ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Admite în parte cererea. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 1.410,74 lei, cu titlu de debit principal, actualizat cu rata inflaţiei. Obligă pârâta la plata către reclamantă a penalităţilor de întârziere în cuantum de 0,5% pe zi întârziere de la data scadenţei fiecărei facturi, până la data plăţii efective. Respinge în rest cererea ca neîntemeiată. Obligă pârâta la plata către reclamantă a sumei de 200 lei, cu titlu de cheltuieli de judecată, reprezentând taxă judiciară de timbru. Executorie de drept. Cu drept de a exercita calea de atac a apelului în termen de 30 de zile de la comunicarea copiei de pe hotărâre. În situaţia exercitării căii de atac, cererea de apel se depune la Judecătoria Sectorului 2 Bucureşti, sub sancţiunea nulităţii absolute. Pronunţată astăzi, 30.07.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | 329.860 RON | 129.198 RON | 30.920 RON | — | 160.358 RON | 129.438 RON | 1 |
| 2021 | 371.501 RON | 257.640 RON | 25.986 RON | — | 283.866 RON | 257.880 RON | 2 |
| 2020 | 239.094 RON | 170.398 RON | 8.777 RON | — | 179.415 RON | 170.638 RON | 1 |
| 2019 | 6.771 RON | 3.927 RON | 1.480 RON | — | 5.607 RON | 4.127 RON | 1 |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 329.860 RON | 371.501 RON | 239.094 RON | 6.771 RON |
| Venituri totale | 350.468 RON | 398.497 RON | 248.325 RON | 6.841 RON |
| Cheltuieli totale | 217.835 RON | 136.951 RON | 74.746 RON | 2.846 RON |
| Profit brut | 132.633 RON | 261.546 RON | 173.579 RON | 3.995 RON |
| Profit net | 129.198 RON | 257.640 RON | 170.398 RON | 3.927 RON |
| Active circulante | 160.358 RON | 283.866 RON | 179.415 RON | 5.607 RON |
| Creante | 130.980 RON | 82.006 RON | 50.786 RON | 753 RON |
| Casa si conturi la banci | 29.378 RON | 201.860 RON | 128.629 RON | 4.854 RON |
| Datorii totale | 30.920 RON | 25.986 RON | 8.777 RON | 1.480 RON |
| Capitaluri proprii | 129.438 RON | 257.880 RON | 170.638 RON | 4.127 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 2 | 1 | 1 |