THERMA FOXY PELETY SRL
- J40/8757/2017BUCURESTIdin 09.06.2017
- J35/300/2021TIMISdin 27.01.2021
- J40/2769/2022BUCURESTIdin 15.02.2022in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
imobil înscris în cartea funciară nr. 410154, nr. parcelă A401/1/4/3
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 9 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmăadministrator | 100% |
| persoanăadministratorrevocat în acte, listat în registru | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020 | 20.850 RON | 11.815 RON | 65.122 RON | 132.491 RON | 44.891 RON | -20.231 RON | 2 |
| 2019 | 198.540 RON | 15.591 RON | 56.414 RON | 151.952 RON | 69.686 RON | -32.057 RON | 3 |
| 2018 | 21.545 RON | -40.598 RON | 240.277 RON | 175.517 RON | 17.113 RON | -47.647 RON | 3 |
| 2017 | — | -7.249 RON | 8.216 RON | — | 212 RON | -7.049 RON | — |
| Indicator | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 20.850 RON | 198.540 RON | 21.545 RON | — |
| Venituri totale | 89.275 RON | 198.543 RON | 21.556 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 77.251 RON | 180.966 RON | 61.939 RON | 7.249 RON |
| Profit brut | 12.024 RON | 17.577 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 40.383 RON | 7.249 RON |
| Profit net | 11.815 RON | 15.591 RON | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 40.598 RON | 7.249 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 132.491 RON | 151.952 RON | 175.517 RON | — |
| Active circulante | 44.891 RON | 69.686 RON | 17.113 RON | 212 RON |
| Stocuri | — | 15.360 RON | 15.357 RON | — |
| Creante | 37.974 RON | 54.109 RON | 1.390 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 6.917 RON | 217 RON | 366 RON | 212 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | 955 RON |
| Datorii totale | 65.122 RON | 56.414 RON | 240.277 RON | 8.216 RON |
| Venituri in avans | 132.491 RON | 197.281 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | -20.231 RON | -32.057 RON | -47.647 RON | -7.049 RON |
| Capital subscris varsat | 210 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | 3 | — |