PBM-PROFESSIONAL BUSINESS MANAGEMENT SRL
- J40/2847/2013BUCURESTIdin 05.03.2013
- J23/2205/2014ILFOVdin 29.07.2014
- J2015012158403BUCURESTIdin 06.10.2015in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
sectorul 6, Corp B, subsol · sectorul 6, Corp C, parter, spaţiile B1-B19
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorfostă | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 2.109.059 RON | 125.217 RON | 322.083 RON | 194.253 RON | 579.156 RON | 454.459 RON | 7 |
| 2024 | 808.786 RON | 84.302 RON | 117.778 RON | 152.566 RON | 291.469 RON | 329.242 RON | 4 |
| 2023 | 551.247 RON | 100.223 RON | 91.721 RON | 13.455 RON | 323.206 RON | 244.940 RON | 2 |
| 2022 | 503.678 RON | 143.397 RON | 173.450 RON | 12.998 RON | 305.169 RON | 144.717 RON | 1 |
| 2021 | 492.331 RON | 139.235 RON | 72.162 RON | 14.643 RON | 198.074 RON | 140.555 RON | 1 |
| 2020 | 382.323 RON | 145.676 RON | 87.058 RON | 10.581 RON | 223.473 RON | 146.996 RON | 2 |
| 2019 | 289.164 RON | 22.881 RON | 96.481 RON | 11.569 RON | 109.113 RON | 24.201 RON | 2 |
| 2018 | 330.258 RON | 8.627 RON | 111.623 RON | 2.556 RON | 119.014 RON | 9.947 RON | 2 |
| 2017 | 273.517 RON | 29.616 RON | 120.951 RON | 3.085 RON | 148.802 RON | 30.936 RON | 2 |
| 2016 | 194.190 RON | 8.807 RON | 63.453 RON | 3.614 RON | 72.987 RON | 13.148 RON | 2 |
| 2015 | 235.084 RON | 3.041 RON | 70.898 RON | 4.263 RON | 66.175 RON | 4.341 RON | 6 |
| 2014 | 340.810 RON | 38.596 RON | 70.083 RON | — | 112.613 RON | 42.530 RON | 6 |
| 2013 | 222.710 RON | 2.934 RON | 65.143 RON | 141 RON | 68.936 RON | 3.934 RON | 6 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 2.109.059 RON | 808.786 RON | 551.247 RON | 503.678 RON | 492.331 RON | 382.323 RON | 289.164 RON | 330.258 RON | 273.517 RON | 194.190 RON | 235.084 RON | 340.810 RON | 222.710 RON |
| Venituri totale | 2.157.353 RON | 947.931 RON | 551.247 RON | 504.221 RON | 492.331 RON | 383.323 RON | 289.165 RON | 330.287 RON | 273.519 RON | 194.196 RON | 235.111 RON | 340.848 RON | 222.747 RON |
| Cheltuieli totale | 2.012.408 RON | 850.360 RON | 446.339 RON | 355.883 RON | 348.270 RON | 233.813 RON | 263.392 RON | 318.357 RON | 241.168 RON | 183.609 RON | 231.400 RON | 294.691 RON | 219.201 RON |
| Profit brut | 144.945 RON | 97.571 RON | 104.908 RON | 148.338 RON | 144.061 RON | 149.510 RON | 25.773 RON | 11.930 RON | 32.351 RON | 10.587 RON | 3.711 RON | 46.157 RON | 3.546 RON |
| Profit net | 125.217 RON | 84.302 RON | 100.223 RON | 143.397 RON | 139.235 RON | 145.676 RON | 22.881 RON | 8.627 RON | 29.616 RON | 8.807 RON | 3.041 RON | 38.596 RON | 2.934 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 194.253 RON | 152.566 RON | 13.455 RON | 12.998 RON | 14.643 RON | 10.581 RON | 11.569 RON | 2.556 RON | 3.085 RON | 3.614 RON | 4.263 RON | — | 141 RON |
| Active circulante | 579.156 RON | 291.469 RON | 323.206 RON | 305.169 RON | 198.074 RON | 223.473 RON | 109.113 RON | 119.014 RON | 148.802 RON | 72.987 RON | 66.175 RON | 112.613 RON | 68.936 RON |
| Stocuri | 0 RON | 122.560 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Creante | 576.101 RON | 166.237 RON | 319.564 RON | 304.350 RON | 197.140 RON | 222.989 RON | 108.552 RON | 115.692 RON | 147.899 RON | 72.162 RON | 63.669 RON | 108.479 RON | 67.277 RON |
| Casa si conturi la banci | 3.055 RON | 2.672 RON | 3.642 RON | 819 RON | 934 RON | 484 RON | 561 RON | 3.322 RON | 903 RON | 825 RON | 2.506 RON | 4.134 RON | 1.659 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.133 RON | 2.985 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.801 RON | — | — |
| Datorii totale | 322.083 RON | 117.778 RON | 91.721 RON | 173.450 RON | 72.162 RON | 87.058 RON | 96.481 RON | 111.623 RON | 120.951 RON | 63.453 RON | 70.898 RON | 70.083 RON | 65.143 RON |
| Capitaluri proprii | 454.459 RON | 329.242 RON | 244.940 RON | 144.717 RON | 140.555 RON | 146.996 RON | 24.201 RON | 9.947 RON | 30.936 RON | 13.148 RON | 4.341 RON | 42.530 RON | 3.934 RON |
| Capital subscris varsat | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | 1.100 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON |
| Nr. mediu salariati | 7 | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 6 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.