ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 1.243.842 RON | 17.123 RON | 66.555 RON | 14.193 RON | 66.833 RON | 17.886 RON | 3 |
| 2024 | 1.083.998 RON | 563 RON | 87.796 RON | 19.497 RON | 45.465 RON | 763 RON | 8 |
| Indicator | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.243.842 RON | 1.083.998 RON |
| Venituri totale | 1.250.214 RON | 1.084.102 RON |
| Cheltuieli totale | 1.230.057 RON | 1.082.173 RON |
| Profit brut | 20.157 RON | 1.929 RON |
| Profit net | 17.123 RON | 563 RON |
| Active fixe (imobilizate) | 14.193 RON | 19.497 RON |
| Active circulante | 66.833 RON | 45.465 RON |
| Stocuri | 31.660 RON | 5.119 RON |
| Creante | 21.390 RON | 902 RON |
| Casa si conturi la banci | 13.783 RON | 39.444 RON |
| Cheltuieli in avans | 3.415 RON | 23.597 RON |
| Datorii totale | 66.555 RON | 87.796 RON |
| Capitaluri proprii | 17.886 RON | 763 RON |
| Capital subscris varsat | 200 RON | 200 RON |
| Nr. mediu salariati | 3 | 8 |