com. Schitu, satul Cămineasca
com. Domnești, sat Domnești, int. Zambilelor nr. 7
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 246.994 RON | 7.238 RON | 100.960 RON | 67.065 RON | 77.690 RON | 43.795 RON | 2 |
| 2024 | 240.718 RON | -98.869 RON | 123.719 RON | 85.121 RON | 75.155 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
| 36.557 RON |
| 2 |
| 2023 | 196.716 RON | 3.553 RON | 53.275 RON | 13.796 RON | 174.905 RON | 135.426 RON | 2 |
| 2022 | 144.949 RON | -586 RON | 35.543 RON | 16.394 RON | 151.022 RON | 131.873 RON | 3 |
| 2021 | 157.522 RON | 26.499 RON | 12.785 RON | 20.272 RON | 154.971 RON | 162.458 RON | — |
| 2020 | 171.747 RON | 47.206 RON | 18.741 RON | 24.971 RON | 154.734 RON | 160.964 RON | — |
| 2019 | 174.382 RON | 22.421 RON | 42.784 RON | 41.892 RON | 114.650 RON | 113.758 RON | — |
| 2018 | 176.701 RON | 7.657 RON | 113.040 RON | 60.399 RON | 143.974 RON | 91.333 RON | 3 |
| 2017 | 162.494 RON | 11.573 RON | 142.890 RON | 77.738 RON | 148.828 RON | 83.676 RON | 3 |
| 2016 | 173.042 RON | 68.867 RON | 162.436 RON | 91.609 RON | 142.930 RON | 72.103 RON | 3 |
| 2015 | 185.125 RON | -27.708 RON | 23.881 RON | 44.700 RON | 147.043 RON | 167.862 RON | 4 |
| 2014 | 185.170 RON | 29.365 RON | 36.271 RON | 66.222 RON | 165.619 RON | 195.570 RON | 4 |
| 2013 | 220.619 RON | 47.625 RON | 22.383 RON | 91.317 RON | 205.338 RON | 274.272 RON | 4 |
| 2012 | 232.685 RON | 71.922 RON | 57.704 RON | 113.960 RON | 170.391 RON | 226.647 RON | 4 |
| 2011 | 210.339 RON | 43.918 RON | 36.544 RON | 38.433 RON | 150.336 RON | 152.225 RON | 4 |
| 2010 | 196.632 RON | 43.883 RON | 59.313 RON | 51.924 RON | 115.696 RON | 108.307 RON | 4 |
| 2009 | 261.758 RON | 64.184 RON | 54.927 RON | 48.224 RON | 71.127 RON | 64.424 RON | 3 |
| 2008 | 245.317 RON | 109.320 RON | 34.346 RON | 62.751 RON | 81.155 RON | 109.560 RON | 4 |
| 2016 |
|---|
| 2015 |
|---|
| 2014 |
|---|
| 2013 |
|---|
| 2012 |
|---|
| 2011 |
|---|
| 2010 |
|---|
| 2009 |
|---|
| 2008 |
|---|
| Cifra de afaceri | 246.994 RON | 240.718 RON | 196.716 RON | 144.949 RON | 157.522 RON | 171.747 RON | 174.382 RON | 176.701 RON | 162.494 RON | 173.042 RON | 185.125 RON | 185.170 RON | 220.619 RON | 232.685 RON | 210.339 RON | 196.632 RON | 261.758 RON | 245.317 RON |
| Venituri totale | 246.994 RON | 255.202 RON | 196.716 RON | 144.949 RON | 157.522 RON | 171.747 RON | 176.747 RON | 176.703 RON | 162.519 RON | 216.350 RON | 185.215 RON | 185.186 RON | 220.822 RON | 260.133 RON | ||||
| Cheltuieli totale | 237.231 RON | 351.718 RON | 191.195 RON | 144.086 RON | 129.447 RON | 122.825 RON | 152.892 RON | 167.279 RON | 149.322 RON | 144.809 RON | 207.367 RON | 150.265 RON | 165.143 RON | 173.908 RON | ||||
| Profit brut | 9.763 RON | 0 RON | 5.521 RON | 863 RON | 28.075 RON | 48.922 RON | 23.855 RON | 9.424 RON | 13.197 RON | 71.541 RON | 0 RON | 34.921 RON | 55.679 RON | 86.225 RON | ||||
| Pierdere bruta | 0 RON | 96.516 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Profit net | 7.238 RON | 0 RON | 3.553 RON | 0 RON | 26.499 RON | 47.206 RON | 22.421 RON | 7.657 RON | 11.573 RON | 68.867 RON | 0 RON | 29.365 RON | 47.625 RON | 71.922 RON | ||||
| Pierdere neta | 0 RON | 98.869 RON | 0 RON | 586 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 27.708 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | ||||
| Active fixe (imobilizate) | 67.065 RON | 85.121 RON | 13.796 RON | 16.394 RON | 20.272 RON | 24.971 RON | 41.892 RON | 60.399 RON | 77.738 RON | 91.609 RON | 44.700 RON | 66.222 RON | 91.317 RON | 113.960 RON | ||||
| Active circulante | 77.690 RON | 75.155 RON | 174.905 RON | 151.022 RON | 154.971 RON | 154.734 RON | 114.650 RON | 143.974 RON | 148.828 RON | 142.930 RON | 147.043 RON | 165.619 RON | 205.338 RON | 170.391 RON | ||||
| Stocuri | 0 RON | 7.395 RON | — | -12.590 RON | -10.701 RON | -7.142 RON | -7.644 RON | -5.101 RON | -2.460 RON | -5.233 RON | -5.923 RON | 2.884 RON | 0 RON | 172 RON | ||||
| Creante | 68.761 RON | 57.962 RON | 169.305 RON | 155.607 RON | 143.934 RON | 136.322 RON | 119.276 RON | 165.884 RON | 166.765 RON | 192.269 RON | 143.130 RON | 161.884 RON | 149.637 RON | 152.938 RON | ||||
| Casa si conturi la banci | 8.929 RON | 9.798 RON | 5.600 RON | 8.005 RON | 21.738 RON | 25.554 RON | 3.018 RON | -16.809 RON | -15.477 RON | -44.106 RON | 9.836 RON | 851 RON | 55.701 RON | 17.281 RON | ||||
| Datorii totale | 100.960 RON | 123.719 RON | 53.275 RON | 35.543 RON | 12.785 RON | 18.741 RON | 42.784 RON | 113.040 RON | 142.890 RON | 162.436 RON | 23.881 RON | 36.271 RON | 22.383 RON | 57.704 RON | ||||
| Capitaluri proprii | 43.795 RON | 36.557 RON | 135.426 RON | 131.873 RON | 162.458 RON | 160.964 RON | 113.758 RON | 91.333 RON | 83.676 RON | 72.103 RON | 167.862 RON | 195.570 RON | 274.272 RON | 226.647 RON | ||||
| Capital subscris varsat | 2.700 RON | 2.700 RON | 2.700 RON | 2.700 RON | 2.700 RON | 2.700 RON | 2.700 RON | 2.700 RON | 2.700 RON | 2.700 RON | — | 2.700 RON | 2.700 RON | 2.700 RON | ||||
| Nr. mediu salariati | 2 | 2 | 2 | 3 | — | — | — | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
| Nume | Cotă Capital |
|---|
| 210.405 RON |
| 196.780 RON |
| 264.009 RON |
| 246.276 RON |
| 156.927 RON |
| 144.539 RON |
| 187.594 RON |
| 115.924 RON |
| 53.478 RON |
| 52.241 RON |
| 76.415 RON |
| 130.352 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 43.918 RON |
| 43.883 RON |
| 64.184 RON |
| 109.320 RON |
| 0 RON |
| — |
| — |
| — |
| 38.433 RON |
| 51.924 RON |
| 48.224 RON |
| 62.751 RON |
| 150.336 RON |
| 115.696 RON |
| 71.127 RON |
| 81.155 RON |
| 6.684 RON |
| 8.605 RON |
| 3.277 RON |
| 13.076 RON |
| 131.933 RON |
| 75.511 RON |
| 58.328 RON |
| 47.888 RON |
| 11.719 RON |
| 31.580 RON |
| 9.522 RON |
| 20.191 RON |
| 36.544 RON |
| 59.313 RON |
| 54.927 RON |
| 34.346 RON |
| 152.225 RON |
| 108.307 RON |
| 64.424 RON |
| 109.560 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 200 RON |
| 4 |
| 3 |
| 4 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
2 contracte atribuite, in valoare de 5.000 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 5.002 lei.
Achizitii directe
2 contracte
5.000 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.559 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.942.446 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 222.691 de documente constatatoare — adica sub 5,7% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 66.676 din cele 393.559 au macar un document publicat, adica 16,9%. Pentru celelalte 83,1% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.032 documente la 19.239.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 157 de zile de la data documentului, iar 28,4% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 16:52).
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.