ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nu am putut lega aceasta persoana de o identitate, asa ca nu stim in ce alte firme apare. O potrivim dupa identificator, niciodata dupa nume.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 10 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
În temeiul art.200 alin.(4) NCPC anulează cererea pentru lipsa semnăturii. Cu drept de cerere de reexaminare în termen de 15 zile de la comunicare. Data în Camera de Consiliu si pronunţată prin punerea la dispoziţia părţilor prin grefa instanţei astăzi, 12.11.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 503.996 RON | 55.122 RON | 843.300 RON | 223 RON | 1.491.634 RON | 648.595 RON | 8 |
| 2024 | 932.289 RON | 188.124 RON | 414.426 RON | 1.559 RON | 1.006.302 RON | 593.473 RON | 15 |
| 2023 | 751.930 RON | 303.132 RON | 371.005 RON | 2.896 RON | 773.420 RON | 405.349 RON | 14 |
| 2022 | 196.922 RON | 117.140 RON | 119.774 RON | 0 RON | 221.953 RON | 102.217 RON | 4 |
| 2020 | 44.811 RON | 30.704 RON | 11.853 RON | 20 RON | 42.737 RON | 30.904 RON | 1 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 503.996 RON | 932.289 RON | 751.930 RON | 196.922 RON | 44.811 RON |
| Venituri totale | 504.578 RON | 932.450 RON | 752.483 RON | 196.961 RON | 44.840 RON |
| Cheltuieli totale | 438.111 RON | 718.070 RON | 442.955 RON | 77.851 RON | 13.688 RON |
| Profit brut | 66.467 RON | 214.380 RON | 309.528 RON | 119.110 RON | 31.152 RON |
| Profit net | 55.122 RON | 188.124 RON | 303.132 RON | 117.140 RON | 30.704 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 223 RON | 1.559 RON | 2.896 RON | 0 RON | 20 RON |
| Active circulante | 1.491.634 RON | 1.006.302 RON | 773.420 RON | 221.953 RON | 42.737 RON |
| Stocuri | 0 RON | 2.473 RON | — | 0 RON | — |
| Creante | 1.424.776 RON | 987.372 RON | 737.991 RON | 186.909 RON | 25.346 RON |
| Casa si conturi la banci | 66.858 RON | 16.457 RON | 35.429 RON | 35.044 RON | 17.391 RON |
| Cheltuieli in avans | 38 RON | 38 RON | 38 RON | 38 RON | — |
| Datorii totale | 843.300 RON | 414.426 RON | 371.005 RON | 119.774 RON | 11.853 RON |
| Capitaluri proprii | 648.595 RON | 593.473 RON | 405.349 RON | 102.217 RON | 30.904 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 8 | 15 | 14 | 4 | 1 |