ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite apelul. Schimbă in parte sentinţa civilă apelată, in sensul că: Respinge cererea de validare a popririi ca rămasă fără obiect. Obligă terţul poprit la plata către petent a sumei de 20 lei cu titlu de cheltuieli de judecată reprezentate de contravaloare taxă judiciară de timbru. Men?ine in rest sentinţa civilă apelată. Obligă intimatul – terţ poprit la plata către apelant a sumei 170 lei cu titlu de cheltuieli de judecată în apel. Definitivă. Pronunţată, astăzi, 19.06.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amâna pronunţarea la data de 19.06.2026, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei. Pronunţată in şedinţă publica azi, 04.06.2026.
Respinge cererea de validare a popririi formulată de către petent în contradictoriu cu creditorul, cu debitorul şi terţul poprit, ca neîntemeiată. Respinge cererea de amendare a terţului poprit formulată de către petent, ca neîntemeiată. Respinge cererea petentului de plată a cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Respinge cererea terţului poprit de plată a cheltuielilor de judecată, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se va depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucureşti. Pronunţată, astăzi, 07.05.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 07.05.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 22.04.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 22.04.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 07.04.2025.
Amână pronunţarea în cauză la data de 07.04.2025. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 21.03.2025.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Respinge cererile de apel, ca nefondate. Definitivă. Pronunţată azi, 11.12.2024, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Fara termene inregistrate.
Ia act de renun?area petentului la judecarea cererii. Cu drept de recurs în termen de 30 de zile de la comunicare. Cererea de recurs se depune la Judecătoria Sectorului 1 Bucure?ti. Pronun?ată astăzi, 13.10.2023, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.396.592 RON | 780.013 RON | 2.381.676 RON | 3.078.107 RON | 2.088.580 RON | 2.785.011 RON | 10 |
| 2024 | 3.634.591 RON | 2.080.075 RON | 709.397 RON | 376.475 RON | 2.948.819 RON | 2.617.998 RON | 10 |
| 2023 | 1.888.599 RON | 842.435 RON | 439.650 RON | 380.810 RON | 1.277.413 RON | 1.218.573 RON | 9 |
| 2022 | 944.586 RON | -16.137 RON | 285.260 RON | 379.350 RON | 752.048 RON | 846.138 RON | 7 |
| 2021 | 843.906 RON | 180.011 RON | 323.963 RON | 337.631 RON | 1.648.607 RON | 1.662.275 RON | 5 |
| 2020 | 1.903.038 RON | 1.059.102 RON | 425.738 RON | 293.335 RON | 1.934.667 RON | 1.802.264 RON | 7 |
| 2019 | 1.926.441 RON | 727.674 RON | 404.596 RON | 168.729 RON | 979.029 RON | 743.162 RON | 7 |
| 2018 | 822.455 RON | 383.184 RON | 106.925 RON | 31.975 RON | 398.277 RON | 323.327 RON | 5 |
| 2017 | 175.539 RON | 25.737 RON | 80.233 RON | 8.478 RON | 11.897 RON | -59.858 RON | 3 |
| 2016 | 220.617 RON | 86.765 RON | 135.672 RON | 15.886 RON | 34.191 RON | -85.595 RON | 2 |
| 2014 | 95.466 RON | -58.464 RON | 203.125 RON | 5.201 RON | 28.505 RON | -169.419 RON | 2 |
| 2013 | 44.241 RON | -12.557 RON | 211.171 RON | 19.317 RON | 80.899 RON | -110.955 RON | 1 |
| 2012 | 81.443 RON | -66.344 RON | 181.484 RON | -16.316 RON | 84.237 RON | -113.563 RON | 3 |
| 2011 | 115.634 RON | -783 RON | 120.686 RON | 879 RON | 72.588 RON | -47.219 RON | 4 |
| 2010 | 85.022 RON | -8.106 RON | 137.199 RON | 14.636 RON | 76.127 RON | -46.436 RON | 2 |
| 2009 | 134.442 RON | 5.488 RON | 106.104 RON | 29.218 RON | 38.556 RON | -38.330 RON | 2 |
| 2008 | 143.723 RON | 13.032 RON | 100.101 RON | 45.492 RON | 10.791 RON | -43.818 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.396.592 RON | 3.634.591 RON | 1.888.599 RON | 944.586 RON | 843.906 RON | 1.903.038 RON | 1.926.441 RON | 822.455 RON | 175.539 RON | 220.617 RON | 95.466 RON | 44.241 RON | 81.443 RON | 115.634 RON | 85.022 RON | 134.442 RON | 143.723 RON |
| Venituri totale | 2.407.476 RON | 3.634.727 RON | 1.891.260 RON | 951.687 RON | 1.025.840 RON | 1.903.053 RON | 1.926.451 RON | 825.881 RON | 175.539 RON | 220.617 RON | 95.466 RON | 44.241 RON | 89.911 RON | 115.634 RON | 85.023 RON | 138.645 RON | 143.731 RON |
| Cheltuieli totale | 1.477.426 RON | 1.312.108 RON | 1.030.281 RON | 958.803 RON | 836.175 RON | 829.834 RON | 1.179.512 RON | 434.470 RON | 148.045 RON | 131.646 RON | 151.066 RON | 57.106 RON | 156.255 RON | 116.417 RON | 89.520 RON | 127.851 RON | 127.923 RON |
| Profit brut | 930.050 RON | 2.322.619 RON | 860.979 RON | 0 RON | 189.665 RON | 1.073.219 RON | 746.939 RON | 391.411 RON | 27.494 RON | 88.971 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 10.794 RON | 15.808 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.116 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 55.600 RON | 12.865 RON | 66.344 RON | 783 RON | 4.497 RON | — | — |
| Profit net | 780.013 RON | 2.080.075 RON | 842.435 RON | 0 RON | 180.011 RON | 1.059.102 RON | 727.674 RON | 383.184 RON | 25.737 RON | 86.765 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 5.488 RON | 13.032 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 16.137 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 58.464 RON | 12.557 RON | 66.344 RON | 783 RON | 8.106 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 3.078.107 RON | 376.475 RON | 380.810 RON | 379.350 RON | 337.631 RON | 293.335 RON | 168.729 RON | 31.975 RON | 8.478 RON | 15.886 RON | 5.201 RON | 19.317 RON | -16.316 RON | 879 RON | 14.636 RON | 29.218 RON | 45.492 RON |
| Active circulante | 2.088.580 RON | 2.948.819 RON | 1.277.413 RON | 752.048 RON | 1.648.607 RON | 1.934.667 RON | 979.029 RON | 398.277 RON | 11.897 RON | 34.191 RON | 28.505 RON | 80.899 RON | 84.237 RON | 72.588 RON | 76.127 RON | 38.556 RON | 10.791 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 47.115 RON | 42.709 RON | 42.576 RON | 42.335 RON | — | 200 RON |
| Creante | 1.116.764 RON | 1.851.655 RON | 932.026 RON | 524.619 RON | 613.479 RON | 779.668 RON | 311.777 RON | 14.368 RON | — | 27.556 RON | 27.445 RON | 33.547 RON | 40.907 RON | 29.529 RON | 27.543 RON | 27.543 RON | 10.150 RON |
| Casa si conturi la banci | 971.816 RON | 1.097.164 RON | 345.387 RON | 227.429 RON | 1.035.128 RON | 1.154.999 RON | 667.252 RON | 383.909 RON | 11.897 RON | 6.635 RON | 1.060 RON | 237 RON | 621 RON | 483 RON | 6.249 RON | 11.013 RON | 441 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 2.101 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.381.676 RON | 709.397 RON | 439.650 RON | 285.260 RON | 323.963 RON | 425.738 RON | 404.596 RON | 106.925 RON | 80.233 RON | 135.672 RON | 203.125 RON | 211.171 RON | 181.484 RON | 120.686 RON | 137.199 RON | 106.104 RON | 100.101 RON |
| Capitaluri proprii | 2.785.011 RON | 2.617.998 RON | 1.218.573 RON | 846.138 RON | 1.662.275 RON | 1.802.264 RON | 743.162 RON | 323.327 RON | -59.858 RON | -85.595 RON | -169.419 RON | -110.955 RON | -113.563 RON | -47.219 RON | -46.436 RON | -38.330 RON | -43.818 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 10 | 10 | 9 | 7 | 5 | 7 | 7 | 5 | 3 | 2 | 2 | 1 | 3 | 4 | 2 | 2 | 2 |
29 de contracte atribuite, in valoare de 198.009.139 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 2.006.091 lei.
Achizitii directe
14 contracte
2.006.077 lei
Licitatii publice
13 contracte
195.659.082 lei
Achizitii offline
2 contracte
343.980 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 14:31).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 8 | 0 | Da | vezi ↗ | |
DEJA VU INTERNATIONAL SRLCUI 33660801 | 5 | 4 | 0 | Da | vezi ↗ |
SĂNDULESCU TRAIAN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂCUI 26844658 | 3 | 3 | 0 | — | vezi ↗ |
| 2 | 2 | 0 | — | vezi ↗ | |
ROMPREST SERVICII INTEGRATE SRLCUI 25751658 | 5 | 1 | 0 | Da | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 12 parteneri, deschideti pagina de firme partenere.
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
ECSSCENIC PRODUCT SRLCUI 15962984 | 4 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
DEJA VU FACILITY SERVICES S.R.L.CUI 41887164 | 2 | subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
| 14 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | Da | vezi ↗ | |
D.M.V. PROSAL CONSULTING SRLCUI 29426870 | 3 | terț susținător | 1 | Da | vezi ↗ |
ECOGREEN CONSTRUCT SRLCUI 25716944 | 1 | subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 8 subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.