ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 3 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 4 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoană | 100% |
| persoanăadministrator | — |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 0 RON | -5.195 RON | 66.015 RON | 2.811 RON | 10.325 RON | -52.879 RON | 0 |
| 2024 | — | -9.774 RON | 69.700 RON | 8.006 RON | 14.010 RON | -47.684 RON | — |
| 2023 | 48.661 RON | -38.109 RON | 69.700 RON | 14.749 RON | 17.041 RON | -37.910 RON | 1 |
| 2022 | — | 0 RON | 2.000 RON | 700 RON | 1.500 RON | 200 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 0 RON | — | 48.661 RON | — |
| Venituri totale | 0 RON | 0 RON | 48.661 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 5.195 RON | 9.774 RON | 86.770 RON | — |
| Pierdere bruta | 5.195 RON | 9.774 RON | 38.109 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 5.195 RON | 9.774 RON | 38.109 RON | 0 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 2.811 RON | 8.006 RON | 14.749 RON | 700 RON |
| Active circulante | 10.325 RON | 14.010 RON | 17.041 RON | 1.500 RON |
| Stocuri | 8.785 RON | 8.785 RON | 8.785 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 1.540 RON | 5.225 RON | 8.256 RON | 1.500 RON |
| Datorii totale | 66.015 RON | 69.700 RON | 69.700 RON | 2.000 RON |
| Capitaluri proprii | -52.879 RON | -47.684 RON | -37.910 RON | 200 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 0 | — | 1 | — |