HMD MOBILE INTERNATIONAL OY, HELSINKI SUCURSALA BUCURESTI
- TNS MOBILE INTERNATIONAL OY, HELSINKI SUCURSALA BUCURESTIdocumentat pana in 2020
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Telefon:
Afisate primele 10 din 22.
Informativ: numarul de telefon provine din datele publice ANAF. Un numar comun nu inseamna neaparat o legatura reala intre firme.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.045.342 RON | 35.123 RON | 2.233.951 RON | 5.264 RON | 2.410.466 RON | 119.126 RON | 3 |
| 2024 | 1.255.123 RON | -39.988 RON | 1.327.847 RON | 12.129 RON | 1.581.145 RON | 84.004 RON | 3 |
| 2023 | 1.229.429 RON | 14.086 RON | 6.717.999 RON | 12.134 RON | 6.936.691 RON | 123.992 RON | 3 |
| 2022 | 1.200.761 RON | 32.345 RON | 5.779.592 RON | 1.806 RON | 5.918.260 RON | 109.905 RON | 3 |
| 2021 | 1.157.823 RON | 33.796 RON | 4.732.499 RON | 17.138 RON | 4.871.342 RON | 77.560 RON | 3 |
| 2020 | 946.883 RON | 1.084 RON | 3.715.535 RON | 18.086 RON | 3.871.990 RON | 43.764 RON | 2 |
| 2019 | 1.221.432 RON | 36.835 RON | 4.181.603 RON | 20.461 RON | 4.234.176 RON | 42.681 RON | 3 |
| 2018 | 1.481.198 RON | 29.195 RON | 3.030.288 RON | 27.138 RON | 3.023.672 RON | 5.846 RON | 3 |
| 2017 | 1.477.752 RON | 56.391 RON | 1.683.914 RON | 33.836 RON | 1.666.788 RON | -23.349 RON | 3 |
| 2016 | 0 RON | -79.740 RON | 263.899 RON | 154.034 RON | 30.125 RON | -79.740 RON | 3 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.045.342 RON | 1.255.123 RON | 1.229.429 RON | 1.200.761 RON | 1.157.823 RON | 946.883 RON | 1.221.432 RON | 1.481.198 RON | 1.477.752 RON | 0 RON |
| Venituri totale | 1.045.374 RON | 1.255.309 RON | 1.230.311 RON | 1.201.713 RON | 1.157.930 RON | 947.089 RON | 1.237.999 RON | 1.495.774 RON | 1.506.329 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 1.010.251 RON | 1.275.096 RON | 1.197.760 RON | 1.167.242 RON | 1.123.610 RON | 924.602 RON | 1.185.793 RON | 1.459.617 RON | 1.434.223 RON | 79.740 RON |
| Profit brut | 35.123 RON | 0 RON | 32.551 RON | 34.471 RON | 34.320 RON | 22.487 RON | 52.206 RON | 36.157 RON | 72.106 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 19.787 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 79.740 RON |
| Profit net | 35.123 RON | 0 RON | 14.086 RON | 32.345 RON | 33.796 RON | 1.084 RON | 36.835 RON | 29.195 RON | 56.391 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 39.988 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 79.740 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 5.264 RON | 12.129 RON | 12.134 RON | 1.806 RON | 17.138 RON | 18.086 RON | 20.461 RON | 27.138 RON | 33.836 RON | 154.034 RON |
| Active circulante | 2.410.466 RON | 1.581.145 RON | 6.936.691 RON | 5.918.260 RON | 4.871.342 RON | 3.871.990 RON | 4.234.176 RON | 3.023.672 RON | 1.666.788 RON | 30.125 RON |
| Creante | 2.406.301 RON | 1.579.822 RON | 6.907.828 RON | 5.910.606 RON | 4.838.596 RON | 3.841.433 RON | 4.175.277 RON | 3.023.776 RON | 1.666.943 RON | 30.125 RON |
| Casa si conturi la banci | 4.165 RON | 1.323 RON | 28.863 RON | 7.654 RON | 32.746 RON | 30.557 RON | 58.899 RON | -104 RON | -155 RON | — |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | 0 RON | 9.799 RON | 8.849 RON | 6.186 RON | 8.870 RON | 16.650 RON | 14.256 RON | — |
| Datorii totale | 2.233.951 RON | 1.327.847 RON | 6.717.999 RON | 5.779.592 RON | 4.732.499 RON | 3.715.535 RON | 4.181.603 RON | 3.030.288 RON | 1.683.914 RON | 263.899 RON |
| Provizioane | 62.653 RON | 181.423 RON | 106.834 RON | 40.368 RON | 87.270 RON | 136.963 RON | 39.223 RON | 31.326 RON | 54.315 RON | — |
| Capitaluri proprii | 119.126 RON | 84.004 RON | 123.992 RON | 109.905 RON | 77.560 RON | 43.764 RON | 42.681 RON | 5.846 RON | -23.349 RON | -79.740 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 |