ONRC
ONRC
ANAF · anul 2020
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| persoană | nepublicat |
| firmăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
pentru solutionarea apelului declarat in dosarul 5953/196/2021* şi pentru continuarea procedurii
pentru solutionarea apelului declarat in dosarul 5953/196/2021*
pentru solutionarea apelului declarat in dosarul 5953/196/2021*
pentru solutionarea apelului declarat in dosarul 5953/196/2021*
protest conform Hotărârii nr. 2/26.08.2025 a Adunării Generale a Magistraţilor de la Tribunalul Brăila
continuarea procedurii, soluţionarea dosarului nr. 5953/196/2021* aflat pe rolul Judecătoriei Brăila şi valorificare bunuri
continuarea procedurii, soluţionarea dosarului nr. 5953/196/2021 şi valorificare bunuri
pentru solutionarea apelului declarat in dosarul 5953/196/2021
vezi solutie complet S3
pentru solutionarea apelului in dosarul 5953/196/2021 si continuarea procedurii
continuarea procedurii
pentru continuarea procedurii
Intrucât prin Hotărârea Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Tribunalului Brăila nr. 5/11.12.2023 s-a adoptat o formă de protest ca începând cu data de 12.12.2023 să fie soluţionate doar cauzele cu caracter urgent, iar obiectul prezentei cauze nu se încadrează printre cele menţionate în hotărâre
pentru continuare procedură
pentru soluţionare litigiu şi vânzare bun
pentru soluţionare litigiu
pentru continuare procedură
pentru valorificare bunuri
pentru continuare procedură, valorificare bunuri
pentru valorificare bunuri
pentru vânzare bunuri
pentru vânzare bunuri
pentru valorificare bunuri mobile şi pentru efectuarea de verificări cu privire la impozitele datorate
pentru încasare preţ şi vâzare bunuri mobile
Urmare admiterii cererii de abtinere dosarul a fost repartizat la completul S5
Pentru continuarea procedurii de faliment
Admite cererea de abţinere a d-lui judecător Joghiu Sorin de la solu?ionarea cauzei.
Pentru valorificare bunuri
Pentru vânzarea bunurilor la licita?ie
Pentru continuarea procedurii
Constată suspendarea de drept în baza art.42 alin.6 din Decretul nr.195/16.03.2020 al Presedintelui României privind instituirea stării de urgenţă.
Pentru continuarea procedurii
In baza Hotararii nr. 1/21.01.2020 a Adunarii Generale a Magistratilor
pentru continuarea vânzării bunurilor
pentru continuarea procedurii
pentru continuarea procedurii şi vânzarea bunurilor
pentru continuarea procedurii
pentru continuarea procedurii
vezi condica S1
pentru continuarea procedurii
pentru continuarea procedurii
pentru continuarea procedurii
Admite cererea administratorului judiciar Dispune începerea procedurii generale de falimentul a debitorului SC Concas SG SRL Desemnează lichidator judiciar provizoriu pe fostul administrator judiciar CII Simona Coconcea Fixează termen pentru depunerea raportului de activitate de către lichidatorul judiciar la data de 30.01.2018
continuarea procedurii
Încheiere: Admite cererea. Încuviinţează abţinerea grefierului Aninos Gabirela. Fără cale de atac. Pronunţată în şedinţă publică azi 20.11.2017.
Pentru a lua la cunoştinţă debitoarea de cererea de intrare în faliment formulată de creditorul BRD, precum şi pentru demersuri privind micşorarea preţului de vânzare bunuri în cadrul Adunării creditorilor.
Pentru continuarea procedurii
Pentru continuarea procedurii şi depunerea de către administratorul judiciar a unui raport cu privire la primul trimestru privind derularea planului
Pentru valorificare bunuri
In temeiul art.45 litera f inlocuieste pe adm.judiciar CII Florescu Mircea Sorin cu adm.judiciar CII Coconcea Simona. Cu recurs.
In temeiul disp. art.45 alin.1 litera e din legea 85/2014; Confirmă administratorul judiciar desemnat prin decizia nr.202/15.01.2016 emisă de BRD GSG SA. Cu apel.
Confirma planul de reorganizare. Pentru derulare plan; Acorda termen la 22 martie 2017. Cu apel.
Pentru continuarea procedurii
Pentru continuarea procedurii
Pentru continuarea procedurii
Pentru continuarea procedurii
Pentru continuarea procedurii
Pentru continuarea procedurii
Pentru continuarea procedurii
Pentru continuarea procedurii
Admite cererea adm.judiciar; Dispune prelungirea termenelor solicitate cu câte 30 de zile.
Admite cererea; Deschide procedura de faliment a debitoarei. Numeste lichidator judiciar pe CII Coconcea Simona. Cu apel.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2018 | 0 RON | -25.253 RON | 481.370 RON | 350.824 RON | 25.865 RON | -104.681 RON | — |
| 2017 | 151.020 RON | -96.353 RON | 457.814 RON | 350.824 RON | 27.562 RON | -79.428 RON | 5 |
| 2016 | 339.337 RON | -80.570 RON | 390.132 RON | 360.621 RON | 62.639 RON | 34.036 RON | 11 |
| 2015 | 469.544 RON | -36.100 RON | 325.400 RON | 370.417 RON | 68.480 RON | 114.605 RON | 13 |
| 2014 | 707.541 RON | 69.248 RON | 365.807 RON | 380.375 RON | 133.900 RON | 150.705 RON | 14 |
| 2013 | 798.337 RON | -68.703 RON | 380.970 RON | 361.350 RON | 68.394 RON | 52.184 RON | 16 |
| 2012 | 1.483.230 RON | -66.187 RON | 467.431 RON | 371.924 RON | 212.199 RON | 120.887 RON | 18 |
| 2011 | 1.002.587 RON | -149.488 RON | 967.959 RON | 382.303 RON | 770.708 RON | 187.073 RON | 20 |
| 2010 | 1.396.156 RON | -2.392 RON | 484.605 RON | 356.972 RON | 433.452 RON | 308.104 RON | 22 |
| 2009 | 1.569.265 RON | 134.406 RON | 599.752 RON | 369.343 RON | 549.283 RON | 320.938 RON | 23 |
| 2008 | 1.143.960 RON | 43.533 RON | 539.239 RON | 383.548 RON | 292.222 RON | 136.531 RON | 24 |
| Indicator | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | 151.020 RON | 339.337 RON | 469.544 RON | 707.541 RON | 798.337 RON | 1.483.230 RON | 1.002.587 RON | 1.396.156 RON | 1.569.265 RON | 1.143.960 RON |
| Venituri totale | 16.175 RON | 151.673 RON | 339.337 RON | 469.034 RON | 706.673 RON | 798.523 RON | 1.486.825 RON | 1.003.396 RON | 1.295.293 RON | 1.674.208 RON | 1.231.685 RON |
| Cheltuieli totale | 41.428 RON | 248.026 RON | 419.907 RON | 505.134 RON | 637.425 RON | 867.226 RON | 1.553.012 RON | 1.152.884 RON | 1.291.235 RON | 1.513.141 RON | 1.179.601 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 69.248 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 4.058 RON | 161.067 RON | 52.084 RON |
| Pierdere bruta | 25.253 RON | 96.353 RON | 80.570 RON | — | 0 RON | 68.703 RON | 66.187 RON | 149.488 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 69.248 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 134.406 RON | 43.533 RON |
| Pierdere neta | 25.253 RON | 96.353 RON | 80.570 RON | 36.100 RON | 0 RON | 68.703 RON | 66.187 RON | 149.488 RON | 2.392 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 350.824 RON | 350.824 RON | 360.621 RON | 370.417 RON | 380.375 RON | 361.350 RON | 371.924 RON | 382.303 RON | 356.972 RON | 369.343 RON | 383.548 RON |
| Active circulante | 25.865 RON | 27.562 RON | 62.639 RON | 68.480 RON | 133.900 RON | 68.394 RON | 212.199 RON | 770.708 RON | 433.452 RON | 549.283 RON | 292.222 RON |
| Stocuri | 4.527 RON | 4.527 RON | 7.827 RON | 14.490 RON | 17.369 RON | 25.900 RON | 33.500 RON | 37.169 RON | 36.668 RON | 138.959 RON | 49.586 RON |
| Creante | 20.231 RON | 22.831 RON | 47.997 RON | 45.177 RON | 69.031 RON | 19.081 RON | 52.242 RON | 618.689 RON | 386.606 RON | 367.795 RON | 232.536 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.107 RON | 204 RON | 6.815 RON | 8.813 RON | 47.500 RON | 23.413 RON | 126.457 RON | 114.850 RON | 10.178 RON | 42.529 RON | 10.100 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 908 RON | 1.108 RON | 2.237 RON | 3.410 RON | 4.195 RON | 2.021 RON | 2.285 RON | 2.064 RON | — |
| Datorii totale | 481.370 RON | 457.814 RON | 390.132 RON | 325.400 RON | 365.807 RON | 380.970 RON | 467.431 RON | 967.959 RON | 484.605 RON | 599.752 RON | 539.239 RON |
| Capitaluri proprii | -104.681 RON | -79.428 RON | 34.036 RON | 114.605 RON | 150.705 RON | 52.184 RON | 120.887 RON | 187.073 RON | 308.104 RON | 320.938 RON | 136.531 RON |
| Capital subscris varsat | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | — | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 50.200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 5 | 11 | 13 | 14 | 16 | 18 | 20 | 22 | 23 | 24 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
23 de contracte atribuite, in valoare de 71.415 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 71.438 lei.
Achizitii directe
23 de contracte
71.415 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
0 contracte
0 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 05:57).