ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Un administrator din registru nu a putut fi legat de o identitate, așa că nu apare mai sus — îi potrivim după identificator, niciodată după nume.
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei. Se arata cele mai recent modificate 25.
Având în vedere lipsa de timp pentru deliberare, urmează a amâna pronunţarea în cauză la data de 24.08.2026, potrivit dispoziţiilor art. 405 alin. 2 Cod procedură penală.. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, astăzi, 06.08.2026.
Stabileşte termen de pronunţare la data de 06.08.2026
Amână judecarea cauzei la data de 22.07.2026, sala J3, ora 12.00, cerere amânare
Amână judecarea cauzei la data de 30.06.2026, sala J3, ora 10.00, cerere de amânare
Respinge apelul formulat de apelanta Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov, împotriva sentinţei civile nr. 10/Sind/14.01.2026 pronunţată de Tribunalul Braşov – Secţia a II -a civilă, de contencios administrativ şi fiscal, pe care o păstrează. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 369 alin.2 Cpc, astăzi 15.05.2026.
Având nevoie de timp pentru a delibera şi pentru a da posibilitatea părţilor să formuleze concluzii scrise, în temeiul art.396 alin.1 Cod procedură civilă, amână pronunţarea la 15 mai 2026. În temeiul art.396 alin.2 Cod de procedură civilă pronunţarea hotărârii se va face prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Respinge contestaţia formulată de contestatorul ADMINISTRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE BRAŞOV, în contradictoriu cu intimaţii IDEVO SPRL şi CENŢU SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei VECTRA SERVICE SRL, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 7 zile de la comunicarea hotărârii prin BPI. Cererea de apel se depune la Tribunalul Braşov. Pronunţată astăzi, 14.01.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite excepţia lipsei de interes în formularea apelului. Respinge apelul formulat de apelanta Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov împotriva sentinţei civile nr. 8/Sind/13.01.2026 pronunţată de Tribunalul Braşov, ca lipsit de interes. Definitivă. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, conform art. 402 Cpc, astăzi 17.02.2026.
Respinge ca neîntemeiată cererea formulată de reclamanta ADMINSITRAŢIA JUDEŢEANĂ A FINANŢELOR PUBLICE BRAŞOV, în contradictoriu cu intimaţii IDEVO SPRL şi CENŢU SPRL, în calitate de lichidator judiciar al debitoarei VECTRA SERVICE SRL, ca neîntemeiată. Cu drept de apel în termen de 5 zile de la comunicare. Cererea de apel se depune la Tribunalul Braşov – Secţia a II-a Civilă. Pronunţată în data de 13.01.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Procedura deschisa la 27.11.2013
Notificare privind deschiderea procedurii de insolvenţă prin procedură generală · BPI 20527/2013
Tabel preliminar al creanţelor · BPI 2596/2014
Tabel definitiv al creanţelor · BPI 10373/2017
Sentinţă privind confirmarea planului de reorganizare · BPI 23910/2017
Sentinţă de deschidere a procedurii falimentului în formă generală · BPI 4611/2020
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.301.768 RON | -472.658 RON | 64.159.095 RON | 40.176.918 RON | 16.883.052 RON | -7.684.596 RON | 12 |
| 2024 | 1.369.008 RON | -1.307.543 RON | 64.123.697 RON | 40.374.793 RON | 17.122.437 RON | -7.211.938 RON | 12 |
| 2023 | 1.339.345 RON | -3.283.256 RON | 64.112.109 RON | 40.556.496 RON | 18.236.688 RON | -5.904.396 RON | 15 |
| 2022 | 1.671.954 RON | 109.774 RON | 64.544.150 RON | 42.892.066 RON | 19.616.415 RON | -2.621.140 RON | 15 |
| 2021 | 1.836.714 RON | -286.873 RON | 65.196.197 RON | 43.110.237 RON | 19.940.518 RON | -2.730.913 RON | 18 |
| 2020 | 3.439.799 RON | -2.526.328 RON | 65.810.667 RON | 43.328.407 RON | 20.582.871 RON | -2.444.040 RON | 54 |
| 2019 | 10.026.449 RON | -15.390.039 RON | 64.498.372 RON | 43.579.462 RON | 21.706.595 RON | 82.288 RON | 146 |
| 2018 | 27.941.628 RON | -6.575.310 RON | 130.039.517 RON | 123.953.616 RON | 22.083.021 RON | 15.472.328 RON | 284 |
| 2017 | 35.277.927 RON | -7.886.731 RON | 129.068.834 RON | 124.396.850 RON | 27.433.080 RON | 22.047.638 RON | 323 |
| 2016 | 64.716.750 RON | -11.677.918 RON | 131.278.465 RON | 124.711.589 RON | 37.178.816 RON | 29.934.369 RON | 360 |
| 2015 | 80.025.714 RON | -1.932.696 RON | 145.440.828 RON | 125.846.993 RON | 61.882.591 RON | 41.612.287 RON | 353 |
| 2014 | 108.597.134 RON | -22.182.905 RON | 164.086.397 RON | 128.193.403 RON | 80.607.592 RON | 43.544.984 RON | 441 |
| 2013 | 153.690.521 RON | -9.707.711 RON | 160.272.340 RON | 137.078.947 RON | 89.473.235 RON | 65.188.168 RON | 887 |
| 2012 | 188.575.923 RON | 703.339 RON | 180.590.262 RON | 157.529.574 RON | 141.736.972 RON | 117.645.731 RON | 1.100 |
| 2011 | 280.969.243 RON | 6.377.622 RON | 219.293.673 RON | 168.822.143 RON | 170.218.615 RON | 117.083.260 RON | 1.119 |
| 2010 | 212.591.028 RON | 5.333.111 RON | 230.036.744 RON | 176.697.418 RON | 169.827.449 RON | 112.476.464 RON | 1.016 |
| 2009 | 182.114.722 RON | 6.103.343 RON | 230.901.590 RON | 186.275.267 RON | 158.988.075 RON | 109.494.986 RON | 1.206 |
| 2008 | 213.417.014 RON | 5.252.704 RON | 208.074.862 RON | 191.201.563 RON | 112.352.648 RON | 92.997.419 RON | 1.143 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.301.768 RON | 1.369.008 RON | 1.339.345 RON | 1.671.954 RON | 1.836.714 RON | 3.439.799 RON | 10.026.449 RON | 27.941.628 RON | 35.277.927 RON | 64.716.750 RON | 80.025.714 RON | 108.597.134 RON | 153.690.521 RON | 188.575.923 RON | 280.969.243 RON | 212.591.028 RON | 182.114.722 RON | 213.417.014 RON |
| Venituri totale | 2.193.594 RON | 2.157.706 RON | 2.045.049 RON | 2.654.553 RON | 2.253.831 RON | 3.540.153 RON | 87.184.354 RON | 27.267.302 RON | 37.735.745 RON | 63.740.704 RON | 79.965.692 RON | 76.601.693 RON | 162.437.610 RON | 230.707.873 RON | 283.683.476 RON | 232.234.431 RON | 223.158.543 RON | 236.758.880 RON |
| Cheltuieli totale | 2.666.252 RON | 3.465.249 RON | 5.328.305 RON | 2.544.779 RON | 2.540.704 RON | 6.066.481 RON | 102.574.393 RON | 33.842.612 RON | 45.622.476 RON | 75.418.622 RON | 81.898.388 RON | 98.784.598 RON | 172.145.321 RON | 229.492.968 RON | 275.903.115 RON | 225.004.327 RON | 215.890.859 RON | 230.322.437 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 109.774 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.214.905 RON | 7.780.361 RON | 7.230.104 RON | 7.267.684 RON | 6.436.443 RON |
| Pierdere bruta | 472.658 RON | 1.307.543 RON | 3.283.256 RON | 0 RON | 286.873 RON | 2.526.328 RON | 15.390.039 RON | 6.575.310 RON | 7.886.731 RON | 11.677.918 RON | 1.932.696 RON | 22.182.905 RON | 9.707.711 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 109.774 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 703.339 RON | 6.377.622 RON | 5.333.111 RON | 6.103.343 RON | 5.252.704 RON |
| Pierdere neta | 472.658 RON | 1.307.543 RON | 3.283.256 RON | 0 RON | 286.873 RON | 2.526.328 RON | 15.390.039 RON | 6.575.310 RON | 7.886.731 RON | 11.677.918 RON | 1.932.696 RON | 22.182.905 RON | 9.707.711 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 40.176.918 RON | 40.374.793 RON | 40.556.496 RON | 42.892.066 RON | 43.110.237 RON | 43.328.407 RON | 43.579.462 RON | 123.953.616 RON | 124.396.850 RON | 124.711.589 RON | 125.846.993 RON | 128.193.403 RON | 137.078.947 RON | 157.529.574 RON | 168.822.143 RON | 176.697.418 RON | 186.275.267 RON | 191.201.563 RON |
| Active circulante | 16.883.052 RON | 17.122.437 RON | 18.236.688 RON | 19.616.415 RON | 19.940.518 RON | 20.582.871 RON | 21.706.595 RON | 22.083.021 RON | 27.433.080 RON | 37.178.816 RON | 61.882.591 RON | 80.607.592 RON | 89.473.235 RON | 141.736.972 RON | 170.218.615 RON | 169.827.449 RON | 158.988.075 RON | 112.352.648 RON |
| Stocuri | 3.807.221 RON | 3.805.507 RON | 3.805.508 RON | 3.825.172 RON | 3.898.494 RON | 3.805.508 RON | 4.316.744 RON | 4.795.395 RON | 6.540.032 RON | 5.396.370 RON | 7.455.641 RON | 11.533.245 RON | 54.422.142 RON | 61.945.756 RON | 34.342.454 RON | 36.824.372 RON | 35.883.962 RON | 9.781.779 RON |
| Creante | 10.960.864 RON | 11.167.892 RON | 11.843.569 RON | 12.477.623 RON | 13.495.686 RON | 14.365.978 RON | 14.111.961 RON | 11.247.716 RON | 9.972.222 RON | 14.383.738 RON | 19.175.018 RON | 55.285.159 RON | 23.785.864 RON | 69.434.370 RON | 88.594.456 RON | 103.424.609 RON | 97.811.566 RON | 97.230.137 RON |
| Casa si conturi la banci | 2.114.967 RON | 2.149.038 RON | 2.587.611 RON | 3.313.620 RON | 2.546.338 RON | 2.411.385 RON | 3.277.890 RON | 6.039.910 RON | 10.920.826 RON | 17.398.708 RON | 35.251.932 RON | 13.789.188 RON | 11.265.229 RON | 10.356.846 RON | 47.281.705 RON | 29.578.468 RON | 25.292.547 RON | 5.340.732 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | 40.820 RON | 90.074 RON | 270.678 RON | 400.755 RON | 455.090 RON | 546.397 RON | 225.968 RON | 303.908 RON | 427.381 RON | 1.087.412 RON | 722.822 RON | 2.770.036 RON | 5.352.582 RON |
| Datorii totale | 64.159.095 RON | 64.123.697 RON | 64.112.109 RON | 64.544.150 RON | 65.196.197 RON | 65.810.667 RON | 64.498.372 RON | 130.039.517 RON | 129.068.834 RON | 131.278.465 RON | 145.440.828 RON | 164.086.397 RON | 160.272.340 RON | 180.590.262 RON | 219.293.673 RON | 230.036.744 RON | 230.901.590 RON | 208.074.862 RON |
| Provizioane | 585.471 RON | 585.471 RON | 585.471 RON | 585.471 RON | 585.471 RON | 585.471 RON | 795.471 RON | 795.470 RON | 1.114.213 RON | 1.132.661 RON | 1.222.866 RON | 1.395.582 RON | 1.395.582 RON | 1.457.934 RON | 3.751.237 RON | 4.734.481 RON | 7.636.802 RON | 7.834.512 RON |
| Capitaluri proprii | -7.684.596 RON | -7.211.938 RON | -5.904.396 RON | -2.621.140 RON | -2.730.913 RON | -2.444.040 RON | 82.288 RON | 15.472.328 RON | 22.047.638 RON | 29.934.369 RON | 41.612.287 RON | 43.544.984 RON | 65.188.168 RON | 117.645.731 RON | 117.083.260 RON | 112.476.464 RON | 109.494.986 RON | 92.997.419 RON |
| Capital subscris varsat | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 3.000.000 RON | 1.500.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 12 | 12 | 15 | 15 | 18 | 54 | 146 | 284 | 323 | 360 | 353 | 441 | 887 | 1.100 | 1.119 | 1.016 | 1.206 | 1.143 |
51 de contracte atribuite, in valoare de 16.341.568 lei
In valoarea licitatiilor intra si plafoanele acordurilor-cadru: bani promisi, nu incasati. Defalcarea pe feluri de achizitie e in pagina de contracte.
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 1.600.195 lei.
Achizitii directe
24 de contracte
1.600.171 lei
Licitatii publice
3 contracte
12.644.206 lei
Achizitii offline
24 de contracte
2.097.191 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.941 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.934.337 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.374 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.460 din cele 392.941 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.224.692 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 01.09.2026, 15:41).