| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.349.478 RON | 1.070.621 RON | 314.003 RON | 162.197 RON | 1.222.667 RON | 1.070.861 RON | 1 |
| 2024 | 1.109.344 RON | 764.865 RON | 453.237 RON | 206.467 RON | 1.011.855 RON |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 765.105 RON |
| 1 |
| 2023 | 420.323 RON | 259.421 RON | 216.365 RON | 9.106 RON | 585.437 RON | 378.178 RON | 1 |
| 2022 | 368.242 RON | 251.660 RON | 31.796 RON | 16.161 RON | 750.435 RON | 735.061 RON | — |
| 2021 | 184.988 RON | 140.843 RON | 17.208 RON | 14.938 RON | 486.561 RON | 484.551 RON | 0 |
| 2020 | 91.350 RON | 71.196 RON | 15.403 RON | 22.859 RON | 336.252 RON | 343.708 RON | — |
| 2019 | 143.059 RON | 128.487 RON | 26.824 RON | 31.172 RON | 267.909 RON | 272.513 RON | — |
| 2018 | 41.575 RON | 36.813 RON | 31.120 RON | — | 175.146 RON | 144.026 RON | — |
| 2017 | 42.712 RON | 36.768 RON | 894 RON | — | 108.106 RON | 107.212 RON | — |
| 2016 | 80.159 RON | 70.244 RON | 1.422 RON | — | 71.866 RON | 70.444 RON | — |
| 2016 |
|---|
| Cifra de afaceri | 1.349.478 RON | 1.109.344 RON | 420.323 RON | 368.242 RON | 184.988 RON | 91.350 RON | 143.059 RON | 41.575 RON | 42.712 RON | 80.159 RON |
| Venituri totale | 1.349.826 RON | 1.110.829 RON | 420.323 RON | 368.242 RON | 184.988 RON | 91.350 RON | 143.065 RON | 41.575 RON | 42.712 RON | 80.159 RON |
| Cheltuieli totale | 193.484 RON | 312.635 RON | 108.139 RON | 107.192 RON | 39.261 RON | 17.413 RON | 10.286 RON | 3.515 RON | 4.663 RON | 7.510 RON |
| Profit brut | 1.156.342 RON | 798.194 RON | 312.184 RON | 261.050 RON | 145.727 RON | 73.937 RON | 132.779 RON | 38.060 RON | 38.049 RON | 72.649 RON |
| Profit net | 1.070.621 RON | 764.865 RON | 259.421 RON | 251.660 RON | 140.843 RON | 71.196 RON | 128.487 RON | 36.813 RON | 36.768 RON | 70.244 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 162.197 RON | 206.467 RON | 9.106 RON | 16.161 RON | 14.938 RON | 22.859 RON | 31.172 RON | — | — | — |
| Active circulante | 1.222.667 RON | 1.011.855 RON | 585.437 RON | 750.435 RON | 486.561 RON | 336.252 RON | 267.909 RON | 175.146 RON | 108.106 RON | 71.866 RON |
| Stocuri | 0 RON | — | — | — | 0 RON | 3.001 RON | — | — | — | — |
| Creante | 974.884 RON | 917.219 RON | 526.410 RON | 225.693 RON | 153.393 RON | 98.037 RON | 88.232 RON | 76.477 RON | 74.355 RON | 767 RON |
| Casa si conturi la banci | 247.783 RON | 94.636 RON | 59.027 RON | 524.742 RON | 333.168 RON | 235.214 RON | 179.677 RON | 98.669 RON | 33.751 RON | 71.099 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | 20 RON | — | 261 RON | 260 RON | — | 256 RON | — | — | — |
| Datorii totale | 314.003 RON | 453.237 RON | 216.365 RON | 31.796 RON | 17.208 RON | 15.403 RON | 26.824 RON | 31.120 RON | 894 RON | 1.422 RON |
| Capitaluri proprii | 1.070.861 RON | 765.105 RON | 378.178 RON | 735.061 RON | 484.551 RON | 343.708 RON | 272.513 RON | 144.026 RON | 107.212 RON | 70.444 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | — | 0 | — | — | — | — | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.