ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 02.09.2026
corp 6, etaj 1 - partea stângă (Et. (a) - conform CF nr. 96943/N/Tg. Mureș) și parter stânga (P (a) - conform aceleași CF)
ap. 4
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 8.078.499 RON | 1.145.306 RON | 4.045.159 RON | 1.400.547 RON | 4.390.025 RON | 1.641.687 RON | 16 |
| 2024 | 5.006.208 RON | 218.637 RON | 3.391.370 RON | 1.380.211 RON | 3.740.855 RON | 1.596.381 RON | 16 |
| 2023 | 3.825.671 RON | 37.030 RON | 4.560.087 RON | 1.547.115 RON | 4.553.298 RON | 1.377.744 RON | 16 |
| 2022 | 4.790.568 RON | 392.475 RON | 1.684.588 RON | 1.557.194 RON | 3.352.834 RON | 3.029.139 RON | 19 |
| 2021 | 3.183.768 RON | 73.372 RON | 746.988 RON | 1.309.202 RON | 2.302.001 RON | 2.636.665 RON | 28 |
| 2020 | 2.186.510 RON | 13.007 RON | 937.277 RON | 1.410.439 RON | 2.349.403 RON | 2.563.293 RON | 26 |
| 2019 | 4.505.451 RON | 785.660 RON | 580.624 RON | 1.474.874 RON | 1.937.630 RON | 2.550.285 RON | 23 |
| 2018 | 3.137.022 RON | 404.800 RON | 1.253.952 RON | 1.473.697 RON | 1.867.193 RON | 1.764.625 RON | 23 |
| 2017 | 2.060.150 RON | 228.303 RON | 921.085 RON | 1.229.811 RON | 1.148.948 RON | 1.359.825 RON | 21 |
| 2016 | 1.837.606 RON | 95.189 RON | 463.538 RON | 1.226.930 RON | 549.931 RON | 1.146.249 RON | 21 |
| 2015 | 2.556.278 RON | 49.014 RON | 1.142.647 RON | 1.255.587 RON | 1.164.224 RON | 1.128.127 RON | 23 |
| 2014 | 1.176.377 RON | 7.394 RON | 1.025.178 RON | 1.023.964 RON | 1.125.818 RON | 1.079.113 RON | 21 |
| 2013 | 1.504.602 RON | 479.252 RON | 655.377 RON | 693.752 RON | 945.787 RON | 987.353 RON | 17 |
| 2012 | 1.681.161 RON | 132.893 RON | 567.207 RON | 680.042 RON | 397.647 RON | 510.482 RON | 13 |
| 2011 | 1.891.281 RON | 324.548 RON | 502.094 RON | 417.559 RON | 575.343 RON | 490.808 RON | 6 |
| 2010 | 251.948 RON | 121.980 RON | 164.056 RON | 91.976 RON | 291.333 RON | 221.260 RON | 2 |
| 2009 | 267.133 RON | 109.319 RON | 59.208 RON | 62.036 RON | 115.430 RON | 123.642 RON | 7 |
| 2008 | 52.350 RON | 14.123 RON | 2.750 RON | — | 16.953 RON | 14.323 RON | 2 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 8.078.499 RON | 5.006.208 RON | 3.825.671 RON | 4.790.568 RON | 3.183.768 RON | 2.186.510 RON | 4.505.451 RON | 3.137.022 RON | 2.060.150 RON | 1.837.606 RON | 2.556.278 RON | 1.176.377 RON | 1.504.602 RON | 1.681.161 RON | 1.891.281 RON | 251.948 RON | 267.133 RON | 52.350 RON |
| Venituri totale | 8.322.183 RON | 4.554.447 RON | 3.709.384 RON | 4.390.570 RON | 3.695.700 RON | 2.535.631 RON | 4.557.641 RON | 3.553.171 RON | 2.069.980 RON | 1.679.003 RON | 2.348.422 RON | 1.603.062 RON | 1.613.586 RON | 1.703.142 RON | 1.891.532 RON | 253.990 RON | 268.796 RON | 52.376 RON |
| Cheltuieli totale | 6.958.565 RON | 4.280.376 RON | 3.645.892 RON | 3.955.371 RON | 3.592.685 RON | 2.500.759 RON | 3.726.902 RON | 3.117.001 RON | 1.820.335 RON | 1.563.105 RON | 2.287.783 RON | 1.591.638 RON | 1.044.743 RON | 1.534.752 RON | 1.502.233 RON | 102.010 RON | 141.665 RON | 34.294 RON |
| Profit brut | 1.363.618 RON | 274.071 RON | 63.492 RON | 435.199 RON | 103.015 RON | 34.872 RON | 830.739 RON | 436.170 RON | 249.645 RON | 115.898 RON | 60.639 RON | 11.424 RON | 568.843 RON | 168.390 RON | 389.299 RON | 151.980 RON | 127.131 RON | 18.082 RON |
| Profit net | 1.145.306 RON | 218.637 RON | 37.030 RON | 392.475 RON | 73.372 RON | 13.007 RON | 785.660 RON | 404.800 RON | 228.303 RON | 95.189 RON | 49.014 RON | 7.394 RON | 479.252 RON | 132.893 RON | 324.548 RON | 121.980 RON | 109.319 RON | 14.123 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.400.547 RON | 1.380.211 RON | 1.547.115 RON | 1.557.194 RON | 1.309.202 RON | 1.410.439 RON | 1.474.874 RON | 1.473.697 RON | 1.229.811 RON | 1.226.930 RON | 1.255.587 RON | 1.023.964 RON | 693.752 RON | 680.042 RON | 417.559 RON | 91.976 RON | 62.036 RON | — |
| Active circulante | 4.390.025 RON | 3.740.855 RON | 4.553.298 RON | 3.352.834 RON | 2.302.001 RON | 2.349.403 RON | 1.937.630 RON | 1.867.193 RON | 1.148.948 RON | 549.931 RON | 1.164.224 RON | 1.125.818 RON | 945.787 RON | 397.647 RON | 575.343 RON | 291.333 RON | 115.430 RON | 16.953 RON |
| Stocuri | 503.382 RON | 315.001 RON | 891.896 RON | 857.225 RON | 1.423.034 RON | 786.685 RON | 608.247 RON | 1.002.513 RON | 200.027 RON | 54.204 RON | 188.313 RON | 466.833 RON | 24.201 RON | 40.097 RON | 7.178 RON | — | — | — |
| Creante | 3.177.786 RON | 2.212.630 RON | 2.549.918 RON | 1.576.958 RON | 863.345 RON | 1.186.560 RON | 909.651 RON | 701.447 RON | 764.542 RON | 399.476 RON | 840.691 RON | 598.340 RON | 527.109 RON | 275.283 RON | 239.320 RON | 73.227 RON | 67.470 RON | 1.896 RON |
| Casa si conturi la banci | 708.857 RON | 1.213.224 RON | 1.111.484 RON | 918.651 RON | 15.622 RON | 376.158 RON | 419.732 RON | 163.233 RON | 184.379 RON | 96.251 RON | 135.220 RON | 60.645 RON | 394.477 RON | 82.267 RON | 317.595 RON | 218.106 RON | 47.960 RON | — |
| Cheltuieli in avans | 3.977 RON | 5.636 RON | 7.618 RON | 5.148 RON | 5.148 RON | 3.675 RON | 13.601 RON | 4.131 RON | 6.809 RON | 8.500 RON | 7.098 RON | 4.617 RON | 3.191 RON | — | — | 2.007 RON | 5.384 RON | 120 RON |
| Datorii totale | 4.045.159 RON | 3.391.370 RON | 4.560.087 RON | 1.684.588 RON | 746.988 RON | 937.277 RON | 580.624 RON | 1.253.952 RON | 921.085 RON | 463.538 RON | 1.142.647 RON | 1.025.178 RON | 655.377 RON | 567.207 RON | 502.094 RON | 164.056 RON | 59.208 RON | 2.750 RON |
| Provizioane | 104.658 RON | 104.658 RON | 104.658 RON | 104.658 RON | 104.658 RON | 104.658 RON | 104.658 RON | 104.658 RON | 104.658 RON | 175.574 RON | 156.135 RON | 50.108 RON | — | — | — | — | — | — |
| Venituri in avans | 3.045 RON | 34.293 RON | 65.542 RON | 96.791 RON | 128.040 RON | 158.289 RON | 190.538 RON | 221.786 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.641.687 RON | 1.596.381 RON | 1.377.744 RON | 3.029.139 RON | 2.636.665 RON | 2.563.293 RON | 2.550.285 RON | 1.764.625 RON | 1.359.825 RON | 1.146.249 RON | 1.128.127 RON | 1.079.113 RON | 987.353 RON | 510.482 RON | 490.808 RON | 221.260 RON | 123.642 RON | 14.323 RON |
| Capital subscris varsat | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 20.000 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | — |
| Nr. mediu salariati | 16 | 16 | 16 | 19 | 28 | 26 | 23 | 23 | 21 | 21 | 23 | 21 | 17 | 13 | 6 | 2 | 7 | 2 |
45 de contracte atribuite, in valoare de 37.715.939 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 802.525 lei.
Achizitii directe
6 contracte
802.519 lei
Licitatii publice
37 de contracte
36.823.278 lei
Achizitii offline
2 contracte
90.142 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.564 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.544 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.022 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 03.09.2026, 02:35).
Au depus oferta impreuna, ca membri ai aceleiasi asocieri.
| Firma | Licitatii comune | Impreuna | Castigate | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
Schuck Group GmbHCUI 355234522 | 2 | 2 | 0 | — | vezi ↗ |
HASEL INDUSTRIAL SRLCUI 9087621 | 2 | 1 | 1 | — | vezi ↗ |
PRO EX 2005 SRLCUI 18203784 | 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
| 1 | 1 | 0 | — | vezi ↗ |
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
INSTASERVICE SOCIETATE PE ACŢIUNICUI 1217599 | 8 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
PETROCONST SACUI 6162290 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
VECTOR GAZ S.R.L.CUI 42633466 | 7 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
ROMINSTA SRLCUI 8391486 | 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
INSTASERVICE SOCIETATE PE ACŢIUNICUI 1217599 | 8 | terț și subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
VECTOR GAZ S.R.L.CUI 42633466 | 7 | co-subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
MOLDO TECH SRLCUI 22907427 | 3 | co-subcontractant | 3 | — | vezi ↗ |
RAPID COMPLEX SRLCUI 2544700 | 2 | co-subcontractant | 2 | — | vezi ↗ |
DAMIENA SRLCUI 13667201 | 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
| 1 | co-subcontractant | 1 | — | vezi ↗ |
Pentru a vedea toti cei 53 de subcontractanti si terti sustinatori, deschideti pagina de firme partenere.
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.