Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2013 | 5.630.935 RON | -8.950 RON | 1.743.371 RON | — | 1.718.705 RON | -24.666 RON | 7 |
| 2012 | 7.432.720 RON | 20.807 RON | 1.564.615 RON | — | 1.548.899 RON |
| Indicator | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 5.630.935 RON | 7.432.720 RON | 7.759.500 RON | 6.685.144 RON |
| -15.716 RON |
| 8 |
| 2011 | 7.759.500 RON | 31.128 RON | 1.544.513 RON | — | 1.507.990 RON | -36.523 RON | 8 |
| 2010 | 6.685.144 RON | -69.651 RON | 1.952.615 RON | — | 1.884.964 RON | -67.651 RON | 7 |
| Venituri totale | 5.630.970 RON | 7.432.771 RON | 7.759.564 RON | 6.685.182 RON |
| Cheltuieli totale | 5.639.920 RON | 7.408.001 RON | 7.722.507 RON | 6.753.183 RON |
| Profit brut | 0 RON | 24.770 RON | 37.057 RON | — |
| Pierdere bruta | 8.950 RON | 0 RON | 0 RON | 68.001 RON |
| Profit net | 0 RON | 20.807 RON | 31.128 RON | — |
| Pierdere neta | 8.950 RON | 0 RON | 0 RON | 69.651 RON |
| Active circulante | 1.718.705 RON | 1.548.899 RON | 1.507.990 RON | 1.884.964 RON |
| Stocuri | 749.535 RON | 584.609 RON | 614.986 RON | 744.961 RON |
| Creante | 945.110 RON | 869.275 RON | 869.621 RON | 1.032.277 RON |
| Casa si conturi la banci | 24.060 RON | 95.015 RON | 23.383 RON | 107.726 RON |
| Datorii totale | 1.743.371 RON | 1.564.615 RON | 1.544.513 RON | 1.952.615 RON |
| Capitaluri proprii | -24.666 RON | -15.716 RON | -36.523 RON | -67.651 RON |
| Capital subscris varsat | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON | 2.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 8 | 8 | 7 |
oraşul Voluntari, bd. Voluntari nr. 86, stand 268, 331, „Pavilion Flora”, Complex SMART EXPO
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanănu mai e administrator |
| 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.