| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | 506.082 RON | 226.430 RON | 66.280 RON | — | 341.460 RON | 275.180 RON | 1 |
| 2020 | 291.264 RON | 2.671 RON | 77.399 RON | — | 126.149 RON |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 506.082 RON |
ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
| 48.750 RON |
| 1 |
| 2019 | 220.323 RON | 35.043 RON | 22.483 RON | — | 103.605 RON | 81.122 RON | 1 |
| 2018 | 119.744 RON | 14.610 RON | 5.187 RON | — | 51.266 RON | 46.079 RON | 1 |
| 2017 | 163.812 RON | 32.879 RON | 21.930 RON | — | 53.399 RON | 31.469 RON | 1 |
| 2016 | — | -1.610 RON | 20.834 RON | — | 19.424 RON | -1.410 RON | — |
| 291.264 RON |
| 220.323 RON |
| 119.744 RON |
| 163.812 RON |
| — |
| Venituri totale | 506.082 RON | 326.307 RON | 220.323 RON | 119.744 RON | 163.813 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 267.441 RON | 315.286 RON | 180.463 RON | 101.541 RON | 126.016 RON | 1.610 RON |
| Profit brut | 238.641 RON | 11.021 RON | 39.860 RON | 18.203 RON | 37.797 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.610 RON |
| Profit net | 226.430 RON | 2.671 RON | 35.043 RON | 14.610 RON | 32.879 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 1.610 RON |
| Active circulante | 341.460 RON | 126.149 RON | 103.605 RON | 51.266 RON | 53.399 RON | 19.424 RON |
| Stocuri | 37.484 RON | 55.236 RON | 58.243 RON | 50.335 RON | 49.438 RON | 17.570 RON |
| Creante | 300.177 RON | 44.350 RON | 36.756 RON | 610 RON | 138 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 3.799 RON | 26.563 RON | 8.606 RON | 321 RON | 3.823 RON | 1.854 RON |
| Datorii totale | 66.280 RON | 77.399 RON | 22.483 RON | 5.187 RON | 21.930 RON | 20.834 RON |
| Capitaluri proprii | 275.180 RON | 48.750 RON | 81.122 RON | 46.079 RON | 31.469 RON | -1.410 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — |
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| Nume | Cotă Capital |
|---|
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.