ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 28.08.2026
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 100% |
| 1 deținător în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Dosare in care o parte poarta o denumire pe care o au mai multe firme, iar aceasta e unul dintre candidati. Nu sunt confirmate ca dosare ale firmei.
În baza art.413 alin.1 pct.2 Cod procedură civilă dispune suspendarea judecătii până la solutionarea definitivă a dosarului nr.685/P/2022 al Parchetului de pe lângă Judecătoria Jibou. Dispune trimiterea dosarului spre păstrare la arhiva instantei. Cu drept de recurs pe toata durata suspendări judecătii.Cererea de recurs se depune la Tribunalul Sălaj. Pronuntată azi, 5 februarie 2024, prin punerea solutiei la dispozitia părtilor prin mijlocirea grefei instantei.
Emitere adresă către Parchetul de pe lângă Judecătoria Jibou să comunice instan?ei informatii referitoare la stadiul cercetărilor efectuate în dosarul 685/P/2022, respectiv dacă s-a încept urmărirea penală pentru vreo infractiune si /sau fată de vreo persoană.
Uneste cu fondul exceptia prescriptiei dreptului material la actiune. Emitere adresă către Parchetul de pe lângă Judecătoria Zalău să copmunice ionstantei stadiul cercetărilor penale în dosarul nr.684/P/2022. Prorogă discutarea probatiunii.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
În temeiul art.129 alin. 2 din Legea privind procedura insolvenţei, Aprobă raportul final privind pe debitorul FLAVOIA SRL. În temeiul art. 132 alin. 2 din Legea privind procedura insolvenţei, Dispune închiderea procedurii insolvenţei debitorului FLAVOIA SRL . Dispune radierea debitorului din Registrul Comerţului. În temeiul art.136 din Legea privind procedura insolvenţei, Descarcă pe lichidatorul judiciar GEFIN INSOLV SPRL, de orice îndatoriri şi responsabilităţi. În temeiul art.135 din Legea privind procedura insolvenţei, Dispune notificarea prezentei sentinţe creditorilor, lichidatorului judiciar, Direcţiei Teritoriale a Finanţelor Publice, Oficiului Registrului Comerţului de pe lângă Tribunalul Bihor pentru efectuarea menţiunii de radiere, precum şi publicarea în Buletinul procedurilor de insolvenţă. Cu recurs în 10 zile de la comunicarea prezentei prin BPI, recurs ce se va depune la Tribunalul Bihor. Pronunţată în şedinţă publică azi, 02.11.2023.
In vederea deliberării asupra cererii de închidere a procedurii, amana pronuntarea pentru data de 02.11.2023
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
Termen 02.06.2022 în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
Termen 24.02.2022 în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
Termen 17.06.2021 in vederea continuării demersurilor în cadrul procedurii.
Pentru continuarea demersurilor în cadrul procedurii
În vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii;
Suspendat de drept potrivit Decretului nr. 240 din 14 aprilie 2020 privind prelungirea stării de urgentă, dat de Presedintelui Romaniei
În vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii;
Respinge cererea de abţinere formulată de domnul judecător Hulea Radu Cătălin. Dată în Cameră de Consiliu şi pronunţată în şedinţă publică din 11.11.2019 şi pronunţată în şedinţa publică din 11.11.019. Fără cale de atac.
scos de pe rol în vederea solutionării abtinerii presedintelui de complet
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii,
în vederea continuării demersurilor
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
în vederea continuării demersurilor
în vederea continuării demersurilor
pentru valorificarea bunurilor debitorului
în vederea continuării demersurilor
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
în vederea continuării demersurilor
în vederea continuării demersurilor
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
în vederea continuării demersurilor
în vederea continuării demersurilor
în vederea continuării demersurilor
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii
pentru continuarea demersurilor din cadrul procedurii
DISPUNE INTRAREA ÎN FALIMENT A DEBITORULUI
RESPINGE CEREREA DE INTRARE ÎN FALIMENT A DEBITORULUI
ÎN VEDEREA DELIBERĂRII
ÎN VEDEEA DELIBERĂRII
ÎN VEDEREA DELIBERĂRII
În vederea punerii în aplicare a planului de reorganizare,
Admite cererea de abţinere formulată de doamna judecător Jurjuţ Lazăr Daniela
În vederea soluţionării cererii de abţinere a d-nei judecător Jurjuţ Lazăr Daniela,
În vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii şi pentru formularea declaraţiei de abţinere a judecătorului sindic faţă de cele patru contestaţii, ca urmare a casării cu trimitere,
În vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii şi pentru citarea contestatoarelor SC Consfruct SRL, SC Group Metal Trading SRL, B.C. Intesa Sanpaolo Bank S.A. Arad, SC Financiar Invest SRL
În vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii şi pentru restituirea dosarului de la Curtea de Apel Oradea,
În vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii,
RESPINGE CONTESTATIA FORMULATA DE SC IMPULS LEASING ROMANIA IFN SA
amâna pronunţarea cauzei pentru data de 09.02.2012
amâna pronunţarea cauzei pentru data de 02.02.2012
amâna pronunţarea cauzei pentru data de 26.01.2012 pentru continuarea procedurii
Pentru a se cita creditoarea SC IMPULS LEASING ROMÂNIA IFN SA cu menţiunea de a achita taxă timbru în sumă de 120 lei şi timbru judiciar 0,3 lei pentru contestaţia formulată şi în vederea continuării demersurilor din cadrul procedurii,
Respinge cererea de lămurire a dispozitvului, formulată de creditorul B.C. INtesa Sanpaolo Romania SA Arad- Sucursala Zalău. Dispune îndreptarea din oficiu a erorii materiale.
Pentru realizarea planului de reorganizare
pentru verificarea declaraţiei de creanţă formulate de SC Impuls Leasing Romania IFN SA şi pentru soluţionarea cererii formulate de Mach Drubez
Admite cererea. Dispune completarea dispozitivului în sensul considerentelor, de admitere a contestaţiei la procesul-verbal al Adunării Creditorilor.
Confirmă planul de reorganizare
termen pronunţare 03.03.2011
termen pronunţare 17.02.2011
Termen pronunţare 10.02.2011
Termen pronunţare 03.02.2011
Termen pronunţare pentru confirmarea plan:27.01.2011
Pentru depunerea planului de reorganizare
Respinge contestaţiile la tabelul creanţelor formulate de Group Metal Trading SRL, Rofavic SRL, Agricola SA, Consfruct SRL. Admite contestaţia SC Thiatos SRL. Fără cheltuieli de judecată
În vederea deliberării termen pronunţare 21.10.2010
În vederea deliberării termen pronunţare 14.10.2010
În vederea deliberării termen pronunţare 07.10.2010
Amână pronunţarea pentru data de 30.09.2010
Termen pronunţare contestaţie la tabelul creanţelor: 23.09.2010 Termen pronunţare contestaţie la procesul-verbal al Adunării Creditorilor din 14.06.2010 : 23.09.2010
pentru afişarea raportului privind cauzele şi împrejurările care au determinat insolvenţa debitoarei şi pentru continuarea perioadei de observaţie
Dispune deschiderea procedurii generale a insolvenţei. Administrator judiciar CABINET INDIVIDUAL DE INSOLVENŢĂ MARCEL BUHAŞ.
Admite recursurile, caseaza în parte sentinta si trimite cauza spre rejudecare.
Termen pronuntare: 30.11.2011, orele 13,00.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 168.924 RON | -48.640 RON | 336.475 RON | — | 576.918 RON | 240.443 RON | — |
| 2023 | 337.677 RON | 33.581 RON | 402.526 RON | — | 817.579 RON | 415.053 RON | 1 |
| 2022 | 337.030 RON | 9.023 RON | 487.581 RON | — | -245.324 RON | -732.905 RON | 1 |
| 2021 | 187.307 RON | -3.138 RON | 495.516 RON | 105.000 RON | -351.413 RON | -741.929 RON | 1 |
| 2020 | 212.434 RON | 30.338 RON | 506.095 RON | 108.000 RON | -310.358 RON | -708.453 RON | 2 |
| 2019 | 386.914 RON | 2.253 RON | 770.497 RON | 111.000 RON | -81.546 RON | -741.043 RON | 2 |
| 2018 | 416.172 RON | 1.083 RON | 916.181 RON | 114.000 RON | 63.997 RON | -738.184 RON | 3 |
| 2017 | 464.135 RON | 5.316 RON | 1.206.344 RON | 117.000 RON | 1.459.343 RON | 369.999 RON | 3 |
| 2016 | 546.498 RON | 23.944 RON | 1.238.574 RON | 120.000 RON | 1.483.256 RON | 364.682 RON | 3 |
| 2015 | 640.619 RON | 17.442 RON | 1.245.354 RON | 120.000 RON | 1.465.240 RON | 340.738 RON | 4 |
| 2014 | 724.448 RON | 18.011 RON | 1.256.850 RON | 162.850 RON | 1.371.203 RON | 323.296 RON | 5 |
| 2013 | 946.906 RON | 9.163 RON | 1.119.246 RON | 96.919 RON | 1.270.613 RON | 305.286 RON | 4 |
| 2012 | 965.670 RON | 692 RON | 1.230.359 RON | 47.197 RON | 1.361.648 RON | 280.486 RON | 5 |
| 2011 | 1.004.078 RON | 18.042 RON | 1.312.774 RON | 65.647 RON | 1.438.115 RON | 280.988 RON | 5 |
| 2010 | 714.526 RON | 5.818 RON | 592.630 RON | 72.502 RON | 766.168 RON | 262.946 RON | 5 |
| 2009 | 578.023 RON | 3.659 RON | 459.721 RON | 112.721 RON | 622.871 RON | 284.777 RON | 6 |
| 2008 | 609.765 RON | 18.632 RON | 423.512 RON | 128.881 RON | 567.850 RON | 321.119 RON | 5 |
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 168.924 RON | 337.677 RON | 337.030 RON | 187.307 RON | 212.434 RON | 386.914 RON | 416.172 RON | 464.135 RON | 546.498 RON | 640.619 RON | 724.448 RON | 946.906 RON | 965.670 RON | 1.004.078 RON | 714.526 RON | 578.023 RON | 609.765 RON |
| Venituri totale | 168.924 RON | 338.685 RON | 337.030 RON | 187.307 RON | 221.764 RON | 386.914 RON | 418.920 RON | 464.135 RON | 546.499 RON | 690.296 RON | 724.448 RON | 946.909 RON | 965.779 RON | 1.004.101 RON | 722.304 RON | 579.566 RON | 613.710 RON |
| Cheltuieli totale | 215.875 RON | 301.717 RON | 324.642 RON | 188.667 RON | 189.416 RON | 380.810 RON | 413.639 RON | 454.109 RON | 517.935 RON | 668.936 RON | 702.330 RON | 935.584 RON | 964.082 RON | 981.463 RON | 709.771 RON | 569.867 RON | 591.268 RON |
| Profit brut | 0 RON | 36.968 RON | 12.388 RON | 0 RON | 32.348 RON | 6.104 RON | 5.281 RON | 10.026 RON | 28.564 RON | 21.360 RON | 22.118 RON | 11.325 RON | 1.697 RON | 22.638 RON | 12.533 RON | 9.699 RON | 22.442 RON |
| Pierdere bruta | 46.951 RON | 0 RON | 0 RON | 1.360 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 33.581 RON | 9.023 RON | 0 RON | 30.338 RON | 2.253 RON | 1.083 RON | 5.316 RON | 23.944 RON | 17.442 RON | 18.011 RON | 9.163 RON | 692 RON | 18.042 RON | 5.818 RON | 3.659 RON | 18.632 RON |
| Pierdere neta | 48.640 RON | 0 RON | 0 RON | 3.138 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | — | — | — | 105.000 RON | 108.000 RON | 111.000 RON | 114.000 RON | 117.000 RON | 120.000 RON | 120.000 RON | 162.850 RON | 96.919 RON | 47.197 RON | 65.647 RON | 72.502 RON | 112.721 RON | 128.881 RON |
| Active circulante | 576.918 RON | 817.579 RON | -245.324 RON | -351.413 RON | -310.358 RON | -81.546 RON | 63.997 RON | 1.459.343 RON | 1.483.256 RON | 1.465.240 RON | 1.371.203 RON | 1.270.613 RON | 1.361.648 RON | 1.438.115 RON | 766.168 RON | 622.871 RON | 567.850 RON |
| Stocuri | 486.420 RON | 717.469 RON | -287.036 RON | -369.123 RON | -325.493 RON | -102.291 RON | 37.577 RON | 34.072 RON | 51.090 RON | 137.879 RON | 293.960 RON | 549.905 RON | 1.007.977 RON | 767.709 RON | 680.386 RON | 527.218 RON | 395.749 RON |
| Creante | 72.098 RON | 97.654 RON | 15.827 RON | 16.687 RON | 10.580 RON | 18.258 RON | 38.989 RON | 1.422.503 RON | 1.429.278 RON | 1.325.768 RON | 1.076.623 RON | 717.367 RON | 329.506 RON | 665.607 RON | 66.053 RON | 95.231 RON | 158.110 RON |
| Casa si conturi la banci | 18.400 RON | 2.456 RON | 25.885 RON | 1.023 RON | 4.555 RON | 2.487 RON | -12.569 RON | 2.768 RON | 2.888 RON | 1.593 RON | 620 RON | 3.341 RON | 24.165 RON | 4.799 RON | 19.729 RON | 422 RON | 13.991 RON |
| Cheltuieli in avans | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 852 RON | 46.093 RON | 57.000 RON | 102.000 RON | 90.000 RON | 16.906 RON | 8.906 RON | 47.900 RON |
| Datorii totale | 336.475 RON | 402.526 RON | 487.581 RON | 495.516 RON | 506.095 RON | 770.497 RON | 916.181 RON | 1.206.344 RON | 1.238.574 RON | 1.245.354 RON | 1.256.850 RON | 1.119.246 RON | 1.230.359 RON | 1.312.774 RON | 592.630 RON | 459.721 RON | 423.512 RON |
| Capitaluri proprii | 240.443 RON | 415.053 RON | -732.905 RON | -741.929 RON | -708.453 RON | -741.043 RON | -738.184 RON | 369.999 RON | 364.682 RON | 340.738 RON | 323.296 RON | 305.286 RON | 280.486 RON | 280.988 RON | 262.946 RON | 284.777 RON | 321.119 RON |
| Capital subscris varsat | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | — | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON | 10.000 RON |
| Nr. mediu salariati | — | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 5 | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
5 contracte atribuite, in valoare de 824 lei
Achizitii directe
0 contracte
0 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
5 contracte
824 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 392.503 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.931.110 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.287 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.431 din cele 392.503 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,3% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.016 documente la 19.218.031 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 31.08.2026, 12:01).
Nu am gasit contracte publice pentru aceasta firma in SEAP/SICAP.