ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Palas Shopping Mall, clădirea C1, spațiul AC2-36, parter
Corp Adiacent, bloc V5, etajul 1
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 99,96% |
| firmă | 0,05% |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 575.540.570 RON | 163.393.302 RON | 6.939.047.306 RON | — | — | — | — |
| 2024 | 594.070.108 RON | 139.365.882 RON | 6.261.788.671 RON | — | — | — | — |
| 2023 | — | 125.873.508 RON | 5.552.523.007 RON | — | — | — | — |
| 2022 | — | 121.986.721 RON | 4.696.032.255 RON | — | — | — | — |
| 2021 | — | 101.024.332 RON | 4.371.594.718 RON | — | — | — | — |
| 2020 | — | 120.556.152 RON | 4.546.025.224 RON | — | — | — | — |
| 2019 | — | 89.261.020 RON | 4.856.815.346 RON | — | — | — | — |
| 2018 | — | 70.009.868 RON | 4.230.008.046 RON | — | — | — | — |
| 2017 | — | 105.315.197 RON | 3.760.121.467 RON | — | — | — | — |
| 2016 | — | 59.850.749 RON | 3.412.866.622 RON | — | — | — | — |
| 2015 | — | 15.906.838 RON | 2.849.391.244 RON | — | — | — | — |
| 2014 | — | 5.982.590 RON | 2.651.676.786 RON | — | — | — | — |
| 2013 | — | 4.312.666 RON | 2.517.834.694 RON | — | — | — | — |
| 2012 | — | 2.664.994 RON | 2.561.838.957 RON | — | — | — | — |
| 2009 | — | — | — | — | — | — | — |
| 2008 | — | — | — | — | — | — | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 575.540.570 RON | 594.070.108 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 279.958.270 RON | 261.445.599 RON | 823.192.860 RON | 511.708.119 RON | 483.044.631 RON | 451.744.527 RON | 593.388.242 RON | 417.200.700 RON | 428.322.350 RON | 578.848.226 RON | 379.760.934 RON | 471.965.581 RON | 535.845.531 RON | 409.744.738 RON | — | — |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 377.024.687 RON | 365.393.761 RON | 316.049.203 RON | 486.720.929 RON | 340.478.012 RON | 315.257.813 RON | 503.620.056 RON | 362.502.875 RON | 455.833.017 RON | 517.937.824 RON | 403.508.981 RON | — | — |
| Profit brut | 189.283.120 RON | 156.992.925 RON | 145.017.376 RON | 134.683.432 RON | 117.650.870 RON | 135.695.324 RON | 106.667.313 RON | 76.722.688 RON | 113.064.537 RON | 75.228.170 RON | 17.258.059 RON | 16.132.564 RON | 17.907.707 RON | 6.235.757 RON | — | — |
| Profit net | 163.393.302 RON | 139.365.882 RON | 125.873.508 RON | 121.986.721 RON | 101.024.332 RON | 120.556.152 RON | 89.261.020 RON | 70.009.868 RON | 105.315.197 RON | 59.850.749 RON | 15.906.838 RON | 5.982.590 RON | 4.312.666 RON | 2.664.994 RON | — | — |
| Datorii totale | 6.939.047.306 RON | 6.261.788.671 RON | 5.552.523.007 RON | 4.696.032.255 RON | 4.371.594.718 RON | 4.546.025.224 RON | 4.856.815.346 RON | 4.230.008.046 RON | 3.760.121.467 RON | 3.412.866.622 RON | 2.849.391.244 RON | 2.651.676.786 RON | 2.517.834.694 RON | 2.561.838.957 RON | — | — |
| Provizioane | 5.987.724 RON | 5.774.545 RON | 4.364.764 RON | 7.053.785 RON | 8.286.221 RON | 16.467.143 RON | 34.631.581 RON | 12.063.514 RON | 9.402.722 RON | 10.153.839 RON | 7.765.907 RON | 8.090.198 RON | 8.759.793 RON | 6.737.893 RON | — | — |
| Capital subscris varsat | — | — | — | 90.989.013 RON | 90.989.013 RON | 90.989.013 RON | 90.989.013 RON | 90.989.013 RON | 90.989.013 RON | 90.989.013 RON | 90.989.013 RON | 40.930.730 RON | 40.930.730 RON | 40.930.730 RON | — | — |
Sursa mai publică 20 de linii din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să le numească. Nu le afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
31 de contracte atribuite, in valoare de 55.994.524 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 473.193 lei.
Achizitii directe
2 contracte
473.191 lei
Licitatii publice
14 contracte
54.872.365 lei
Achizitii offline
15 contracte
648.968 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 07:02).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 4 | 3 | Da | vezi ↗ | |
EUROBODY HYDRAULICS SRLCUI 34049173 | 4 | 3 | 2 | — | vezi ↗ |
| 13 | 2 | 0 | — | vezi ↗ | |
| 7 | 2 | 0 | — | vezi ↗ | |
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRLCUI 13813188 | 4 | 2 | 1 | Da | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 17 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 13 | subcontractant | 10 | — | vezi ↗ | |
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A.CUI 14360018 | 9 | subcontractant | 9 | — | vezi ↗ |
| 7 | subcontractant | 5 | — | vezi ↗ | |
| 4 | subcontractant | 3 | — | vezi ↗ | |
Womy Equipment Supply B.V.CUI NL806170736B01 | 1 | terț susținător | 1 | — | vezi ↗ |
| 13 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 10 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.