ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
spaţiu comercial A1
modulul nr. 10-11
Hala de legume-fructe
Telefon:
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
Admite cererea de suspendare formulată de apelantul-petent Eurosmart Filiala Sibiu SPRL, în contradictoriu cu intimatii Eurotzt SRL, SC Toya Build Up SRL si CII Sînza Anamaria. Dispune suspendarea executării provizorii a sentintei nr. 434/2024 pronuntată de Tribunalul Bihor la data de 23.09.2024 în dosarul nr. 3272/111/2021/a15, până la solutionarea apelului. Fără cale de atac. Pronuntată în sedinta publică din 28.11.2024.
conexat la dosar asociat 3272/111/2021/a16
Admite apelul declarat de apelanta Eurosmart Filiala Sibiu S.P.R.L. lichidator judiciar al debitoarei Toya Curier SRL, în contradictoriu cu intima?ii Clean Freaks SRL cu sediu ales, Eurotzt SRL - sediu ales şi Toya Curier SRL, împotriva Sentinţei nr. 688 din 23.09.2024, pronunţată de Tribunalul Bihor, pe care o schimbă în totalitate, în sensul că, Admite excepţia lipsei calităţii procesuale active a contestatoarei Clean Freaks SRL. Respinge contestaţia formulată de Clean Freaks SRL ca fiind introdusă de o persoană fără calitate procesuală activă. Respinge contestaţia formulată de creditoarea Eurotzt SRL. Fără cheltuieli de judecată în apel. Definitivă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 10.03.2025.
Având nevoie de timp suplimentar pentru a delibera, amână pronun?area hotărârii pentru data de 10 martie 2025.
Având nevoie de timp suplimentar pentru a delibera şi pentru a da posiblitatea părţilor de a depune concluzii scrise, amână pronunţarea hotărârii pentru data de 03.03.2025.
În vederea suplimentării probaţiunii.
Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale active a contestatoarei Clean Freaks SRL, invocată de Eurosmart Filiala Sibiu SPRL, în calitate de lichidator al Toya Curier SRL. Admite contestaţiile formulate de contestatorii Eurotzt SRL şi Clean Freaks SRL, împotriva raportului nr. I asupra fondurilor obţinute din lichidarea bunurilor debitoarei Toya Curier SRL publicat în BPI nr. 8565/09.05.2024 şi Planului nr. I de distribuire a fondurilor obţinute din lichidarea bunurilor debitoarei Toya Curier SRL publicat în BPI nr. 8457/08.05.2024, întocmite de către Eurosmart Filiala Sibiu SPRL, în calitate de lichidator judiciar al Toya Curier SRL. Anulează raportul nr. I asupra fondurilor obţinute din lichidarea bunurilor debitoarei Toya Curier SRL publicat în BPI nr. 8565/09.05.2024 şi planul nr. I de distribuire a fondurilor obţinute din lichidarea bunurilor debitoarei Toya Curier SRL publicat în BPI nr. 8457/08.05.2024, întocmite de către Eurosmart Filiala Sibiu SPRL, în calitate de lichidator al Toya Curier SRL. Admite contestaţia formulată de contestatoarea Clean Freaks SRL, împotriva raportului privind descrierea modului de îndeplinire a atribu?iilor ?i justificarea cheltuielilor nr.1170/15.05.2024 publicat în BPI nr. 9264/17.05.2024, întocmit de către Eurosmart Filiala Sibiu SPRL, în calitate de lichidator judiciar al Toya Curier SRL. Anulează raportul privind descrierea modului de îndeplinire a atribu?iilor ?i justificarea cheltuielilor nr.1170/15.05.2024 publicat în BPI nr. 9264/17.05.2024. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicarea realizată prin Buletinul procedurilor de insolvenţă, apel ce se depune la Tribunalul Bihor. Dată în cameră de consiliu şi pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, azi, data de 23.09.2024
în vederea deliberării, amână pronunţarea soluţiei pentru data de 23.09.2024
în vederea deliberării, amână pronun?area soluţiei pentru data de 17.09.2024
pentru citarea tuturor creditorilor prin B.P.I
Admite apelul declarat de apelantul Eurosmart Filiala Sibiu S.P.R.L. lichidator judiciar al debitoarei Toya Curier SRL, în contradictoriu cu intima?ii SC Eurotzt SRL, SC Toya Build UP SRL, Toya Curier SRL şi CII Sînza Anamaria - Noul Lichidator Desemnat, împotriva Sentin?ei nr. 434 din 23.09.2024, pronun?ată de Tribunalul Bihor, pe care o schimbă în parte, în sensul că, Respinge cererea formulată de creditorii Eurotzt SRL ?i Toya Build Up SRL. Men?ine în calitate de lichidator judiciar al debitoarei Toya Curier SRL pe Eurosmart Filiala Sibiu SPRL. Men?ine în rest sentin?a apelată. Fără cheltuieli de judecată în apel. Definitivă. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 03.03.2025.
Având nevoie de timp suplimentar pentru a delibera ?i pentru a da posiblitatea păr?ilor de a depune concluzii scrise, amână pronun?area hotărârii pentru data de 03.03.2025.
În vederea suplimentării probaţiunii.
Respinge cererea de preschimbare termen formulată de petenta EUROTZT SRL. Menţine termenul de judecată fixat pentru data de 27.01.2025. Definitivă. Dată în camera de consiliu şi pronunţată în şedinţa camerei de consiliu din 04 decembrie 2024.
Admite declaraţia de abţinere formulată de către doamnele judecător Rădocă Nicoleta şi Pop Patricia – Sorana – Florina, de la soluţionarea cererii de suspendare ce face obiectul dosarului nr. 3272/111/C/2021/a15 al Curţii de Apel Oradea. Fără cale de atac. Dată în camera de consiliu şi pronunţată în şedinţa publică din 30.10.2024.
Respinge ca neîntemeiată contestaţia formulată de către contestatorul Eurosmart Filiala Sibiu SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei SC Toya Curier SRL. Respinge excepţia lipsei calităţii procesuale active invocată de către Eurosmart Filiala Sibiu SPRL. Admite cererea formulată de către creditorii Eurotzt SRL şi Toya Build Up SRL. Dispune încetarea atribuţiilor EUROSMART FILIALA SIBIU SPRL, , de lichidator judiciar al debitoarei SC TOYA CURIER SRL, onorariul urmând a fi stabilit ulterior în funcţie de decont. Numeşte în calitate de lichidator judiciar al debitoarei SC TOYA CURIER SRL pe CII Sînza Anamaria, , astfel cum a fost propus de creditorii ce deţin mai mult de 50% din valoarea creanţelor, conform hotărârii Adunării Creditorilor şi a procesului verbal nr 1/29.04.2024, publicat în B.P.I nr 8373/07.05.2024. Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la publicarea în BPI, apel ce se depune la Tribunalul Bihor. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei, azi, data de 23.09.2024.
în vederea deliberării, amână pronunţarea soluţiei pentru data de 23.09.2024
în vederea deliberării, amână pronun?area soluţiei pentru data de 17.09.2024
respinge cererea de preschimbare a termenului de judecată stabilit pentru data de 10.09.204, formulată de către creditorii SC TOYA BUILD UP SRL şi EUROTZT SRL. Definitivă Dată în cameră de consiliu şi pronunţată în şedinţa publică azi, data de 15.07.2024
pentru a se cita toti creditorii prin B.P.I
Respinge contestaţia formulată de creditoarea TRACKNAMIC SRL , împoptriva tabelului suplimentar publicat în BPI nr 12375/25.07.2023 întocmit administratorul judiciar EUROSMART Filiala Sibiu SPRL, cu al debitoareei SC TOYA CURIER SRL, Fără cheltuieli de judecată. Cu drept de apel în 7 zile de la comunicare prin BPI, ce va fi depus la Tribunalul Bihor. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei, la data de, 17.10.2023.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 5.916.479 RON | 134.233 RON | 2.211.120 RON | 412.719 RON | 3.208.923 RON | 1.410.522 RON | 11 |
| 2024 | 6.078.807 RON | 209.309 RON | 2.222.565 RON | 315.934 RON | 3.181.121 RON | 1.276.290 RON | 11 |
| 2023 | 6.084.052 RON | 458.034 RON | 1.892.024 RON | 73.008 RON | 3.185.997 RON | 1.366.981 RON | 10 |
| 2022 | 5.835.605 RON | 1.208.737 RON | 2.230.702 RON | 121.691 RON | 3.317.958 RON | 1.208.947 RON | 10 |
| 2021 | 4.407.801 RON | 261.265 RON | 965.000 RON | 160.462 RON | 2.120.436 RON | 1.315.898 RON | 10 |
| 2020 | 4.266.036 RON | 233.787 RON | 484.044 RON | 21.189 RON | 1.717.488 RON | 1.254.633 RON | 13 |
| 2019 | 3.416.960 RON | 435.342 RON | 733.196 RON | 44.219 RON | 1.709.823 RON | 1.020.846 RON | 10 |
| 2018 | 2.818.572 RON | 319.776 RON | 862.193 RON | 70.019 RON | 1.377.678 RON | 585.504 RON | 10 |
| 2017 | 2.449.173 RON | 265.518 RON | 902.816 RON | 95.819 RON | 1.072.725 RON | 265.728 RON | 10 |
| 2016 | 1.735.449 RON | 149.063 RON | 712.010 RON | 30.119 RON | 845.177 RON | 163.286 RON | 9 |
| 2015 | 1.263.648 RON | 119.043 RON | 629.324 RON | 10.902 RON | 632.645 RON | 14.223 RON | 9 |
| 2014 | 638.689 RON | 22.236 RON | 554.411 RON | 19.692 RON | 429.899 RON | -104.820 RON | — |
| 2013 | 312.417 RON | -23.392 RON | 424.049 RON | 18.250 RON | 278.742 RON | -127.057 RON | 5 |
| 2012 | 139.325 RON | -33.763 RON | 253.920 RON | 25.978 RON | 124.277 RON | -103.665 RON | 4 |
| 2011 | 64.946 RON | -54.836 RON | 155.507 RON | 33.706 RON | 51.899 RON | -69.902 RON | 4 |
| 2010 | 65.796 RON | -32.132 RON | 94.608 RON | 41.419 RON | 38.123 RON | -15.066 RON | 2 |
| 2009 | 90.250 RON | 3.387 RON | 10.769 RON | — | 27.835 RON | 17.066 RON | 1 |
| 2008 | 65.914 RON | 55 RON | 26.970 RON | — | 40.649 RON | 13.679 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.916.479 RON | 6.078.807 RON | 6.084.052 RON | 5.835.605 RON | 4.407.801 RON | 4.266.036 RON | 3.416.960 RON | 2.818.572 RON | 2.449.173 RON | 1.735.449 RON | 1.263.648 RON | 638.689 RON | 312.417 RON | 139.325 RON | 64.946 RON | 65.796 RON | 90.250 RON | 65.914 RON |
| Venituri totale | 5.937.016 RON | 6.084.331 RON | 6.089.568 RON | 5.850.829 RON | 4.409.048 RON | 4.272.784 RON | 3.421.323 RON | 2.819.898 RON | 2.451.230 RON | 1.738.951 RON | 1.264.540 RON | 638.877 RON | 312.677 RON | 139.325 RON | 64.947 RON | 66.346 RON | 90.250 RON | 65.915 RON |
| Cheltuieli totale | 5.781.946 RON | 5.844.885 RON | 5.571.100 RON | 4.596.067 RON | 4.108.364 RON | 4.005.028 RON | 2.951.768 RON | 2.471.923 RON | 2.161.601 RON | 1.561.306 RON | 1.151.459 RON | 616.641 RON | 329.922 RON | 173.088 RON | 119.783 RON | 95.253 RON | 83.658 RON | 65.850 RON |
| Profit brut | 155.070 RON | 239.446 RON | 518.468 RON | 1.254.762 RON | 300.684 RON | 267.756 RON | 469.555 RON | 347.975 RON | 289.629 RON | 177.645 RON | 113.081 RON | 22.236 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 6.592 RON | 65 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 17.245 RON | 33.763 RON | 54.836 RON | 28.907 RON | — | — |
| Profit net | 134.233 RON | 209.309 RON | 458.034 RON | 1.208.737 RON | 261.265 RON | 233.787 RON | 435.342 RON | 319.776 RON | 265.518 RON | 149.063 RON | 119.043 RON | 22.236 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 3.387 RON | 55 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 23.392 RON | 33.763 RON | 54.836 RON | 32.132 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 412.719 RON | 315.934 RON | 73.008 RON | 121.691 RON | 160.462 RON | 21.189 RON | 44.219 RON | 70.019 RON | 95.819 RON | 30.119 RON | 10.902 RON | 19.692 RON | 18.250 RON | 25.978 RON | 33.706 RON | 41.419 RON | — | — |
| Active circulante | 3.208.923 RON | 3.181.121 RON | 3.185.997 RON | 3.317.958 RON | 2.120.436 RON | 1.717.488 RON | 1.709.823 RON | 1.377.678 RON | 1.072.725 RON | 845.177 RON | 632.645 RON | 429.899 RON | 278.742 RON | 124.277 RON | 51.899 RON | 38.123 RON | 27.835 RON | 40.649 RON |
| Stocuri | 3.116.673 RON | 3.033.469 RON | 3.073.992 RON | 3.237.278 RON | 1.999.790 RON | 1.450.305 RON | 1.421.767 RON | 1.184.847 RON | 992.375 RON | 796.064 RON | 492.188 RON | 392.724 RON | 227.502 RON | 79.312 RON | 43.371 RON | 26.269 RON | 19.760 RON | 26.891 RON |
| Creante | 60.687 RON | 109.873 RON | 61.372 RON | 23.310 RON | 37.963 RON | 32.945 RON | 19.353 RON | 37.982 RON | 34.250 RON | 36.211 RON | 44.654 RON | 6.464 RON | 5.467 RON | 4.933 RON | 2.759 RON | 189 RON | 1.247 RON | 1.959 RON |
| Casa si conturi la banci | 31.563 RON | 37.779 RON | 50.633 RON | 57.370 RON | 82.683 RON | 234.238 RON | 268.703 RON | 154.849 RON | 46.100 RON | 12.902 RON | 95.803 RON | 30.711 RON | 45.773 RON | 40.032 RON | 5.769 RON | 11.665 RON | 6.828 RON | 11.799 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 1.800 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Datorii totale | 2.211.120 RON | 2.222.565 RON | 1.892.024 RON | 2.230.702 RON | 965.000 RON | 484.044 RON | 733.196 RON | 862.193 RON | 902.816 RON | 712.010 RON | 629.324 RON | 554.411 RON | 424.049 RON | 253.920 RON | 155.507 RON | 94.608 RON | 10.769 RON | 26.970 RON |
| Capitaluri proprii | 1.410.522 RON | 1.276.290 RON | 1.366.981 RON | 1.208.947 RON | 1.315.898 RON | 1.254.633 RON | 1.020.846 RON | 585.504 RON | 265.728 RON | 163.286 RON | 14.223 RON | -104.820 RON | -127.057 RON | -103.665 RON | -69.902 RON | -15.066 RON | 17.066 RON | 13.679 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 11 | 11 | 10 | 10 | 10 | 13 | 10 | 10 | 10 | 9 | 9 | — | 5 | 4 | 4 | 2 | 1 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
11 contracte atribuite, in valoare de 32.099 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 18.099 lei.
Achizitii directe
2 contracte
18.097 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
14.002 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 20:00).