ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | nepublicat |
| firmă | nepublicat |
| persoanăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 16.444.374 RON | 5.581.098 RON | 43.125.357 RON | 63.860.431 RON | 6.174.953 RON | 26.564.041 RON | 1 |
| 2024 | 14.354.692 RON | 4.825.144 RON | 51.003.955 RON | 68.414.847 RON | 3.962.395 RON | 20.982.943 RON | 2 |
| 2023 | 13.042.416 RON | 4.560.805 RON | 60.863.145 RON | 68.636.174 RON | 8.128.112 RON | 16.157.799 RON | 2 |
| 2022 | 12.462.956 RON | 4.609.220 RON | 50.826.529 RON | 57.562.203 RON | 4.318.558 RON | 11.596.993 RON | 1 |
| 2021 | 12.199.559 RON | 4.096.373 RON | 51.807.552 RON | 61.109.587 RON | 3.514.677 RON | 13.385.896 RON | 2 |
| 2020 | 11.846.907 RON | 3.576.926 RON | 57.661.348 RON | 63.705.698 RON | 3.016.362 RON | 9.289.523 RON | 1 |
| 2019 | 11.756.727 RON | 3.607.669 RON | 64.709.813 RON | 67.121.271 RON | 3.038.923 RON | 5.712.597 RON | 1 |
| 2018 | 10.730.036 RON | 3.577.533 RON | 70.982.906 RON | 69.905.095 RON | 3.450.481 RON | 2.104.928 RON | 1 |
| 2017 | 6.404.578 RON | -1.672.605 RON | 74.481.335 RON | 70.583.926 RON | 2.419.174 RON | -1.472.605 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 16.444.374 RON | 14.354.692 RON | 13.042.416 RON | 12.462.956 RON | 12.199.559 RON | 11.846.907 RON | 11.756.727 RON | 10.730.036 RON | 6.404.578 RON |
| Venituri totale | 16.577.771 RON | 14.550.403 RON | 13.870.514 RON | 13.807.744 RON | 12.345.226 RON | 12.060.854 RON | 12.236.247 RON | 11.641.008 RON | 6.707.138 RON |
| Cheltuieli totale | 10.211.868 RON | 9.029.144 RON | 8.648.380 RON | 8.366.319 RON | 7.640.420 RON | 7.853.474 RON | 8.565.936 RON | 7.456.974 RON | 7.809.260 RON |
| Profit brut | 6.365.903 RON | 5.521.259 RON | 5.222.134 RON | 5.441.425 RON | 4.704.806 RON | 4.207.380 RON | 3.670.311 RON | 4.184.034 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.102.122 RON |
| Profit net | 5.581.098 RON | 4.825.144 RON | 4.560.805 RON | 4.609.220 RON | 4.096.373 RON | 3.576.926 RON | 3.607.669 RON | 3.577.533 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.672.605 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 63.860.431 RON | 68.414.847 RON | 68.636.174 RON | 57.562.203 RON | 61.109.587 RON | 63.705.698 RON | 67.121.271 RON | 69.905.095 RON | 70.583.926 RON |
| Active circulante | 6.174.953 RON | 3.962.395 RON | 8.128.112 RON | 4.318.558 RON | 3.514.677 RON | 3.016.362 RON | 3.038.923 RON | 3.450.481 RON | 2.419.174 RON |
| Creante | 3.093.050 RON | 1.503.283 RON | 2.488.367 RON | 1.154.442 RON | 1.208.188 RON | 1.163.022 RON | 1.083.010 RON | 1.046.614 RON | 1.932.144 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.081.903 RON | 2.459.112 RON | 5.639.745 RON | 3.164.116 RON | 2.306.489 RON | 1.853.340 RON | 1.955.913 RON | 2.403.867 RON | 487.030 RON |
| Cheltuieli in avans | 214.270 RON | 253.618 RON | 256.658 RON | 542.761 RON | 569.184 RON | 228.811 RON | 262.216 RON | 7.663 RON | 5.630 RON |
| Datorii totale | 43.125.357 RON | 51.003.955 RON | 60.863.145 RON | 50.826.529 RON | 51.807.552 RON | 57.661.348 RON | 64.709.813 RON | 70.982.906 RON | 74.481.335 RON |
| Venituri in avans | 560.256 RON | 643.962 RON | — | — | — | — | — | 275.405 RON | — |
| Capitaluri proprii | 26.564.041 RON | 20.982.943 RON | 16.157.799 RON | 11.596.993 RON | 13.385.896 RON | 9.289.523 RON | 5.712.597 RON | 2.104.928 RON | -1.472.605 RON |
| Capital subscris varsat | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON | 200.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 |