AXXA MANPOWER SOLUTION S.R.L.
- AKI AUTO MOTO LEASING S.R.L.documentat 2019 – 2020
- AXXA PREMIUM AUTO RULATE S.R.L.documentat 2020 – 2022
- J29/1450/2019PRAHOVAdin 04.04.2019
- J40/955/2023BUCURESTIdin 19.01.2023in vigoare
ONRC · 08.07.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2021 | — | -66.844 RON | 45.140 RON | — | 14.281 RON | -30.859 RON | 1 |
| 2020 | 123.495 RON | 35.765 RON | 11.818 RON | — | 47.803 RON | 35.985 RON | 2 |
| 2019 | — | 0 RON | 0 RON | 200 RON | — | 200 RON | 0 |
| Indicator | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | — | 123.495 RON | — |
| Venituri totale | 0 RON | 123.545 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 66.844 RON | 86.545 RON | — |
| Profit brut | 0 RON | 37.000 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 66.844 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | 0 RON | 35.765 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 66.844 RON | 0 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | 200 RON |
| Active circulante | 14.281 RON | 47.803 RON | — |
| Creante | 14.077 RON | 6.793 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 204 RON | 41.010 RON | — |
| Datorii totale | 45.140 RON | 11.818 RON | 0 RON |
| Capitaluri proprii | -30.859 RON | 35.985 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 220 RON | 220 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 0 |