ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 31.08.2026
oraşul Voluntari
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri.
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 5 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Afisate primele 50. Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministratorprocent dedus, nu scris în act | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 391.862 RON | -92.256 RON | 406.439 RON | 3.138 RON | 322.318 RON | -80.983 RON | 1 |
| 2024 | 137.818 RON | 12.404 RON | 313.712 RON | 679 RON | 324.306 RON | 11.273 RON | 1 |
| 2023 | — | -1.331 RON | 5.000 RON | — | 3.869 RON | -1.131 RON | — |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 391.862 RON | 137.818 RON | — |
| Venituri totale | 391.959 RON | 137.912 RON | 0 RON |
| Cheltuieli totale | 484.215 RON | 123.136 RON | 1.331 RON |
| Profit brut | 0 RON | 14.776 RON | 0 RON |
| Pierdere bruta | 92.256 RON | 0 RON | 1.331 RON |
| Profit net | 0 RON | 12.404 RON | 0 RON |
| Pierdere neta | 92.256 RON | 0 RON | 1.331 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 3.138 RON | 679 RON | — |
| Active circulante | 322.318 RON | 324.306 RON | 3.869 RON |
| Stocuri | 178.768 RON | 244.033 RON | — |
| Creante | 140.027 RON | 41.002 RON | — |
| Casa si conturi la banci | 3.523 RON | 39.271 RON | 3.869 RON |
| Datorii totale | 406.439 RON | 313.712 RON | 5.000 RON |
| Capitaluri proprii | -80.983 RON | 11.273 RON | -1.131 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 1 | 1 | — |