | 7.820.433 RON | 7.466.931 RON | 5.984.455 RON | 6.427.016 RON | 11.014.688 RON | 7.349.617 RON | 8.748.567 RON | 11.955.166 RON | 6.569.470 RON | 5.768.888 RON | 5.757.952 RON |
| Profit brut | 11.525 RON | 11.931 RON | 2.238.076 RON | 1.418.782 RON | 465.930 RON | 93.176 RON | 208.257 RON | 373.405 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 13.874 RON | 82.348 RON | 141.334 RON | 216.909 RON | 77.317 RON | 147.549 RON | 91.482 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 334.069 RON | 370.205 RON | 744.366 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 2.070 RON | 7.350 RON | 2.161.817 RON | 1.409.711 RON | 456.860 RON | 87.930 RON | 190.361 RON | 355.509 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.136 RON | 66.967 RON | 113.990 RON | 179.768 RON | 59.707 RON | 122.161 RON | 75.577 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 345.789 RON | 370.205 RON | 744.366 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 10.025.771 RON | 10.203.674 RON | 9.774.808 RON | 9.721.095 RON | 8.180.057 RON | 8.391.025 RON | 8.490.067 RON | 8.205.295 RON | 8.251.100 RON | 4.715.074 RON | 4.933.865 RON | 4.976.287 RON | 4.672.710 RON | 3.683.442 RON | 2.764.778 RON | 1.668.181 RON | 1.497.136 RON | 1.189.489 RON |
| Active circulante | 1.503.845 RON | 1.877.385 RON | 4.719.931 RON | 3.446.447 RON | 4.462.852 RON | 5.409.172 RON | 4.491.520 RON | 4.375.367 RON | 3.895.973 RON | 3.970.762 RON | 4.085.134 RON | 6.089.890 RON | 4.614.795 RON | 4.792.516 RON | 4.797.114 RON | 3.377.166 RON | 3.135.169 RON | 2.087.232 RON |
| Stocuri | 352.836 RON | 353.762 RON | 266.232 RON | 236.375 RON | 207.272 RON | 239.754 RON | 214.040 RON | 205.818 RON | 106.590 RON | 94.716 RON | 64.458 RON | 1.089.281 RON | 567.581 RON | 400.279 RON | 400.682 RON | 567.089 RON | 529.967 RON | 350.748 RON |
| Creante | 1.042.931 RON | 1.051.169 RON | 3.162.805 RON | 3.189.960 RON | 4.076.769 RON | 4.435.043 RON | 4.216.609 RON | 4.136.492 RON | 3.738.580 RON | 3.858.795 RON | 3.996.369 RON | 4.939.350 RON | 4.024.936 RON | 3.979.816 RON | 4.346.258 RON | 2.793.438 RON | 2.514.104 RON | 1.658.660 RON |
| Casa si conturi la banci | 107.778 RON | 472.154 RON | 1.290.594 RON | 19.812 RON | 178.511 RON | 734.075 RON | 60.571 RON | 32.422 RON | 50.503 RON | 16.951 RON | 24.007 RON | 61.259 RON | 22.278 RON | 412.421 RON | 50.174 RON | 16.639 RON | 91.098 RON | 77.824 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | 40.500 RON | 40.500 RON | 40.500 RON | 40.500 RON | 40.500 RON | 40.500 RON | 40.500 RON | 40.500 RON | 121.151 RON | 40.500 RON | 78.686 RON | 40.500 RON | 10.500 RON | 10.500 RON |
| Datorii totale | 1.364.439 RON | 1.901.960 RON | 4.038.882 RON | 5.051.442 RON | 7.564.065 RON | 8.751.691 RON | 8.604.887 RON | 8.394.701 RON | 8.316.620 RON | 8.364.804 RON | 8.260.964 RON | 9.215.498 RON | 7.408.429 RON | 6.507.742 RON | 5.630.314 RON | 4.164.800 RON | 3.714.604 RON | 2.614.779 RON |
| Venituri in avans | 149.826 RON | 165.570 RON | 177.940 RON | — | 157.353 RON | 583.875 RON | — | — | — | — | 66.798 RON | 66.798 RON | 179.982 RON | 255.438 RON | 409.448 RON | — | 80.696 RON | — |
| Capitaluri proprii | 10.015.351 RON | 10.013.529 RON | 10.277.917 RON | 8.116.100 RON | 4.961.991 RON | 4.505.131 RON | 4.417.200 RON | 4.226.461 RON | 3.870.953 RON | 361.532 RON | 731.737 RON | 1.824.381 RON | 1.820.245 RON | 1.753.278 RON | 1.600.816 RON | 921.047 RON | 847.505 RON | 672.442 RON |
| Capital subscris varsat | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 510.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 35 | 39 | 42 | 34 | 21 | 35 | 50 | 50 | 46 | 43 | 41 | 37 | 38 | 44 | 45 | 32 | 30 | 30 |
6 contracte atribuite, in valoare de 26.759 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
6 contracte
26.759 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 22:33).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.