ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Afisate primele 50. Pagina persoanei le arata pe toate.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 100% |
| firmăadministrator | — |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 36.400 RON | 31.347 RON | 1.958 RON | 483 RON | 461.330 RON | 459.621 RON | — |
| 2021 | 162.795 RON | 158.078 RON | 4.076 RON | 3.384 RON | 432.006 RON | 428.274 RON | — |
| 2020 | 145.934 RON | 135.321 RON | 5.000 RON | — | 284.874 RON | 270.195 RON | — |
| 2019 | 77.392 RON | 70.850 RON | 1.922 RON | — | 136.796 RON | 134.874 RON | — |
| 2018 | 71.623 RON | 63.624 RON | 1.926 RON | 121 RON | 65.829 RON | 64.024 RON | — |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 36.400 RON | 162.795 RON | 145.934 RON | 77.392 RON | 71.623 RON |
| Venituri totale | 39.206 RON | 169.434 RON | 145.934 RON | 77.392 RON | 71.623 RON |
| Cheltuieli totale | 7.095 RON | 6.570 RON | 6.235 RON | 4.220 RON | 5.850 RON |
| Profit brut | 32.111 RON | 162.864 RON | 139.699 RON | 73.172 RON | 65.773 RON |
| Profit net | 31.347 RON | 158.078 RON | 135.321 RON | 70.850 RON | 63.624 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 483 RON | 3.384 RON | — | — | 121 RON |
| Active circulante | 461.330 RON | 432.006 RON | 284.874 RON | 136.796 RON | 65.829 RON |
| Casa si conturi la banci | 461.330 RON | 432.006 RON | 284.874 RON | 136.796 RON | 65.829 RON |
| Datorii totale | 1.958 RON | 4.076 RON | 5.000 RON | 1.922 RON | 1.926 RON |
| Venituri in avans | 234 RON | 3.040 RON | 9.679 RON | — | — |
| Capitaluri proprii | 459.621 RON | 428.274 RON | 270.195 RON | 134.874 RON | 64.024 RON |
| Capital subscris varsat | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON | 400 RON |