ONRC · 22.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 19.08.2026
ANAF · 30.06.2026
conform SEAP · 01.09.2026
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Vecinii nu se pot numara: nu am putut lega adresa de o cheie din registru.
Le-am cautat dupa strada si numar, nu dupa cheia registrului — o potrivire mai slaba decat a celorlalte randuri. Registrul scrie aceasta adresa in 2 feluri, deci firmele stau pe tot atatea chei:
Sunt firmele care au sediul social aici azi, nu cele care erau aici cand era si firma asta.
Nicio alta firma inregistrata la aceasta adresa.
Firmele sunt cele care au sediul social azi la aceeasi adresa, dupa cheia de adresa a registrului — sau, unde cheia nu leaga nimic, dupa strada si numar, si randul o spune. O adresa comuna nu inseamna neaparat o legatura reala: intr-o cladire de birouri stau zeci de firme fara nimic intre ele. Informativ, nu dovada.
| Nume | Cotă Capital |
|---|---|
| persoanăadministrator | 50% |
| persoanăadministrator | 50% |
| 2 deținători în act | 100% |
Sumarul provine din actele publicate în Monitorul Oficial partea a IV-a și reflectă starea de la data fiecărui act. Informativ, nu dovadă.
Repune cauza pe rol pentru lămuriri suplimentare. Stabile?te termen de judecată la data de 11.11.2026 ora 09.00. Se citează păr?ile cu men?iunea de a preciza dacă solicită în temeiul art. 78 C.proc.civ, introducerea în cauză în calitate de intervenient for?at a Municipiului Re?i?a. Se citează reclamanta cu men?iunea de a depune contractul de închiriere nr. 41.940/17.05.2019 prelungit prin actul adi?ional 26350/2020 ?i 6.976/2021 pentru imobilul situat în Re?i?a, str. Panselu?ei, bl.3, sc.2, ap.13, spa?iu de birouri, notificarea de reziliere a contractului de închiriere precum ?i Procesul-verbal de recep?ie la terminarea lucrărilor nr. 1/03.06.2021, sub sanc?iunea suspendării cauzei. Cu cale de atac odată cu fondul cauzei. Pronun?ată prin punerea solu?iei la dispozi?ia păr?ilor prin mijlocirea grefei instan?ei, astăzi, 12.08.2026.
Având nevoie de timp pentru a delibera, va face aplicarea art. 396 alin. 1 şi 2 C.proc.civ. şi va amâna pronunţarea cauzei pentru data de 12.08.2026, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Având nevoie de timp pentru a delibera, va face aplicarea art. 396 alin. 1 şi 2 C.proc.civ. şi va amâna pronunţarea cauzei pentru data de 29.07.2026, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Având nevoie de timp pentru a delibera, va face aplicarea art. 396 alin. 1 şi 2 C.proc.civ. şi va amâna pronunţarea cauzei pentru data de 13.07.2026, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Având nevoie de timp pentru a delibera, va face aplicarea art. 396 alin. 1 şi 2 C.proc.civ. şi va amâna pronunţarea cauzei pentru data de 25.06.2026, soluţia urmând a fi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Admite sesizarea din oficiu având ca obiect preschimbarea termenului de judecată iniţial acordat. Dispune preschimbarea termenului de judecată iniţial acordat din data de 16.04.2026 , pentru data de 10.06.2026, ora 10:00, ?edin?ă publică, complet C6 C 2026, pentru când se vor cita părţile, cu menţiunea că termenul de judecată iniţial acordat a fost preschimbat. Se menţin măsurile dispuse la termenul de judecată anterior. Pronunţată prin punerea soluţiei la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei astăzi, 11.02.2026.
Sursa (ECRIS) taie lista partilor pe fiecare etapa, deci numarul de mai sus e un minim: dosarul are cel putin atatea parti, posibil mai multe.
Respinge recursul ca neîntemeiat. Irevocabilă. Pronunţată astăzi, 21.04.2026 şi pusă la dispoziţia părţilor prin mijlocirea grefei instanţei.
Faţă de lipsa de procedură, instanţa va amâna cauza.
În baza Hotărârii nr.2/26.08.2025 a Adunării Generale a judecătorilor din cadrul Curţii de Apel Bucureşti, dispune suspendarea soluţionării prezentei cauze.
Amână cauza, faţă de lipsa de procedură constatată la acest termen.
Admite excepţia lipsei de interes a dispunerii suspendării provizorii a deciziei emise de către intimata creditoare Autoritatea pentru Administrarea Activelor Statului, publicată în B.P.I. nr. 10843/15.05.2025 până la soluţionarea în fond a contestaţiei ce face obiectul dosarului nr. 17093/3/2025. Respinge cererea de emitere a ordonanţei preşedinţiale privind suspendarea provizorie a deciziei emise de către intimata creditoare Autoritatea pentru Administrarea Activelor Statului, publicată în B.P.I. nr. 10843/15.05.2025 până la soluţionarea în fond a contestaţiei ce face obiectul dosarului nr. 17093/3/2025, ca lipsită de interes. Respinge în rest cererea de emitere a ordonanţei preşedinţiale (privind suspendarea provizorie a deciziei emise de către intimata creditoare Autoritatea pentru Administrarea Activelor Statului, publicată în B.P.I. nr. 10843/15.05.2025 până la soluţionarea definitivă a contestaţiei ce face obiectul dosarului nr. 17093/3/2025), ca inadmisibilă. Cu drept de recurs în termen de 5 zile de la pronunţare. Pronunţată în şedinţă publică, azi, 03.06.2025.
Sursa: portalul instantelor de judecata (portal.just.ro / ECRIS), indexat periodic. Legatura dosar–firma se calculeaza la indexare, potrivind exact denumirile cunoscute ale firmei (inclusiv cele anterioare) cu numele partilor; cand denumirea e purtata de mai multe firme, dosarul apare doar ca potrivire probabila.
Cine mai are sediul social la aceste adrese se vede in Conexiuni cu alte firme, in tabul „Adrese".
| An | Cifra de afaceri | Profit / Pierdere | Datorii totale | Active fixe | Active circulante | Capitaluri proprii | Nr. salariati |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | 599.128 RON | -19.185 RON | 560.115 RON | 45.618 RON | 42.964 RON | -471.533 RON | 2 |
| 2024 | 542.092 RON | -159.242 RON | 611.776 RON | 45.618 RON | 113.810 RON | -452.348 RON | 3 |
| 2023 | — | 0 RON | 0 RON | — | — | 0 RON | — |
| 2022 | 629.248 RON | -249.526 RON | 732.414 RON | 356.552 RON | 257.882 RON | -117.980 RON | 3 |
| 2021 | 649.416 RON | 7.676 RON | 781.113 RON | 356.752 RON | 555.907 RON | 131.546 RON | 4 |
| 2020 | 697.558 RON | -262.199 RON | 648.229 RON | 356.752 RON | 415.347 RON | 123.870 RON | 5 |
| 2019 | 1.312.130 RON | 4.529 RON | 634.902 RON | 362.107 RON | 658.864 RON | 386.069 RON | 5 |
| 2018 | 1.210.153 RON | 111.996 RON | 667.289 RON | 375.984 RON | 472.845 RON | 181.540 RON | 5 |
| 2017 | 1.303.052 RON | 8.308 RON | 1.057.485 RON | 390.591 RON | 736.439 RON | 69.545 RON | 4 |
| 2016 | 1.185.366 RON | 4.313 RON | 543.151 RON | 383.324 RON | 697.907 RON | 538.080 RON | 8 |
| 2015 | 915.448 RON | 6.222 RON | 638.593 RON | 534.073 RON | 520.146 RON | 416.284 RON | 6 |
| 2014 | 1.005.018 RON | 12.060 RON | 650.099 RON | 302.220 RON | 587.880 RON | 250.062 RON | 5 |
| 2013 | 1.130.041 RON | 8.653 RON | 590.632 RON | 316.832 RON | 495.277 RON | 238.002 RON | 7 |
| 2012 | 1.300.441 RON | 10.758 RON | 622.158 RON | 343.127 RON | 508.381 RON | 229.350 RON | 9 |
| 2011 | 883.625 RON | 9.730 RON | 375.905 RON | 128.463 RON | 366.033 RON | 118.591 RON | 7 |
| 2010 | 790.358 RON | 6.026 RON | 266.372 RON | 132.108 RON | 243.126 RON | 108.862 RON | 3 |
| 2009 | 663.346 RON | 20.048 RON | 299.488 RON | 99.842 RON | 298.665 RON | 2.836 RON | 3 |
| 2008 | 346.073 RON | 616 RON | 170.781 RON | 49.572 RON | 93.168 RON | -17.213 RON | 4 |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 599.128 RON | 542.092 RON | — | 629.248 RON | 649.416 RON | 697.558 RON | 1.312.130 RON | 1.210.153 RON | 1.303.052 RON | 1.185.366 RON | 915.448 RON | 1.005.018 RON | 1.130.041 RON | 1.300.441 RON | 883.625 RON | 790.358 RON | 663.346 RON | 346.073 RON |
| Venituri totale | 737.613 RON | 542.092 RON | 0 RON | 629.417 RON | 649.623 RON | 697.563 RON | 1.314.174 RON | 1.212.080 RON | 1.303.740 RON | 1.185.368 RON | 920.819 RON | 1.005.035 RON | 1.130.132 RON | 1.324.935 RON | 885.171 RON | 790.434 RON | 663.497 RON | 349.123 RON |
| Cheltuieli totale | 756.798 RON | 701.334 RON | — | 872.649 RON | 635.452 RON | 953.113 RON | 1.296.504 RON | 1.088.037 RON | 1.293.848 RON | 1.180.233 RON | 913.412 RON | 990.678 RON | 1.119.831 RON | 1.312.128 RON | 873.588 RON | 778.568 RON | 639.630 RON | 348.390 RON |
| Profit brut | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 14.171 RON | 0 RON | 17.670 RON | 124.043 RON | 9.892 RON | 5.135 RON | 7.407 RON | 14.357 RON | 10.301 RON | 12.807 RON | 11.583 RON | 11.866 RON | 23.867 RON | 733 RON |
| Pierdere bruta | 19.185 RON | 159.242 RON | 0 RON | 243.232 RON | 0 RON | 255.550 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Profit net | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 7.676 RON | 0 RON | 4.529 RON | 111.996 RON | 8.308 RON | 4.313 RON | 6.222 RON | 12.060 RON | 8.653 RON | 10.758 RON | 9.730 RON | 6.026 RON | 20.048 RON | 616 RON |
| Pierdere neta | 19.185 RON | 159.242 RON | 0 RON | 249.526 RON | 0 RON | 262.199 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — |
| Active fixe (imobilizate) | 45.618 RON | 45.618 RON | — | 356.552 RON | 356.752 RON | 356.752 RON | 362.107 RON | 375.984 RON | 390.591 RON | 383.324 RON | 534.073 RON | 302.220 RON | 316.832 RON | 343.127 RON | 128.463 RON | 132.108 RON | 99.842 RON | 49.572 RON |
| Active circulante | 42.964 RON | 113.810 RON | — | 257.882 RON | 555.907 RON | 415.347 RON | 658.864 RON | 472.845 RON | 736.439 RON | 697.907 RON | 520.146 RON | 587.880 RON | 495.277 RON | 508.381 RON | 366.033 RON | 243.126 RON | 298.665 RON | 93.168 RON |
| Stocuri | 21.260 RON | 39.095 RON | — | 135.607 RON | 332.366 RON | 222.306 RON | 394.780 RON | 361.218 RON | 306.719 RON | 541.458 RON | 390.390 RON | 486.160 RON | 335.647 RON | 344.725 RON | 322.648 RON | 226.456 RON | 277.313 RON | 67.200 RON |
| Creante | 21.787 RON | 74.885 RON | — | 120.325 RON | 209.800 RON | 192.359 RON | 264.111 RON | 103.105 RON | 427.224 RON | 70.580 RON | 30.151 RON | 84.490 RON | 159.561 RON | 154.741 RON | 43.343 RON | 11.551 RON | 20.317 RON | 25.144 RON |
| Casa si conturi la banci | 616 RON | 529 RON | — | 2.649 RON | 14.440 RON | 1.381 RON | 672 RON | 8.522 RON | 2.496 RON | 85.869 RON | 99.605 RON | 17.230 RON | 69 RON | 8.915 RON | 42 RON | 5.119 RON | 1.035 RON | 824 RON |
| Cheltuieli in avans | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 658 RON | 10.061 RON | 16.525 RON | — | — | — | -96.183 RON | 10.828 RON |
| Datorii totale | 560.115 RON | 611.776 RON | 0 RON | 732.414 RON | 781.113 RON | 648.229 RON | 634.902 RON | 667.289 RON | 1.057.485 RON | 543.151 RON | 638.593 RON | 650.099 RON | 590.632 RON | 622.158 RON | 375.905 RON | 266.372 RON | 299.488 RON | 170.781 RON |
| Capitaluri proprii | -471.533 RON | -452.348 RON | 0 RON | -117.980 RON | 131.546 RON | 123.870 RON | 386.069 RON | 181.540 RON | 69.545 RON | 538.080 RON | 416.284 RON | 250.062 RON | 238.002 RON | 229.350 RON | 118.591 RON | 108.862 RON | 2.836 RON | -17.213 RON |
| Capital subscris varsat | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | 1.000 RON | — | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON | 360 RON |
| Nr. mediu salariati | 2 | 3 | — | 3 | 4 | 5 | 5 | 5 | 4 | 8 | 6 | 5 | 7 | 9 | 7 | 3 | 3 | 4 |
Sursa mai publică o linie din formularul depus doar prin codul de coloană, fără o legendă care să o numească. Nu o afișăm: o cifră pe care nu o putem numi nu spune nimic.
50 de contracte atribuite, in valoare de 816.133 lei
Valorile achizitiilor directe sunt trunchiate la leu in indexul sursei, deci cifra lor de mai jos e o limita inferioara: suma reala e sub 396.676 lei.
Achizitii directe
41 de contracte
396.635 lei
Licitatii publice
0 contracte
0 lei
Achizitii offline
9 contracte
419.498 lei
Castigat inseamna valoarea contractelor pe care firma le-a obtinut in anul acela. Se numara o singura data, in anul in care a fost semnat contractul.
Cand mai multe firme liciteaza impreuna, ca asociere, contractul castigat apare cu valoarea lui intreaga in dreptul fiecareia dintre ele. Toate au castigat dreptul la acelasi contract, iar intelegerea dintre ele, cine cat face si cine cat incaseaza, nu se publica nicaieri.
Executarea o trecem insa la una singura, liderul asocierii, adica firma pe care celelalte au imputernicit-o sa le reprezinte in fata autoritatii contractante. Asta nu inseamna ca ea a facut singura toata lucrarea. Inseamna ca datele publice nu spun cum s-a impartit munca, iar noi preferam sa nu inventam o impartire.
Executat inseamna valoarea contractelor a caror perioada de lucru s-a incheiat pana acum. La cele castigate in asociere, suma apare doar la liderul asocierii.
O firma poate castiga un contract mare intr-un an si sa-l lucreze in urmatorii trei. De aceea cele doua cifre nu au de ce sa fie egale — si nu e o greseala cand difera mult.
Sunt contracte care apartin anului respectiv, dar a caror perioada de lucru nu s-a terminat inca. Un contract semnat in decembrie 2025 pentru 12 luni se incheie in noiembrie 2026 — pana atunci nu putem spune ca a fost executat, asa ca il tinem separat. La contractele castigate in asociere, si suma asta apare doar la liderul asocierii.
Multe institutii cumpara printr-o intelegere pe termen lung: semneaza o singura data un acord-cadru pe cativa ani, apoi comanda din el pe masura ce au nevoie, prin contracte mai mici (numite subsecvente).
Intelegerea se numara ca si castig o singura data, in anul semnarii. Comenzile de mai tarziu nu se mai numara — altfel aceiasi bani ar aparea de doua ori.
Asa se explica un an cu „castigat” mic, dar cu activitate mare: firma executa ceea ce a castigat in anii dinainte.
Cand sistemul public nu inregistreaza valoarea unui acord-cadru, aratam estimarea institutiei, cu „max.” in fata. E o cifra dinainte de oferte, de obicei mai mare decat cat s-a contractat efectiv.
La finalul unui contract, institutia ar trebui sa publice un document constatator — o nota despre cum a decurs contractul. Cand exista, e cea mai buna dovada.
Problema: de cele mai multe ori nu exista. Cele 393.291 de licitatii incheiate din 2018 pana azi contin peste 3.937.090 de contracte, iar pentru ele s-au publicat doar 212.446 de documente constatatoare — adica sub 5,4% dintre contracte.
Privit pe licitatii, nu pe contracte: 65.485 din cele 393.291 au macar un document publicat, adica 16,7%. Pentru celelalte 83,4% nu s-a publicat nimic.
La achizitiile directe (cumparaturile mici, de zi cu zi) practic nu exista deloc: 9.019 documente la 19.231.847 de cumparaturi, adica sub 0,1%.
Iar cand exista, apar tarziu: jumatate sunt publicate la peste 134 de zile de la data documentului, iar 24,3% dintre ele la peste un an. De aceea anul in curs apare aproape intotdeauna cu 0% atestat — documentele pentru el inca nu au fost publicate.
* Cifrele de mai sus privesc platforma actuala de achizitii publice — adica din aprilie 2018 pana in prezent. Licitatiile mai vechi s-au desfasurat pe platforma dinainte, ale carei documente nu sunt publicate in acelasi loc, asa ca nu intra in socoteala. Numarul de contracte e o valoare minima: sistemul public publica doar primele 20 de contracte ale unei licitatii, iar unele au sute — deci procentul real e si mai mic.
Ne uitam la datele contractului: cand a fost semnat si pe cate luni s-a incheiat.
La contractele castigate in asociere, amandoua sumele, si cea executata si cea in derulare, apar doar la liderul asocierii. Regula se aplica la fel, fie ca exista sau nu un document constatator.
Coloana „atestat prin certificat” arata exact cat din suma executata e dovedita cu un document si cat e dedusa in felul de mai sus. Cu cat procentul e mai mare, cu atat cifra e mai sigura.
Sistemul public de achizitii nu publica platile. Nu se poate afla de acolo cati bani au intrat efectiv in contul firmei si cand.
Tot ce vedeti aici sunt valori de contract. „Executat” inseamna perioada contractului s-a incheiat, nu banii au fost incasati. Iar cifra de afaceri vine din bilanturile depuse, care se publica o data pe an — de aceea pentru anul in curs lipseste.
Contractele semnate in euro sau dolari le transformam in lei la cursul oficial BNR din ziua contractului. Pentru contractele mai noi decat istoricul de cursuri pe care il avem incarcat, folosim cursul raportat chiar de sistemul de achizitii — mai putin de incredere, fiindca acolo apar uneori valori evident gresite; cand nici acela nu e plauzibil, sarim valoarea in loc sa afisam o cifra falsa.
Cifrele sunt calculate direct pe datele publice, nu scrise de mana (ultimul calcul: 02.09.2026, 14:31).
Apar in aceeasi oferta, dar nu ca parteneri de asociere: ori unul e ofertantul si celalalt il sustine (subcontractant / tert sustinator), ori amandoi sustin acelasi ofertant. Rolul exact e pe fiecare rand.
| Firma | Licitatii comune | Rol in oferta | Proceduri | Concurenti | |
|---|---|---|---|---|---|
GLOBAL BAUSYSTEM FACILITY MANAGEMENT SRLCUI 35496382 | 11 | ofertant · l-a avut subcontractant | 5 | — | vezi ↗ |
ADJ AMY CONSULT & MANAGEMENT S.R.L.CUI 45595995 | 4 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
DIA TERMO INSTAL VEST SRLCUI 26432126 | 4 | ofertant · l-a avut subcontractant | 4 | — | vezi ↗ |
| 3 | ofertant · l-a avut subcontractant | 3 | — | vezi ↗ | |
| 2 | ofertant · l-a avut subcontractant | 2 | — | vezi ↗ | |
ELECTRO EUROSTAR SRLCUI 14921595 | 10 | co-subcontractant | 10 | — | vezi ↗ |
GLOBAL BAUSYSTEM FACILITY MANAGEMENT SRLCUI 35496382 | 11 | terț susținător · aceeași ofertă | 6 | — | vezi ↗ |
S24 PCCONNECT SYSTEMS SRLCUI 37112275 | 5 | terț și subcontractant · aceeași ofertă | 5 | — | vezi ↗ |
ASEXPRESS SRLCUI 4758980 | 4 | terț susținător · aceeași ofertă | 4 | — | vezi ↗ |
VOLTMAX FAM SRLCUI 36382840 | 2 | terț și subcontractant · aceeași ofertă | 2 | — | vezi ↗ |
„Licitatii comune" = toate procedurile in care apar amandoua firmele, indiferent de relatie — exact cate se deschid la „vezi". Coloanele de dupa numara doar procedurile cu relatia de pe rand, deci sunt mereu mai mici sau egale. Derivat din declaratiile de participare depuse in SICAP, nu din rezultatul procedurii — deci acopera si ofertele care nu au castigat. Denumirile sunt cele CURENTE din registru; firmele straine pastreaza numele din anunt. „Concurenti = Da" inseamna ca aceleasi doua firme au fost, in alta procedura, in grupuri diferite pe acelasi lot. Informativ, nu dovada.