| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 369.857 RON | 144.941 RON | 1.416.611 RON | 101.420 RON | 1.169.822 RON | -145.369 RON | 5 |
| 2020 | 466.819 RON | -344.652 RON | 1.254.506 RON | 150.530 RON | 830.334 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 369.857 RON | 466.819 RON | 629.957 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| -273.642 RON |
| 8 |
| 2019 | 629.957 RON | 3.604 RON | 754.987 RON | 157.773 RON | 651.556 RON | 54.342 RON | 6 |
| 2018 | 237.979 RON | 48.933 RON | 70.249 RON | 2.563 RON | 118.423 RON | 50.737 RON | 3 |
| 2017 | 5.553 RON | 1.604 RON | 2.311 RON | — | 4.115 RON | 1.804 RON | — |
| 237.979 RON |
| 5.553 RON |
| Venituri totale | 378.009 RON | 479.821 RON | 632.705 RON | 237.979 RON | 5.553 RON |
| Cheltuieli totale | 229.287 RON | 820.122 RON | 622.797 RON | 186.666 RON | 3.782 RON |
| Profit brut | 148.722 RON | 0 RON | 9.908 RON | 51.313 RON | 1.771 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 340.301 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 144.941 RON | 0 RON | 3.604 RON | 48.933 RON | 1.604 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 344.652 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 101.420 RON | 150.530 RON | 157.773 RON | 2.563 RON | — |
| Active circulante | 1.169.822 RON | 830.334 RON | 651.556 RON | 118.423 RON | 4.115 RON |
| Stocuri | 2.240 RON | 2.240 RON | 466 RON | — | 970 RON |
| Creante | 1.170.860 RON | 828.931 RON | 658.608 RON | 105.703 RON | 747 RON |
| Casa si conturi la banci | -3.278 RON | -837 RON | -7.518 RON | 12.720 RON | 2.398 RON |
| Datorii totale | 1.416.611 RON | 1.254.506 RON | 754.987 RON | 70.249 RON | 2.311 RON |
| Capitaluri proprii | -145.369 RON | -273.642 RON | 54.342 RON | 50.737 RON | 1.804 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 5 | 8 | 6 | 3 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
conform SEAP
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăadministrator | 100% |
| persoanăadministrator |
| — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.