ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| firmă | 73,22% |
| firmă | 26,78% |
| persoanăadministrator | — |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Pentru comunicarea întâmpinarii, amână judecarea cauzei la data de 28.09.2026 ora 10,00
Respinge acţiunea. Cu apel în 7 zile de la comunicare ce se va depune la Tribunalul Prahova. Pronunţată prin punerea la dispoziţia părţilor de către grefa instanţei, astăzi, 21.05.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 21.05.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.05.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 14.05.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 05.05.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 28.08.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 14.08.2026.
Amână pronunţarea cauzei la data de 14.08.2026 pentru când soluţia va fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei, astăzi, 31.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 31.07.2026. Pronunţată, astăzi, 17.07.2026, prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin intermediul grefei instanţei.
Amână pronunţarea în cauză la data de 17.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 03.07.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 03.07.2026. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei, azi, 19.06.2026.
Amână pronunţarea în cauză la data de 19.06.2026. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 10.06.2026.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 78.665.830 RON | 6.453.141 RON | 18.938.823 RON | 58.732.000 RON | 29.313.496 RON | 67.514.100 RON | 225 |
| 2024 | 81.485.444 RON | 6.996.652 RON | 16.419.498 RON | 34.898.665 RON | 53.593.355 RON | 68.057.610 RON | 223 |
| 2023 | 74.770.540 RON | 4.173.098 RON | 11.863.736 RON | 42.610.830 RON | 43.543.576 RON | 65.234.056 RON | 226 |
| 2022 | 56.659.508 RON | -7.202.138 RON | 10.173.410 RON | 51.151.989 RON | 27.511.421 RON | 61.060.958 RON | 227 |
| 2021 | 51.869.812 RON | -2.348.991 RON | 10.860.047 RON | 58.890.899 RON | 26.779.090 RON | 68.263.096 RON | 226 |
| 2020 | 51.903.314 RON | 2.426.627 RON | 9.543.889 RON | 60.838.539 RON | 27.387.430 RON | 73.038.714 RON | 231 |
| 2019 | 50.135.889 RON | 4.125.163 RON | 8.187.825 RON | 65.341.563 RON | 22.162.288 RON | 74.112.087 RON | 226 |
| 2018 | 49.319.950 RON | 5.600.842 RON | 7.590.057 RON | 66.807.375 RON | 21.691.039 RON | 75.720.168 RON | 229 |
| 2017 | 49.779.709 RON | 8.174.085 RON | 6.428.089 RON | 66.787.146 RON | 22.266.920 RON | 77.119.326 RON | 236 |
| 2016 | 50.559.136 RON | 8.376.968 RON | 6.165.599 RON | 68.257.639 RON | 18.944.456 RON | 76.945.241 RON | 242 |
| 2015 | 50.239.522 RON | 9.378.020 RON | 6.566.149 RON | 68.632.334 RON | 19.354.962 RON | 77.568.272 RON | 248 |
| 2014 | 49.257.249 RON | 9.857.121 RON | 6.659.055 RON | 66.426.367 RON | 22.844.970 RON | 79.190.252 RON | 246 |
| 2013 | 49.078.679 RON | 10.978.907 RON | 8.544.307 RON | 65.154.662 RON | 26.427.664 RON | 80.099.764 RON | 246 |
| 2012 | 47.524.016 RON | 10.561.217 RON | 7.901.352 RON | 62.891.661 RON | 23.034.175 RON | 75.470.858 RON | 250 |
| 2011 | 45.583.903 RON | 10.272.312 RON | 6.689.885 RON | 57.817.913 RON | 22.120.088 RON | 71.259.640 RON | 254 |
| 2010 | 45.642.718 RON | 11.925.575 RON | 8.966.663 RON | 54.832.133 RON | 21.002.649 RON | 65.097.125 RON | 255 |
| 2008 | 41.602.847 RON | 11.011.435 RON | 9.333.207 RON | 46.423.276 RON | 14.385.398 RON | 51.464.689 RON | 268 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 78.665.830 RON | 81.485.444 RON | 74.770.540 RON | 56.659.508 RON | 51.869.812 RON | 51.903.314 RON | 50.135.889 RON | 49.319.950 RON | 49.779.709 RON | 50.559.136 RON | 50.239.522 RON | 49.257.249 RON | 49.078.679 RON | 47.524.016 RON | 45.583.903 RON | 45.642.718 RON | 41.602.847 RON |
| Venituri totale | 91.026.502 RON | 97.522.854 RON | 85.290.814 RON | 65.200.637 RON | 59.998.014 RON | 57.214.131 RON | 56.102.187 RON | 55.466.404 RON | 56.405.939 RON | 56.851.949 RON | 58.411.631 RON | 56.281.566 RON | 56.276.469 RON | 54.344.505 RON | 52.462.908 RON | 53.751.132 RON | 49.631.274 RON |
| Cheltuieli totale | 83.846.315 RON | 90.184.803 RON | 81.117.716 RON | 72.402.775 RON | 62.347.005 RON | 54.253.719 RON | 51.274.922 RON | 48.864.774 RON | 46.464.356 RON | 46.495.481 RON | 46.943.425 RON | 44.438.531 RON | 43.109.454 RON | 41.536.986 RON | 40.185.449 RON | 39.213.021 RON | 36.067.387 RON |
| Profit brut | 7.180.187 RON | 7.338.051 RON | 4.173.098 RON | 0 RON | 0 RON | 2.960.412 RON | 4.827.265 RON | 6.601.630 RON | 9.941.583 RON | 10.356.468 RON | 11.468.206 RON | 11.843.035 RON | 13.167.015 RON | 12.807.519 RON | 12.277.459 RON | 14.538.111 RON | 13.563.887 RON |
| Pierdere bruta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.202.138 RON | 2.348.991 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Profit net | 6.453.141 RON | 6.996.652 RON | 4.173.098 RON | 0 RON | 0 RON | 2.426.627 RON | 4.125.163 RON | 5.600.842 RON | 8.174.085 RON | 8.376.968 RON | 9.378.020 RON | 9.857.121 RON | 10.978.907 RON | 10.561.217 RON | 10.272.312 RON | 11.925.575 RON | 11.011.435 RON |
| Pierdere neta | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.202.138 RON | 2.348.991 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 58.732.000 RON | 34.898.665 RON | 42.610.830 RON | 51.151.989 RON | 58.890.899 RON | 60.838.539 RON | 65.341.563 RON | 66.807.375 RON | 66.787.146 RON | 68.257.639 RON | 68.632.334 RON | 66.426.367 RON | 65.154.662 RON | 62.891.661 RON | 57.817.913 RON | 54.832.133 RON | 46.423.276 RON |
| Active circulante | 29.313.496 RON | 53.593.355 RON | 43.543.576 RON | 27.511.421 RON | 26.779.090 RON | 27.387.430 RON | 22.162.288 RON | 21.691.039 RON | 22.266.920 RON | 18.944.456 RON | 19.354.962 RON | 22.844.970 RON | 26.427.664 RON | 23.034.175 RON | 22.120.088 RON | 21.002.649 RON | 14.385.398 RON |
| Stocuri | 2.027.637 RON | 1.750.218 RON | 1.986.758 RON | 2.105.764 RON | 1.566.194 RON | 1.552.573 RON | 1.318.735 RON | 1.384.118 RON | 1.280.108 RON | 1.445.025 RON | 1.646.734 RON | 1.277.222 RON | 1.308.966 RON | 1.270.853 RON | 1.163.491 RON | 1.183.323 RON | 1.420.146 RON |
| Creante | 26.693.909 RON | 51.313.541 RON | 41.052.413 RON | 25.045.698 RON | 24.783.290 RON | 18.541.523 RON | 17.195.774 RON | 18.952.305 RON | 20.335.150 RON | 7.466.135 RON | 7.509.494 RON | 7.568.789 RON | 7.822.896 RON | 7.313.043 RON | 7.003.293 RON | 6.351.171 RON | 5.574.928 RON |
| Casa si conturi la banci | 591.950 RON | 529.596 RON | 504.405 RON | 359.959 RON | 429.606 RON | 7.293.334 RON | 3.647.779 RON | 1.354.616 RON | 651.662 RON | 10.033.296 RON | 10.198.734 RON | 13.998.959 RON | 17.295.802 RON | 14.450.279 RON | 13.953.304 RON | 13.468.155 RON | 7.390.324 RON |
| Cheltuieli in avans | 338.241 RON | 487.840 RON | 681.836 RON | 548.789 RON | 482.154 RON | 317.049 RON | 489.869 RON | 481.701 RON | 441.784 RON | 434.247 RON | 400.937 RON | 396.031 RON | 407.946 RON | 444.817 RON | 428.124 RON | 418.636 RON | 379.068 RON |
| Datorii totale | 18.938.823 RON | 16.419.498 RON | 11.863.736 RON | 10.173.410 RON | 10.860.047 RON | 9.543.889 RON | 8.187.825 RON | 7.590.057 RON | 6.428.089 RON | 6.165.599 RON | 6.566.149 RON | 6.659.055 RON | 8.544.307 RON | 7.901.352 RON | 6.689.885 RON | 8.966.663 RON | 9.333.207 RON |
| Provizioane | 1.554.689 RON | 3.884.377 RON | 8.877.825 RON | 7.977.831 RON | 7.029.000 RON | 5.960.415 RON | 5.693.808 RON | 5.669.890 RON | 5.948.435 RON | 4.525.502 RON | 4.253.812 RON | 3.818.061 RON | 3.346.201 RON | 2.998.443 RON | 2.416.600 RON | 2.189.630 RON | 389.846 RON |
| Venituri in avans | 376.125 RON | 618.375 RON | 860.625 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Capitaluri proprii | 67.514.100 RON | 68.057.610 RON | 65.234.056 RON | 61.060.958 RON | 68.263.096 RON | 73.038.714 RON | 74.112.087 RON | 75.720.168 RON | 77.119.326 RON | 76.945.241 RON | 77.568.272 RON | 79.190.252 RON | 80.099.764 RON | 75.470.858 RON | 71.259.640 RON | 65.097.125 RON | 51.464.689 RON |
| Capital subscris varsat | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON | 7.110.580 RON |
| Nr. mediu salariati | 225 | 223 | 226 | 227 | 226 | 231 | 226 | 229 | 236 | 242 | 248 | 246 | 246 | 250 | 254 | 255 | 268 |
243 de contracte atribuite, in valoare de 834.598 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 369.826 lei.
Achizitii directe
93 de contracte
369.733 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
150 de contracte
464.865 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 19:18).
Firma apare si pe latura de cumparator, in 257 de proceduri: 110 achizitii directe, 108 offline, 39 de licitatii publice.
Numerele astea nu se aduna cu cele din fila «Ca furnizor»: acolo firma vinde, aici cumpara.