ALEXIA FASHION STYLE S.R.L.
- J23/2432/2020ILFOVdin 25.06.2020
- J40/15912/2021BUCURESTIdin 15.09.2021in vigoare
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | — | -45.450 RON | 592.071 RON | — | 276.012 RON | -316.059 RON | 1 |
| 2023 | — | -46.067 RON | 546.621 RON | — | 276.012 RON |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | — | 5.698 RON |
| -270.609 RON |
| 1 |
| 2022 | 5.698 RON | -90.056 RON | 500.554 RON | 0 RON | 276.012 RON | -224.542 RON | 3 |
| 2021 | 45.851 RON | -95.923 RON | 363.566 RON | — | 225.813 RON | -134.487 RON | 3 |
| 2020 | 40.493 RON | -38.764 RON | 104.978 RON | 158 RON | 66.256 RON | -38.564 RON | 2 |
| 45.851 RON |
| 40.493 RON |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 5.698 RON | 45.851 RON | 40.493 RON |
| Cheltuieli totale | 45.450 RON | 46.067 RON | 95.697 RON | 141.315 RON | 78.852 RON |
| Pierdere bruta | 45.450 RON | 46.067 RON | 89.999 RON | 95.464 RON | 38.359 RON |
| Pierdere neta | 45.450 RON | 46.067 RON | 90.056 RON | 95.923 RON | 38.764 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 0 RON | — | 158 RON |
| Active circulante | 276.012 RON | 276.012 RON | 276.012 RON | 225.813 RON | 66.256 RON |
| Stocuri | 244.741 RON | 244.741 RON | 244.741 RON | 199.601 RON | 41.960 RON |
| Creante | 25.532 RON | 25.532 RON | 25.532 RON | 25.532 RON | 22.488 RON |
| Casa si conturi la banci | 5.739 RON | 5.739 RON | 5.739 RON | 680 RON | 1.808 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 0 RON | 3.266 RON | — |
| Datorii totale | 592.071 RON | 546.621 RON | 500.554 RON | 363.566 RON | 104.978 RON |
| Capitaluri proprii | -316.059 RON | -270.609 RON | -224.542 RON | -134.487 RON | -38.564 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.