DEPOZIT VIRTUAL S.R.L.
- IND CEMA INTERNAŢIONAL SRLdocumentat pana in 2025
ONRC · 30.08.2026
ANAF · 30.08.2026
ANAF · 30.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: adresa publicata nu ajunge nici pana la strada, deci cheia ar aduna toata localitatea.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 99% |
| persoană | 1% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
În temeiul art. 411 alin. (1) pct. 2 C. pr. civ. suspendă judecarea cauzei. Cu drept de recurs pe toată durata suspendării. Cererea de recurs va fi depusă la Curtea de Apel Bucureşti – Secţia a VI-a Civilă. Pronunţată azi, 22.06.2026 prin punerea la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei.
Respinge cererea de aprobare onorariu formulată de către administratorul judiciar T&A Insolvency, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la publicarea în BPI, cererea depunându-se la Tribunalul Ilfov. Pronun?ată astăzi, 29.01.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei.
Pentru soluţionarea cererii de lămurire a dispozitivului sentinţei civile împotriva cărei s-a formulat prezentul apel, acordă termen de judecată la data de 30.09.2026 ora 09.00, Sala 9
Pentru soluţionarea cererii de lămurire a dispozitivului sentinţei civile împotriva cărei s-a formulat prezentul apel, acordă termen de judecată la data de 17.06.2026, ora 09:00, sala 9.
acorda termen la data de 27.05.2026 ora 9,00, având în vedere acordul părtilor cu privire la amanarea cauzei pentru solutionarea cererii de lamurire
Dosar asociat creat în conformitate cu dispoziţiile art. 97 alin. (4) din R.O.I.I.J. , pentru a fi înaintat în calea de atac declarată împotriva S.C.INTERM.NR.250/03.12.2025 pronunţată de Tribunalul Galaţi.
Admite, în parte, cererea. Stabileşte onorariul administratorului judiciar provizoriu la suma de 10000 lei urmând ca din aceasta să fie scăzute sumele deja plătite cu titlu de onorariu provizoriu. Cu drept de a formula apel în 7 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Tribunalul Galaţi. Pronunţată azi, 03.12.2025, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţe.
În temeiul art. 242 din C.proc.civ., suspendă judecata cererii de strămutare pentru neîndeplinirea de către petentă a obligaţiei de a depune la dosar precizare privind denumirea/numele intimaţilor în contradictoriu cu care înţelege să se judece şi privind sediul/domiciliul intimaţilor. Cu recurs pe toată durata suspendării judecăţii. Cererea pentru exercitarea căii de atac se depune la Curtea de Apel Bucure?ti - Sec?ia a VI-a Civilă. Pronun?ată astăzi, 17.02.2026, prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin intermediul grefei instan?ei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78.909.590 RON | 929.650 RON | 4.755.638 RON | 1.522.409 RON | 4.840.478 RON | 1.607.249 RON | 22 |
| 2024 | 70.005.433 RON | 676.399 RON | 8.880.303 RON | 1.497.576 RON | 8.560.326 RON | 1.177.599 RON | 24 |
| 2023 | 65.793.729 RON | 113.865 RON | 4.398.046 RON | 1.439.205 RON | 3.680.791 RON | 721.950 RON | 29 |
| 2022 | 75.510.571 RON | 618.990 RON | 4.694.639 RON | 1.500.830 RON | 3.813.999 RON | 620.190 RON | 35 |
| 2021 | 49.753.328 RON | 1.225.506 RON | 3.416.591 RON | 965.203 RON | 3.944.974 RON | 1.493.586 RON | 32 |
| 2020 | 31.665.551 RON | 924.740 RON | 1.864.206 RON | 661.818 RON | 2.154.048 RON | 951.660 RON | 24 |
| 2019 | 18.218.665 RON | 368.250 RON | 1.254.697 RON | 364.980 RON | 1.259.167 RON | 369.450 RON | 23 |
| 2018 | 12.930.162 RON | 204.934 RON | 760.311 RON | 209.882 RON | 610.033 RON | 206.134 RON | 16 |
| 2017 | 8.212.116 RON | 103.336 RON | 1.038.759 RON | 185.037 RON | 947.402 RON | 226.982 RON | 13 |
| 2016 | 5.401.268 RON | 122.455 RON | 493.921 RON | 172.772 RON | 532.579 RON | 123.655 RON | 8 |
| 2015 | 3.654.938 RON | 92.720 RON | 194.121 RON | 26.336 RON | 344.238 RON | 191.767 RON | 9 |
| 2014 | 1.196.243 RON | 33.718 RON | 55.634 RON | 3.976 RON | 153.039 RON | 99.046 RON | 6 |
| 2013 | 62.071 RON | 9.050 RON | 8.021 RON | 0 RON | 73.349 RON | 65.328 RON | 1 |
| 2012 | 72.594 RON | 2.924 RON | 60.827 RON | — | 117.105 RON | 56.278 RON | 2 |
| 2011 | 164.299 RON | 52.354 RON | 53.813 RON | — | 107.167 RON | 53.354 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 78.909.590 RON | 70.005.433 RON | 65.793.729 RON | 75.510.571 RON | 49.753.328 RON | 31.665.551 RON | 18.218.665 RON | 12.930.162 RON | 8.212.116 RON | 5.401.268 RON | 3.654.938 RON | 1.196.243 RON | 62.071 RON | 72.594 RON | 164.299 RON |
| Venituri totale | 78.936.687 RON | 70.023.655 RON | 65.846.081 RON | 75.532.011 RON | 49.795.701 RON | 31.838.461 RON | 18.490.333 RON | 13.032.294 RON | 8.268.639 RON | 5.435.694 RON | 3.664.636 RON | 1.197.720 RON | 62.310 RON | 72.731 RON | 164.376 RON |
| Cheltuieli totale | 77.885.806 RON | 69.235.891 RON | 65.708.876 RON | 74.807.958 RON | 48.393.543 RON | 30.760.628 RON | 18.059.787 RON | 12.765.974 RON | 8.134.147 RON | 5.293.488 RON | 3.556.259 RON | 1.155.089 RON | 51.391 RON | 67.625 RON | 107.091 RON |
| Profit brut | 1.050.881 RON | 787.764 RON | 137.205 RON | 724.053 RON | 1.402.158 RON | 1.077.833 RON | 430.546 RON | 266.320 RON | 134.492 RON | 142.206 RON | 108.377 RON | 42.631 RON | 10.919 RON | 5.106 RON | 57.285 RON |
| Profit net | 929.650 RON | 676.399 RON | 113.865 RON | 618.990 RON | 1.225.506 RON | 924.740 RON | 368.250 RON | 204.934 RON | 103.336 RON | 122.455 RON | 92.720 RON | 33.718 RON | 9.050 RON | 2.924 RON | 52.354 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 1.522.409 RON | 1.497.576 RON | 1.439.205 RON | 1.500.830 RON | 965.203 RON | 661.818 RON | 364.980 RON | 209.882 RON | 185.037 RON | 172.772 RON | 26.336 RON | 3.976 RON | 0 RON | — | — |
| Active circulante | 4.840.478 RON | 8.560.326 RON | 3.680.791 RON | 3.813.999 RON | 3.944.974 RON | 2.154.048 RON | 1.259.167 RON | 610.033 RON | 947.402 RON | 532.579 RON | 344.238 RON | 153.039 RON | 73.349 RON | 117.105 RON | 107.167 RON |
| Stocuri | 2.630.231 RON | 4.629.477 RON | 2.208.527 RON | 1.644.823 RON | 1.491.390 RON | 859.601 RON | 688.671 RON | 250.149 RON | 436.730 RON | 75.879 RON | 39.224 RON | 7.926 RON | 0 RON | — | — |
| Creante | 522.250 RON | 744.569 RON | 530.409 RON | 842.600 RON | 134.223 RON | 295.163 RON | 348.269 RON | 176.325 RON | 76.936 RON | 126.254 RON | 134.003 RON | 67.241 RON | 51.098 RON | 103.568 RON | 97.302 RON |
| Casa si conturi la banci | 1.687.997 RON | 3.186.280 RON | 941.855 RON | 1.326.576 RON | 2.319.361 RON | 999.284 RON | 222.227 RON | 183.559 RON | 433.736 RON | 330.446 RON | 171.011 RON | 77.872 RON | 22.251 RON | 13.537 RON | 9.865 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 153.432 RON | 153.432 RON | 31.699 RON | 21.282 RON | 8.482 RON | 0 RON | — | — |
| Datorii totale | 4.755.638 RON | 8.880.303 RON | 4.398.046 RON | 4.694.639 RON | 3.416.591 RON | 1.864.206 RON | 1.254.697 RON | 760.311 RON | 1.038.759 RON | 493.921 RON | 194.121 RON | 55.634 RON | 8.021 RON | 60.827 RON | 53.813 RON |
| Venituri in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 6.902 RON | 20.130 RON | 119.474 RON | 5.968 RON | 10.817 RON | 0 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 1.607.249 RON | 1.177.599 RON | 721.950 RON | 620.190 RON | 1.493.586 RON | 951.660 RON | 369.450 RON | 206.134 RON | 226.982 RON | 123.655 RON | 191.767 RON | 99.046 RON | 65.328 RON | 56.278 RON | 53.354 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 22 | 24 | 29 | 35 | 32 | 24 | 23 | 16 | 13 | 8 | 9 | 6 | 1 | 2 | 1 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
2.006 contracte atribuite, in valoare de 27.821.937 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 21.663.219 lei.
Achizitii directe
1.738 de contracte
21.661.481 lei
Licitatii publice
9 contracte
1.919.987 lei
Achizitii offline
259 de contracte
4.240.469 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.217.988 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 00:33).