ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2012 | 340.440 RON | 3.309 RON | 398.948 RON | 23.218 RON | 442.433 RON | 66.703 RON | 1 |
| 2011 | 208.590 RON | 14.490 RON | 134.057 RON | 3.914 RON | 193.537 RON |
| Indicator | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 340.440 RON | 208.590 RON | 211.044 RON |
| 63.394 RON |
| 2 |
| 2010 | 211.044 RON | -24.025 RON | 149.732 RON | 30.457 RON | 168.179 RON | 48.904 RON | 2 |
| 2009 | 197.012 RON | 5.820 RON | 128.583 RON | 57.617 RON | 143.895 RON | 72.929 RON | 2 |
| 2008 | 170.537 RON | 33.523 RON | 154.411 RON | 72.548 RON | 147.964 RON | 67.109 RON | 2 |
| 197.012 RON |
| 170.537 RON |
| Venituri totale | 340.863 RON | 237.539 RON | 211.047 RON | 200.541 RON | 170.650 RON |
| Cheltuieli totale | 336.137 RON | 222.327 RON | 231.847 RON | 188.104 RON | 134.274 RON |
| Profit brut | 4.726 RON | 15.212 RON | — | 12.437 RON | 36.376 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 20.800 RON | — | — |
| Profit net | 3.309 RON | 14.490 RON | — | 5.820 RON | 33.523 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 24.025 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 23.218 RON | 3.914 RON | 30.457 RON | 57.617 RON | 72.548 RON |
| Active circulante | 442.433 RON | 193.537 RON | 168.179 RON | 143.895 RON | 147.964 RON |
| Stocuri | 116.607 RON | 86.535 RON | 82.122 RON | 84.689 RON | 60.189 RON |
| Creante | 322.368 RON | 104.378 RON | 71.200 RON | 41.772 RON | 77.805 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.458 RON | 2.624 RON | 14.857 RON | 17.434 RON | 9.970 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | 1.008 RON |
| Datorii totale | 398.948 RON | 134.057 RON | 149.732 RON | 128.583 RON | 154.411 RON |
| Capitaluri proprii | 66.703 RON | 63.394 RON | 48.904 RON | 72.929 RON | 67.109 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.