ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 68.925 RON | 29.730 RON | 59.820 RON | — | 267.867 RON | 208.047 RON | 1 |
| 2023 | 154.495 RON | -5.532 RON | 57.972 RON | — | 236.290 RON | 178.318 RON | 1 |
| 2022 | 269.350 RON | 88.123 RON | 49.577 RON | — | 232.728 RON | 183.850 RON | 2 |
| 2021 | 292.255 RON | 99.578 RON | 42.874 RON | — | 137.982 RON | 95.727 RON | 2 |
| 2020 | 214.465 RON | 24.292 RON | 14.620 RON | — | 10.166 RON | -3.851 RON | 10 |
| 2019 | 173.671 RON | -28.343 RON | 30.178 RON | — | 2.035 RON | -28.143 RON | 5 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 68.925 RON | 154.495 RON | 269.350 RON | 292.255 RON | 214.465 RON | 173.671 RON |
| Venituri totale | 68.925 RON | 154.529 RON | 269.363 RON | 292.289 RON | 214.465 RON | 173.671 RON |
| Cheltuieli totale | 33.866 RON | 158.592 RON | 178.546 RON | 185.674 RON | 188.966 RON | 200.286 RON |
| Profit brut | 35.059 RON | 0 RON | 90.817 RON | 106.615 RON | 25.499 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 4.063 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 26.615 RON |
| Profit net | 29.730 RON | 0 RON | 88.123 RON | 99.578 RON | 24.292 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 5.532 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 28.343 RON |
| Active circulante | 267.867 RON | 236.290 RON | 232.728 RON | 137.982 RON | 10.166 RON | 2.035 RON |
| Stocuri | — | 180 RON | 180 RON | 70 RON | — | — |
| Creante | 251.024 RON | 10.490 RON | 226.081 RON | 5 RON | — | — |
| Casa si conturi la banci | 16.843 RON | 225.620 RON | 6.467 RON | 137.907 RON | 10.166 RON | 2.035 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | 699 RON | 619 RON | 603 RON | — |
| Datorii totale | 59.820 RON | 57.972 RON | 49.577 RON | 42.874 RON | 14.620 RON | 30.178 RON |
| Capitaluri proprii | 208.047 RON | 178.318 RON | 183.850 RON | 95.727 RON | -3.851 RON | -28.143 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 2 | 2 | 10 | 5 |