ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -937 RON | 20.668 RON | 0 RON | 284.496 RON | 263.828 RON | 0 |
| 2024 | — | -5.190 RON | 19.767 RON | — | 284.533 RON | 264.766 RON | — |
| 2023 | 30.000 RON | 22.594 RON | 15.787 RON | — | 285.743 RON | 269.956 RON | — |
| 2022 | — | -2.177 RON | 33.842 RON | — | 281.204 RON | 247.362 RON | — |
| 2021 | — | -823 RON | 4.365 RON | — | 253.904 RON | 249.539 RON | — |
| 2020 | — | -1.273 RON | 3.766 RON | — | 254.128 RON | 250.362 RON | — |
| 2019 | 299.422 RON | 211.436 RON | 3.215 RON | — | 254.850 RON | 251.635 RON | 1 |
| 2018 | 49.200 RON | 39.999 RON | 4.154 RON | — | 44.353 RON | 40.199 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 30.000 RON | — | — | — | 299.422 RON | 49.200 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 30.000 RON | 300 RON | 0 RON | 0 RON | 299.422 RON | 49.200 RON |
| Cheltuieli totale | 937 RON | 5.190 RON | 3.161 RON | 2.477 RON | 823 RON | 1.273 RON | 81.975 RON | 7.725 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 26.839 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 217.447 RON | 41.475 RON |
| Pierdere bruta | 937 RON | 5.190 RON | 0 RON | 2.177 RON | 823 RON | 1.273 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 22.594 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 211.436 RON | 39.999 RON |
| Pierdere neta | 937 RON | 5.190 RON | 0 RON | 2.177 RON | 823 RON | 1.273 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active circulante | 284.496 RON | 284.533 RON | 285.743 RON | 281.204 RON | 253.904 RON | 254.128 RON | 254.850 RON | 44.353 RON |
| Creante | 3.800 RON | 3.837 RON | 3.836 RON | 3.800 RON | 3.800 RON | 3.800 RON | 3.800 RON | 11.900 RON |
| Casa si conturi la banci | 280.696 RON | 280.696 RON | 281.907 RON | 277.404 RON | 250.104 RON | 250.328 RON | 251.050 RON | 32.453 RON |
| Datorii totale | 20.668 RON | 19.767 RON | 15.787 RON | 33.842 RON | 4.365 RON | 3.766 RON | 3.215 RON | 4.154 RON |
| Capitaluri proprii | 263.828 RON | 264.766 RON | 269.956 RON | 247.362 RON | 249.539 RON | 250.362 RON | 251.635 RON | 40.199 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | — | — | — | — | 1 | — |