ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 65.504 RON | -59.769 RON | 26.596 RON | 1.250 RON | 44.786 RON | 19.440 RON | 0 |
| 2024 | 131.400 RON | 58.592 RON | 15.435 RON | 1.875 RON | 92.769 RON | 79.209 RON | 1 |
| 2023 | 116.750 RON | 36.377 RON | 39.245 RON | 2.500 RON | 73.362 RON | 36.617 RON | 1 |
| 2022 | 96.400 RON | 50.757 RON | 10.396 RON | 890 RON | 134.768 RON | 125.262 RON | 1 |
| 2021 | 97.300 RON | 52.340 RON | 19.035 RON | 1.861 RON | 91.678 RON | 74.504 RON | — |
| 2020 | 24.436 RON | 21.964 RON | 733 RON | 904 RON | 21.993 RON | 22.164 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 65.504 RON | 131.400 RON | 116.750 RON | 96.400 RON | 97.300 RON | 24.436 RON |
| Venituri totale | 65.505 RON | 131.400 RON | 116.750 RON | 96.400 RON | 97.300 RON | 24.436 RON |
| Cheltuieli totale | 123.545 RON | 69.457 RON | 79.228 RON | 43.564 RON | 42.041 RON | 1.739 RON |
| Profit brut | 0 RON | 61.943 RON | 37.522 RON | 52.836 RON | 55.259 RON | 22.697 RON |
| Pierdere bruta | 58.040 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 58.592 RON | 36.377 RON | 50.757 RON | 52.340 RON | 21.964 RON |
| Pierdere neta | 59.769 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.250 RON | 1.875 RON | 2.500 RON | 890 RON | 1.861 RON | 904 RON |
| Active circulante | 44.786 RON | 92.769 RON | 73.362 RON | 134.768 RON | 91.678 RON | 21.993 RON |
| Creante | 11.171 RON | 16.895 RON | 35.495 RON | 10.353 RON | 9.163 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 33.615 RON | 75.874 RON | 37.867 RON | 124.415 RON | 82.515 RON | 21.993 RON |
| Datorii totale | 26.596 RON | 15.435 RON | 39.245 RON | 10.396 RON | 19.035 RON | 733 RON |
| Capitaluri proprii | 19.440 RON | 79.209 RON | 36.617 RON | 125.262 RON | 74.504 RON | 22.164 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | 1 | 1 | 1 | — | — |